15

Widzisz, dla mnie debilizmem jest rozpaczanie przez kilkadziesiąt postów, że jakiś zawodnik ma za mało umiejętności w jakiejś grze. La Rambla służy do pisania o wszystkim, a ja miałem potrzebę zapytania się akurat o ptasie mleczko, bo jeszcze go nie jadłem, a być może już ktoś miał okazję je spróbować i byłem ciekaw jak smakuje. A 10 złotych i tak na nie wydam.

8

Czy jadł już ktoś może najnowsze ptasie mleczko Wedla o smaku mięty w białej czekoladzie?

1

Ten to za to jest tytan obrony.

25

Nie ma opcji, to są przynajmniej 3 sezony występów w każdym spotkaniu. Życzę mu jak najlepiej i chciałbym aby grał jak najdłużej, ale jest to niewykonalne.

4

Gundogada brzmi nieźle. Patrząc na zdrowie Ilkaya, ciekaw jestem, czy na Wyspy zostanie przetransportowany w pozycji siedzącej, czy leżącej.

3

pokazanie zótłej kartki dopiero po 16 faulach to dla mnie nie jest znakomite sędziowanie, bo to jest przyzwolenie na wycinanie równo z trawą, co zresztą praktykowali gracze z Andaluzji.

1

Najlepsza decyzja personalna Man Utd w ostatnich latach.

1

Bzdura.

http://www.libertas.pl/meczy_czy_meczow_nawet_kibic_nie_zna_poprawnej_formy.html

Co prawda Miodek dopuszcza stosowanie terminu "meczy", ale istnieje wielu przeciwników tego sformułowania, bo tak jak to się często mówi: meczy koza.

20

To jest śmiechu warte, że wystarczy nazwać sędziego "pedałem" żeby wylecieć z boiska, a można 16 razy faulować i nie dostać nawet żółtej kartki. Patrząc przez pryzmat decyzji sędziego, Carrico dość trafnie podsumował pracę arbitra w tym spotkaniu.

0

Grunt, że poprawione :)

0

*MECZÓW kurde synek!

31

Tym samym moje wątpliwości jaki wybrać numer na nowej koszulce Barcelony zupełnie się rozwiały (8) :)

36

Iniesta zagrał wczoraj poezję, geniusz totalny i magik jeśli chodzi o prowadzenie piłki.

4

To właśnie Lavezzi jest najbardziej przewartościowanym piłkarzem z kadry Albicelestes. Facet leci cały czas na swoim dorobku z Napoli, bo zarówno w kadrze Argentyny jak i PSG jego gra i statystyki są mocno przeciętne.

2

Znając życie Samper pójdzie na wypożyczenie, bo nie oszukujmy się, w pierwszym drużynie nie pograłby za dużo.

4

Vietto jeszcze ma czas, chociaż moim zdaniem powinni go gdzieś wypożyczyć, żeby się ogrywał.

2

A ja oczyma wyobraźni widzę, jak biegnie do chorągiewki, napina się... i naciąga jakiś mięsień :) Nie życzę mu tego, ale podejrzewam, że nie mógłbym się powstrzymać od śmiechu.

10

Żartowniś z Ciebie niezły.

0

O co chodzi?

2

Zejdźcie z chłopaka, wrzuca ciekawe newsy, a nie przesyła jakichś debilnych linków z debilnymi obrazkami, ani nie obraża innych.

2

Granit Xhaka czy Taulant Xhaka?

2

Górnictwo i tak będzie odchodziło w odstawkę, bo trzeba zmniejszać emisję CO2 z racji rzekomego efektu cieplarnianego, poza tym wydobycie już teraz jest nierentowne, bo rynek jest zalewany chińskim węglem po dumpingowych cenach.

Mnie najbardziej wkurza, że rząd co chwile musi pompować pieniądze w te kopalnie, KW zaraz zostanie przekształcona w PGG i znowu dostanie wsparcie państwa i tak w kółko Macieju.

A z tym, że są zarządy spółek chcą się nachapać to wiadoma sprawa. Byleby koryto było pełne.

8

26 maja jeszcze nie było ;)

1

Ja się tylko zastanawiam, czy Kuba wytrzyma kilka meczów, bo ostatnio chyba rzadko kiedy gra pełne 90 minut.

1

Peszko jest dobry jako rezerwowy. Wejdzie z ławki, wymusi faul, zrobi karuzelę na skrzydle, pościga się z podmęczonymi bocznymi obrońcami. No i przede wszystkim nikt tak jak ona nie zadba o atmosferę w kadrze ;) Ja bym go wziął.

17

Sporo aktywnych pań z rana widzę.

1

Tak czy siak, na pudle są, w lidze mistrzów zagrają, więc ja bym ich aż takimi liliputami nie nazwał patrząc na to co wyczyniało Utd czy Chelsea.

1

Ilu tam masz liliputów? Eriksen, Rose i to chyba wszystko. Nie wiem, czy jest tam więcej zawodników mających mniej niż 175 cm wzrostu.

1

(Pomijam wszystkich piłkarzy, którzy grali w erze kiedy na boisku było więcej obrońców niż napastników)

1. Messi
2. Ronaldinho
3. Luis Nazario de Lima (Ronaldo)
4. Henry
5. Bergkamp
6. Cruyff (wyjątek jeśli chodzi o dawne czasy)
7. C. Ronaldo
8. Zidane
9. Iniesta
10. R. Carlos


2

Wiesz, mojemu dziadkowi nie przetłumaczysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?