JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Widzisz, dla mnie debilizmem jest rozpaczanie przez kilkadziesiąt postów, że jakiś zawodnik ma za mało umiejętności w jakiejś grze. La Rambla służy do pisania o wszystkim, a ja miałem potrzebę zapytania się akurat o ptasie mleczko, bo jeszcze go nie jadłem, a być może już ktoś miał okazję je spróbować i byłem ciekaw jak smakuje. A 10 złotych i tak na nie wydam.
8
Czy jadł już ktoś może najnowsze ptasie mleczko Wedla o smaku mięty w białej czekoladzie?
1
Ten to za to jest tytan obrony.
25
Nie ma opcji, to są przynajmniej 3 sezony występów w każdym spotkaniu. Życzę mu jak najlepiej i chciałbym aby grał jak najdłużej, ale jest to niewykonalne.
4
Gundogada brzmi nieźle. Patrząc na zdrowie Ilkaya, ciekaw jestem, czy na Wyspy zostanie przetransportowany w pozycji siedzącej, czy leżącej.
3
pokazanie zótłej kartki dopiero po 16 faulach to dla mnie nie jest znakomite sędziowanie, bo to jest przyzwolenie na wycinanie równo z trawą, co zresztą praktykowali gracze z Andaluzji.
1
Najlepsza decyzja personalna Man Utd w ostatnich latach.
1
Bzdura.
http://www.libertas.pl/meczy_czy_meczow_nawet_kibic_nie_zna_poprawnej_formy.html
Co prawda Miodek dopuszcza stosowanie terminu "meczy", ale istnieje wielu przeciwników tego sformułowania, bo tak jak to się często mówi: meczy koza.
20
To jest śmiechu warte, że wystarczy nazwać sędziego "pedałem" żeby wylecieć z boiska, a można 16 razy faulować i nie dostać nawet żółtej kartki. Patrząc przez pryzmat decyzji sędziego, Carrico dość trafnie podsumował pracę arbitra w tym spotkaniu.
0
Grunt, że poprawione :)
0
*MECZÓW kurde synek!
31
Tym samym moje wątpliwości jaki wybrać numer na nowej koszulce Barcelony zupełnie się rozwiały (8) :)
36
Iniesta zagrał wczoraj poezję, geniusz totalny i magik jeśli chodzi o prowadzenie piłki.
4
To właśnie Lavezzi jest najbardziej przewartościowanym piłkarzem z kadry Albicelestes. Facet leci cały czas na swoim dorobku z Napoli, bo zarówno w kadrze Argentyny jak i PSG jego gra i statystyki są mocno przeciętne.
2
Znając życie Samper pójdzie na wypożyczenie, bo nie oszukujmy się, w pierwszym drużynie nie pograłby za dużo.
4
Vietto jeszcze ma czas, chociaż moim zdaniem powinni go gdzieś wypożyczyć, żeby się ogrywał.
2
A ja oczyma wyobraźni widzę, jak biegnie do chorągiewki, napina się... i naciąga jakiś mięsień :) Nie życzę mu tego, ale podejrzewam, że nie mógłbym się powstrzymać od śmiechu.
10
Żartowniś z Ciebie niezły.
0
O co chodzi?
2
Zejdźcie z chłopaka, wrzuca ciekawe newsy, a nie przesyła jakichś debilnych linków z debilnymi obrazkami, ani nie obraża innych.
2
Granit Xhaka czy Taulant Xhaka?
2
Górnictwo i tak będzie odchodziło w odstawkę, bo trzeba zmniejszać emisję CO2 z racji rzekomego efektu cieplarnianego, poza tym wydobycie już teraz jest nierentowne, bo rynek jest zalewany chińskim węglem po dumpingowych cenach.
Mnie najbardziej wkurza, że rząd co chwile musi pompować pieniądze w te kopalnie, KW zaraz zostanie przekształcona w PGG i znowu dostanie wsparcie państwa i tak w kółko Macieju.
A z tym, że są zarządy spółek chcą się nachapać to wiadoma sprawa. Byleby koryto było pełne.
8
26 maja jeszcze nie było ;)
1
Ja się tylko zastanawiam, czy Kuba wytrzyma kilka meczów, bo ostatnio chyba rzadko kiedy gra pełne 90 minut.
1
Peszko jest dobry jako rezerwowy. Wejdzie z ławki, wymusi faul, zrobi karuzelę na skrzydle, pościga się z podmęczonymi bocznymi obrońcami. No i przede wszystkim nikt tak jak ona nie zadba o atmosferę w kadrze ;) Ja bym go wziął.
17
Sporo aktywnych pań z rana widzę.
1
Tak czy siak, na pudle są, w lidze mistrzów zagrają, więc ja bym ich aż takimi liliputami nie nazwał patrząc na to co wyczyniało Utd czy Chelsea.
1
Ilu tam masz liliputów? Eriksen, Rose i to chyba wszystko. Nie wiem, czy jest tam więcej zawodników mających mniej niż 175 cm wzrostu.
1
(Pomijam wszystkich piłkarzy, którzy grali w erze kiedy na boisku było więcej obrońców niż napastników)
1. Messi
2. Ronaldinho
3. Luis Nazario de Lima (Ronaldo)
4. Henry
5. Bergkamp
6. Cruyff (wyjątek jeśli chodzi o dawne czasy)
7. C. Ronaldo
8. Zidane
9. Iniesta
10. R. Carlos
2
Wiesz, mojemu dziadkowi nie przetłumaczysz