0

No to sobie zrobię dzisiaj prezent na urodziny :)

5

To Ronaldo w ogóle grał w finale? Myślałem, że dopiero na karne go wpuścili.

5

A gdzie to takie upały tak wcześnie? U mnie o 7 rano było 20 stopni.

1

Ja kieruję się zasadą, że nie obstawiam towarzyskich, bo tam zawsze gra się na pół gwizdka, często rezerwowymi składami. na dziś polecam obstawić Nishikoriego z Verdasco i Radwańską z Zahlavovą i Wawrinkę z Chardym.

2

Podejrzewam, że raczej nie chciałby siedzieć na ławce i zażądałby astronomicznego wynagrodzenia.

0

A po co nam on?

1

To bardziej skrzydłowy niż obrońca moim zdaniem. Jego umiejętości obronne są raczej niskie.

18

Gwoli ścisłości, chodzi o brak głównego sponsora na koszulce.

1

myślałem o tej pierwszej stronie

0

Patrzyłem na oficjalną stronę i jeszcze nie ma.

1

Dobra, to kiedy można zamawiać?

15

Za wcześnie na taki transfer, chciałbym żeby został jeszcze sezon.

0

Z niecierpliwością czekam na dementi Jefecito... Nie wyobrażam sobie jego odejścia.

1

Akurat na kompie, z którego pisałem to się nie dało.

2

*to samo co

37

To samo o przejściu Messiego do PSG.

1

To mi się podoba, szybka reakcja moderatorów i usunięcie prowokujących komentarzy.

1

Wawrinka męczył się w 5 setach z Rosolem, więc ma już w nogach trochę minut, a to na pewno będzie odczuwalne w dalszej fazie RG. Ewentualnych kandydatów do pokonania Djokovicia widziałbym przede wszystkim w osobie Nadala, który po powrocie spisuje się co najmniej dobrze, do tego gra "u siebie", Murray'a (chociaż on też męczył się w 5 setach i to ze Stepankiem, z tym że ich mecz przerwano przez co Murray mógł trochę odpocząć) oraz Nishikoriego, który co raz śmielej poczyna sobie w rozgrywkach i liczę, że zajdzie wysoko w paryskim turnieju. Kto wie, być może ktoś inny sprawi niespodziankę, aczkolwiek raczej ciężko się tego spodziewać.

2

Masz rację, że pod względem architektury to Paryż jest w ścisłej czołówce. Sam byłem oczarowany mnogością zabytkowych budynków, a Pola Elizejskie są po prostu nieziemskie. W Paryżu byłem w zeszłym roku z kumplem przy okazji ćwierćfinałowego meczu z PSG i spędziłem tam 3 dni, z czego prawie 2 w samym Luwrze (choć i tak nie udało się tam wszystkiego zobaczyć), do tego zaskakująco dobra jak na połowę kwietnia pogoda pozwoliła nawet na ucięcie drzemki na trawce w ogrodach Luwru :) Specjalnie wszędzie chodziliśmy pieszo, żeby zobaczyć jak najwięcej i myślę, ze w ciągu tych 3 dni zrobiliśmy dobre 40 kilometrów i zwiedziliśmy całe centrum, oraz południową i południowo-wschodnią część miasta :)

Co do Sztokholmu, mnie urzekł nadmorski klimat tego miasta i liczne kanały je przecinające. Do tego typowa dla Skandynawów czystość i ład (przynajmniej w dzielnicach niezamieszkałych przez imigrantów, natomiast zdecydowanie odradzam wyprawę do Malundy) i mimo wszystko większe poczucie bezpieczeństwa niż w Paryżu (gdzie przechadzając się nocą można było jednak poczuć lekki dreszczyk niepokoju). Ale tak jak mówisz, to jest sprawa czysto subiektywna.

2

(Kolejność losowa): Barcelona, San Francisco, St. Petersburg, Sztokholm. Byłem w Paryżu i owszem, jest to piękne miasto z wieloma fantastycznymi zabytkami, ale osobiście bardziej podoba mi się Sztokholm. W pozostałych miastach nie byłem, ale sporo o nich czytałem i oglądałem różne materiały z nimi związane i właśnie te miasta wydają mi się ładniejsze/ciekawsze. Nie zmienia to faktu, że umieściłbym Paryż w top 5 dużych miast :)

2

Z tym najpiękniejszym miastem świata to bym się nie zgodził - znalazłoby się kilka piękniejszych :)

14

Ja myślę, że wszystko już jest jasne. Trzeba śpieszyć na Camp Nou żeby zdążyć na jego pożegnanie przed odejściem Messiego do PSG.

1

Dzięki za rekomendację, może się wybiorę :) Ja jutro zamierzam obejrzeć Nice Guys. Lubię klimat lat 70. i myślę, że ta komedia mnie nie zawiedzie :)

1

Te luzy to przerwy dylatacyjne.

1

Być może jest tak jak mówisz, ja jednak używam go od ładnych paru lat i bardzo go lubię, no ale kwestia gustu, a i podróbki rzeczywiście potrafią zniechęcić.

1

Jak już mówimy o jakości to polecę klasykiem: moja ulubiona Acqua di Gio, Lacoste Red (bardzo fajny, pełen energii zapach), a na wieczorową porę: Hugo Boss Dark Blue.

2

Nie ma sprawy, chociaż ktoś, kto bezsensownie nie krytykuje innych.

15

Widzisz, dla mnie debilizmem jest rozpaczanie przez kilkadziesiąt postów, że jakiś zawodnik ma za mało umiejętności w jakiejś grze. La Rambla służy do pisania o wszystkim, a ja miałem potrzebę zapytania się akurat o ptasie mleczko, bo jeszcze go nie jadłem, a być może już ktoś miał okazję je spróbować i byłem ciekaw jak smakuje. A 10 złotych i tak na nie wydam.

8

Czy jadł już ktoś może najnowsze ptasie mleczko Wedla o smaku mięty w białej czekoladzie?

1

Ten to za to jest tytan obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?