JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już myślałem, że mam jakieś omamy a tu dopiero 9:30 :)
1
Rammstein?
10
To nie jest wina piłkarzy, tylko zarządu i kibiców, którzy wylewają wiadra pomyj na swoje legendy zamiast je wspierać w trudnych momentach.
1
Świetny wynik Muguruzy, z turnieju na turniej notuje co raz lepsze wyniki i czuję, że już wkrótce namiesza w czołówce kobiecego tenisa.
4
Nie każdy islamista jest dżihadystą.
1
Ciekawe co się dzieje z Adamą. Czy aż tak odstaje poziomem od Munira i Sandro, że nie znajduje uznania w oczach L.E.?
2
Chyba, że ktoś źle sos dobrał ;)
1
Najwolniejsza pomoc La Liga.
1
U mnie niektóre rzeczy poblokowane, ale może to i lepiej;)
0
Tutaj mi nie chodzi twitter, zobaczę w domu;)
2
W pierwszej części sezonu Rafinha za Ardę i będzie dobrze
3
No i pięknie, takiego walczaka, który gryzie trawę nam potrzeba. Witamy na pokładzie!
2
Moim zdaniem, jeśliby przeszedł to znalazłoby się dla niego miejsce i na pewno z pożytkiem dla drużyny.
1
Mistrzostwo!
28
To niech przełoży opaskę z prawego ramienia na lewe i wszystko będzie grało.
1
Vidal też grał jako skrzydłowy, a docelowo ma grać na pozycji Alvesa.
1
Wystarczy krótki komunikat: "Widzę Ardę w moim zespole w sezonie 2015/2016" itp.
0
Bartomeu mówił różne rzeczy.
1
Nie, porównuję tutaj jego wiek, bo to właśnie wiek był waszym argumentem skreślającym Ardę. Nie uważam go za lepszego od ww. dwójki, ale na pewno jest jednym z czołowych pomocników La Liga.
2
"Mundo pisze", "As donosi" - czy w ogóle pojawiło się gdzieś oficjalne stanowisko L.E. o chęci posiadania Ardy w swoim zespole? Bo co raz bardziej jestem przekonany, że Turek jest zwykłym pretekstem do prowadzenia wojenki między kandydatami na prezydenta, a zarządem.
1
a ile lat mieli Villa i Henry jak do nas przechodzili?
2
Skoro postawiła Cię przed takim wyborem to niezbyt dobrze o niej świadczy.
26
Takie deprecjonowanie wartości jednego z zawodników przy jednoczesnym faworyzowaniu drugiego jest trochę tendencyjne.
6
A tu proszę - niespodzianka
4
Taki to pożyje;)
1
W takim razie moje skleroza znowu daje o sobie znać. Wydaje mi się, że nasi dogadali się z Juve, że Pogba przejdzie do nas za rok, tylko nikt nie tego ujawnić.
2
Na pewno jest jednym z bogatszych w słowa języków na świecie;)
2
Tak sobie patrzę, że jeszcze "rozbity" by tu pasowało.
2
Nie, nie - Messi cały czas jest sprawny ;)
6
W tym kontekście destruido raczej odnosi się do załamany, podłamany zdruzgotany - chyba tak należy to rozumieć.