0

Już myślałem, że mam jakieś omamy a tu dopiero 9:30 :)

1

Rammstein?

10

To nie jest wina piłkarzy, tylko zarządu i kibiców, którzy wylewają wiadra pomyj na swoje legendy zamiast je wspierać w trudnych momentach.

1

Świetny wynik Muguruzy, z turnieju na turniej notuje co raz lepsze wyniki i czuję, że już wkrótce namiesza w czołówce kobiecego tenisa.

4

Nie każdy islamista jest dżihadystą.

1

Ciekawe co się dzieje z Adamą. Czy aż tak odstaje poziomem od Munira i Sandro, że nie znajduje uznania w oczach L.E.?

2

Chyba, że ktoś źle sos dobrał ;)

1

Najwolniejsza pomoc La Liga.

1

U mnie niektóre rzeczy poblokowane, ale może to i lepiej;)

0

Tutaj mi nie chodzi twitter, zobaczę w domu;)

2

W pierwszej części sezonu Rafinha za Ardę i będzie dobrze

3

No i pięknie, takiego walczaka, który gryzie trawę nam potrzeba. Witamy na pokładzie!

2

Moim zdaniem, jeśliby przeszedł to znalazłoby się dla niego miejsce i na pewno z pożytkiem dla drużyny.

1

Mistrzostwo!

28

To niech przełoży opaskę z prawego ramienia na lewe i wszystko będzie grało.

1

Vidal też grał jako skrzydłowy, a docelowo ma grać na pozycji Alvesa.

1

Wystarczy krótki komunikat: "Widzę Ardę w moim zespole w sezonie 2015/2016" itp.

0

Bartomeu mówił różne rzeczy.

1

Nie, porównuję tutaj jego wiek, bo to właśnie wiek był waszym argumentem skreślającym Ardę. Nie uważam go za lepszego od ww. dwójki, ale na pewno jest jednym z czołowych pomocników La Liga.

2

"Mundo pisze", "As donosi" - czy w ogóle pojawiło się gdzieś oficjalne stanowisko L.E. o chęci posiadania Ardy w swoim zespole? Bo co raz bardziej jestem przekonany, że Turek jest zwykłym pretekstem do prowadzenia wojenki między kandydatami na prezydenta, a zarządem.

1

a ile lat mieli Villa i Henry jak do nas przechodzili?

2

Skoro postawiła Cię przed takim wyborem to niezbyt dobrze o niej świadczy.

26

Takie deprecjonowanie wartości jednego z zawodników przy jednoczesnym faworyzowaniu drugiego jest trochę tendencyjne.

6

A tu proszę - niespodzianka

4

Taki to pożyje;)

1

W takim razie moje skleroza znowu daje o sobie znać. Wydaje mi się, że nasi dogadali się z Juve, że Pogba przejdzie do nas za rok, tylko nikt nie tego ujawnić.

2

Na pewno jest jednym z bogatszych w słowa języków na świecie;)

2

Tak sobie patrzę, że jeszcze "rozbity" by tu pasowało.

2

Nie, nie - Messi cały czas jest sprawny ;)

6

W tym kontekście destruido raczej odnosi się do załamany, podłamany zdruzgotany - chyba tak należy to rozumieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?