JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Swoją drogą to smutne, że ktoś tak bardzo się nudzi, że trolluje od rana zamiast robić coś ciekawszego.
1
Jego głupota wydawała się całkiem wiarygodna
1
To by się wydawało logiczne
1
w sensie Rafik_2003
15
Nie żebym lekceważył młodzież, ale ten jegomość wypisuje takie bzdury, że oczy krwawią
26
To wciąż prawie dwa razy więcej niż ten chłopaczek;)
1
Była wzmianka, że Aleix i Arda nie mogę grać w meczach, w których prowadzony jest protokół meczowy - myślę, że w sparingach wewnętrznych (np. Barca vs. Barca B) taki protokół nie jest prowadzony i to stwarza możliwość gry dla ww. dwójki. Tak mi się wydaje.
21
Co Ty możesz wiedzieć o jego grze, skoro jeszcze do niedawna w pieluchach latałeś
59
Dorośniesz to zrozumiesz.
2
Mogę znaleźć podobne filmiki o Messim, Ronaldo, Neuerze itp., itd. Nie chce mi się bawić w youtubową wojnę. Pierwszy z brzegu przykład, sezon 13/14:
"After 13 games, Víctor Valdés has the best goalkeeping record in La Liga, with just 8 goals conceded. He also has the highest saves percentage in the competition (84%): he saved 42 of the 50 shots on target that he has faced."
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/victor-valdes-the-goalie-who-wins-points Dla mnie V.V. pozostanie jednym z najlepszym golkiperów, który kiedykolwiek zagrał w Barcelonie.
1
Fajny Bentley, a co do Songa to zdziwię się mocno, jeśli cokolwiek na nim zarobimy.
5
Zdarzyło mu się to bodaj raz (vide Benzema), a poza tym miał wiele interwencji, które niejednokrotnie ratowały nas od utraty bramki. Każdemu zdarza się popełnić błąd.
1
oczywiście bez urazy, z przymrużeniem oka;)
5
Kataru może nie, ale sraczka owszem :)
1
dwa cykle/bloki zajęć brzmiałoby chyba trochę lepiej :)
2
I nie ma nawet Sampera
22
Rzuca mi się w oczy brak rzekomo utalentowanego Mastoura i Kennedy'ego
1
Jestem ciekaw, co takiego osiągnęła, że znalazła się wśród takich znakomitości.
1
Kto to jest Lydia Ko? (wyguglowałbym ją, ale mój roboczy komputer strasznei muli i nie chcę go dodatkowo obciążać)
3
Genialne!
8
Szkoda, myślałem że jeszcze pogra w Villareal
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Alen będzie dołączał pewnie tylko na mecze CdR
2
Z taką 11 błąkalibyśmy się w środku tabeli
5
Rzadko kiedy w Espanyolu dzieje się coś godnego pierwszych stron gazet.
4
A kto niby jest lepszy? Pele strzelający gole w półamatorskich ligach w czasach, gdy obrona nie istniała, czy Maradona, który błyszczał głównie w piłce reprezentacyjnej?
3
Dokładnie, PES 6 cały czas ma ten klimat. A co do Shollyma, to właśnie kilka dni temu wyszedł najnowszy patch :)
1
Ja już tych sędziów nie pamiętam, ale to była jedna jedna z bardziej grywalnych gier w jakie w życiu grałem. Może sobie do niej wrócę :)
1
Wiadomo, że bramka Keana nie jakaś super hiper, ale zasługująca na wyróżnienie :)