2

Swoją drogą to smutne, że ktoś tak bardzo się nudzi, że trolluje od rana zamiast robić coś ciekawszego.

1

Jego głupota wydawała się całkiem wiarygodna

1

To by się wydawało logiczne

1

w sensie Rafik_2003

15

Nie żebym lekceważył młodzież, ale ten jegomość wypisuje takie bzdury, że oczy krwawią

26

To wciąż prawie dwa razy więcej niż ten chłopaczek;)

1

Była wzmianka, że Aleix i Arda nie mogę grać w meczach, w których prowadzony jest protokół meczowy - myślę, że w sparingach wewnętrznych (np. Barca vs. Barca B) taki protokół nie jest prowadzony i to stwarza możliwość gry dla ww. dwójki. Tak mi się wydaje.

21

Co Ty możesz wiedzieć o jego grze, skoro jeszcze do niedawna w pieluchach latałeś

59

Dorośniesz to zrozumiesz.

2

Mogę znaleźć podobne filmiki o Messim, Ronaldo, Neuerze itp., itd. Nie chce mi się bawić w youtubową wojnę. Pierwszy z brzegu przykład, sezon 13/14:
"After 13 games, Víctor Valdés has the best goalkeeping record in La Liga, with just 8 goals conceded. He also has the highest saves percentage in the competition (84%): he saved 42 of the 50 shots on target that he has faced."
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/victor-valdes-the-goalie-who-wins-points Dla mnie V.V. pozostanie jednym z najlepszym golkiperów, który kiedykolwiek zagrał w Barcelonie.

1

Fajny Bentley, a co do Songa to zdziwię się mocno, jeśli cokolwiek na nim zarobimy.

5

Zdarzyło mu się to bodaj raz (vide Benzema), a poza tym miał wiele interwencji, które niejednokrotnie ratowały nas od utraty bramki. Każdemu zdarza się popełnić błąd.

1

oczywiście bez urazy, z przymrużeniem oka;)

5

Kataru może nie, ale sraczka owszem :)

1

dwa cykle/bloki zajęć brzmiałoby chyba trochę lepiej :)

2

I nie ma nawet Sampera

22

Rzuca mi się w oczy brak rzekomo utalentowanego Mastoura i Kennedy'ego

1

Jestem ciekaw, co takiego osiągnęła, że znalazła się wśród takich znakomitości.

1

Kto to jest Lydia Ko? (wyguglowałbym ją, ale mój roboczy komputer strasznei muli i nie chcę go dodatkowo obciążać)

3

Genialne!

8

Szkoda, myślałem że jeszcze pogra w Villareal

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

Alen będzie dołączał pewnie tylko na mecze CdR

2

Z taką 11 błąkalibyśmy się w środku tabeli

5

Rzadko kiedy w Espanyolu dzieje się coś godnego pierwszych stron gazet.

4

A kto niby jest lepszy? Pele strzelający gole w półamatorskich ligach w czasach, gdy obrona nie istniała, czy Maradona, który błyszczał głównie w piłce reprezentacyjnej?

3

Dokładnie, PES 6 cały czas ma ten klimat. A co do Shollyma, to właśnie kilka dni temu wyszedł najnowszy patch :)

1

Ja już tych sędziów nie pamiętam, ale to była jedna jedna z bardziej grywalnych gier w jakie w życiu grałem. Może sobie do niej wrócę :)

1

Wiadomo, że bramka Keana nie jakaś super hiper, ale zasługująca na wyróżnienie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?