2

A moim zdaniem mają kompleks Messiego. Poza tym większa liczba komentarzy na naszej stronie wynika z atrakcyjności portalu fcbarca.com, który w porównaniu do relatywnie ubogiej w opcje i możliwości strony rm.pl przyciąga znacznie więcej użytkowników. Ciekawe zestawienie procentowe, liczyłeś wszystkie komentarze i wyciągałeś procenty? Bo jestem pewien, że znacznie przekłamujesz stosunek komentarzy pod adresem realu do całości komentarzy. Wejdź sobie na rm.pl w temat, w którym MAtS wypowiadał się na temat realu. Wystarczył zupełnie oderwany od kontekstu nagłówek: "nie lubię Realu", żeby tamtejsza gawiedź zmieszała go od stóp do głów, bo oczywiście mało kto wpadł na pomysł, że tamtejsi (pseudo)redaktorzy specjalnie tworzą prowokacyjne nagłówki (vide: łonet) żeby nabijać wejścia i nie przejmują się, że to, co napisali mija się z prawdą. Tak więc nie próbuj mi wmawiać, że tutaj jest gorzej.

1

Bardzo duże polecenie z mojej strony;)

3

Nie mówię, że tak napisałeś, pisałem ogólnie, bo niektórzy w tej rozmowie pisali, jakby byli pewni jego odejścia, a tak naprawdę nic na ten temat nie wiadomo.

1

Właściwie to gdzie jest napisane, że to było pożegnanie? Słowa Douglasa można wieloznacznie tłumaczyć i niekoniecznie muszą oznaczać, że Adriano od nas odejdzie.

25

Czuję, że w tym sezonie Rakieta odpali z pełną mocą i będziemy mieli z niego wielki pożytek.

40

Najlepszy DM na świecie. Uwielbiam jego specyficzny styl, bo w dzisiejszych czasach, kiedy u DMów najbardziej liczy się siła fizyczna on pokazuje, że równie dobre, a nawet lepsze efekty można osiągnąć dzięki technice i boiskowej inteligencji.

1

Dzięki Panowe

1

Niestety nie oglądałem meczu. Mówisz że Halilović nie zachwycił? A jak zagrał Douglas i Samper?

4

Dzieciaki z redakcji rm.pl muszą jakoś nabijać wejścia na stronę, a najlepszy sposób to nieudolne tłumaczenie wypowiedzi nadające jej kontrowersyjny i prowokacyjny wydźwięk.

1

Którego bohaterem był Polak

27

Telepatia normalnie ;)

46

Wiele bym dał za to, żeby Samper odgrywał dla nas kiedyś taką rolę, jak Steven dla Liverpoolu.

22

Gerrard i jego bieg z piłką na środek boiska po strzeleniu gola na 1:3 w finale przeciwko Milanowi ze Stambułem w 2005r. - tego nie zapomnę nigdy. Co tu dużo mówić, człowiek-legenda - symbol The Reds.

6

Z tym wizerunkiem to nie do końca bym się zgodził, bo np. sankcje od FIFA zostało nałożone za czasów Barto. Co do zadłużenia to Laporta znacząco obniżył dług odziedziczony po Gasparcie.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Ale dobrze to zrobił

4

Komentarz usunięty

3

Akurat podczas mojej (krótkiej) przygody na Uniwersytecie Ekonomicznym spotkałem całkiem sporo (niebrzydkich) studentek, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że było ich więcej niż studentów ;)

5

Komentarz usunięty

2

6

Najlepsze jest to, że ludzie i tak będą to kupować...

1

To zazwyczaj kobiety są księgowymi, nie wiem skąd przekonanie, że akurat w tej dziedzinie są gorsze od mężczyzn, choć podejrzewam, że Twój komentarz należy traktować z przymrużeniem oka.

2

"o tragicznym wypadku dwóch hiszpańskich pilotów, którzy stracili życie"
*chodzi o motocyklistów, zresztą wcześniej w poprzednich artykułach było dobrze przetłumaczone

2

Już widzę miny co niektórych jak wstaną jutro specjalnie o 5 a tu lipa;)

1

Faktycznie, u nas jest błąd.

0

2. Mecz jest 21.07 o 5:00 czyli jutro

1

Asensio już od jakiegoś czasu jest piłkarzem Realu i z tego co wiem ustawia się po niego niezła kolejka chętnych.

2

Paradoksalnie może im to wyjść na dobre, bo w końcu mają praktycznie zgrany zespół, poza bramkarzem i prawą obroną. Może po raz pierwszy w historii Galaktyczny Floro postanowił pójść po rozum do głowy i odpuścił szastanie eurosami na prawo i lewo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?