JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A moim zdaniem mają kompleks Messiego. Poza tym większa liczba komentarzy na naszej stronie wynika z atrakcyjności portalu fcbarca.com, który w porównaniu do relatywnie ubogiej w opcje i możliwości strony rm.pl przyciąga znacznie więcej użytkowników. Ciekawe zestawienie procentowe, liczyłeś wszystkie komentarze i wyciągałeś procenty? Bo jestem pewien, że znacznie przekłamujesz stosunek komentarzy pod adresem realu do całości komentarzy. Wejdź sobie na rm.pl w temat, w którym MAtS wypowiadał się na temat realu. Wystarczył zupełnie oderwany od kontekstu nagłówek: "nie lubię Realu", żeby tamtejsza gawiedź zmieszała go od stóp do głów, bo oczywiście mało kto wpadł na pomysł, że tamtejsi (pseudo)redaktorzy specjalnie tworzą prowokacyjne nagłówki (vide: łonet) żeby nabijać wejścia i nie przejmują się, że to, co napisali mija się z prawdą. Tak więc nie próbuj mi wmawiać, że tutaj jest gorzej.
1
Bardzo duże polecenie z mojej strony;)
3
Nie mówię, że tak napisałeś, pisałem ogólnie, bo niektórzy w tej rozmowie pisali, jakby byli pewni jego odejścia, a tak naprawdę nic na ten temat nie wiadomo.
1
Właściwie to gdzie jest napisane, że to było pożegnanie? Słowa Douglasa można wieloznacznie tłumaczyć i niekoniecznie muszą oznaczać, że Adriano od nas odejdzie.
25
Czuję, że w tym sezonie Rakieta odpali z pełną mocą i będziemy mieli z niego wielki pożytek.
40
Najlepszy DM na świecie. Uwielbiam jego specyficzny styl, bo w dzisiejszych czasach, kiedy u DMów najbardziej liczy się siła fizyczna on pokazuje, że równie dobre, a nawet lepsze efekty można osiągnąć dzięki technice i boiskowej inteligencji.
1
Dzięki Panowe
1
Niestety nie oglądałem meczu. Mówisz że Halilović nie zachwycił? A jak zagrał Douglas i Samper?
4
Dzieciaki z redakcji rm.pl muszą jakoś nabijać wejścia na stronę, a najlepszy sposób to nieudolne tłumaczenie wypowiedzi nadające jej kontrowersyjny i prowokacyjny wydźwięk.
1
Którego bohaterem był Polak
27
Telepatia normalnie ;)
46
Wiele bym dał za to, żeby Samper odgrywał dla nas kiedyś taką rolę, jak Steven dla Liverpoolu.
22
Gerrard i jego bieg z piłką na środek boiska po strzeleniu gola na 1:3 w finale przeciwko Milanowi ze Stambułem w 2005r. - tego nie zapomnę nigdy. Co tu dużo mówić, człowiek-legenda - symbol The Reds.
6
Z tym wizerunkiem to nie do końca bym się zgodził, bo np. sankcje od FIFA zostało nałożone za czasów Barto. Co do zadłużenia to Laporta znacząco obniżył dług odziedziczony po Gasparcie.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Ale dobrze to zrobił
4
Komentarz usunięty
3
Akurat podczas mojej (krótkiej) przygody na Uniwersytecie Ekonomicznym spotkałem całkiem sporo (niebrzydkich) studentek, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że było ich więcej niż studentów ;)
5
Komentarz usunięty
2
http://www.fcbarca.com/64603-spekulacje-na-temat-wygladu-koszulki-barcy-w-sezonie-2016-17.html
Takie by mi się podobały (bez kataru oczywiście)
6
Najlepsze jest to, że ludzie i tak będą to kupować...
1
To zazwyczaj kobiety są księgowymi, nie wiem skąd przekonanie, że akurat w tej dziedzinie są gorsze od mężczyzn, choć podejrzewam, że Twój komentarz należy traktować z przymrużeniem oka.
2
"o tragicznym wypadku dwóch hiszpańskich pilotów, którzy stracili życie"
*chodzi o motocyklistów, zresztą wcześniej w poprzednich artykułach było dobrze przetłumaczone
2
Już widzę miny co niektórych jak wstaną jutro specjalnie o 5 a tu lipa;)
1
Faktycznie, u nas jest błąd.
0
2. Mecz jest 21.07 o 5:00 czyli jutro
1
Asensio już od jakiegoś czasu jest piłkarzem Realu i z tego co wiem ustawia się po niego niezła kolejka chętnych.
2
Paradoksalnie może im to wyjść na dobre, bo w końcu mają praktycznie zgrany zespół, poza bramkarzem i prawą obroną. Może po raz pierwszy w historii Galaktyczny Floro postanowił pójść po rozum do głowy i odpuścił szastanie eurosami na prawo i lewo.