1

@Arden Dziwnie piszesz wqrwiający.

39

Perm ban dla @Popitek12 - tak czy oczywiscie?

3

@PatrychoO Lunin zaslanial, nie byloby widac.

2

@FCB_dimiC Solaris Urbino pewnie.

3

@ToWinaSedziego Nie ma rąsi, wiec fake.

13

@Transu96 Zaplaciles chociaz wlascicielowi tego VW, czy uciekles?

2

@MOLESTA Dotyczyl idiotycznej wypowiedzi Laporty o powtorzeniu meczu.

12

@MOLESTA On zartowal. Moze tego nie wiesz, ale nie dziekuj za uswiadomienie.

2

@NeroTFP1 Jest motywacja, są chęci.

12

Grubemu tluszcz juz chyba zalal szare komorki.

0

@Colon Grywasz?

1

@michal199500hehe Tez uwazam, ze te 11 punktow zabrane przez sedziow to nic nie znaczacy drobiazg.

2

@Ojciec5tkidzieci Zapewne jest to prawdziwa, bezinteresowna milosc?

1

@Ojciec5tkidzieci Powiedz w skrocie o co chodzi w tym uniwersum: Jacol jest z ta Daria?

2

@sewciu50 Tak sie zastanwiam, czy FdJ w ogole kiedykolwiek mial prime.

Lubie go bardzo, ale coraz bardziej sklaniam sie ku opinii, ze powinnismy go sprzedac.

5

@Mixtape A gdyby nawet nie absorbowal Lunina to gol i tak nie zostalby uznany bo Cubarsi jadac autobusem na mecz nie odbil biletu.

2

@V e B 96

1. Brak karnego.
2. Brak karnego.
3. Moim zdaniem bramka byla.
4. Bez czerwonej.
5. Bez karnego.

0

@BKSChemik To w ogole nie powinnien byc obronca.

5

W ostatnim czasie z powodow zdrowotnych mialem troche mniej czasu na udzielanie sie tutaj i teraz, juz na chlodno, stwierdzam, ze tak naprawde w meczach z PSG i realem o porazkach zadecydowaly bledy indywidualne (Araujo + Cancelo) i gdyby nie one to dzisiaj bylibysmy w zupelnie innym miejscu.

Oczywiscie dochodza do tego bledy sedziowskie i mimo wszystko gen frajerstwa, bo widok Pedriego, ktory wszedl wczoraj w 46 minucie a wygladal gorzej kondycyjnie od 38-letniego Modricia i nie potrafil nawet sfaulowac Brahima przy akcji bramkowej to bylo cos zalosnego.

Naprawde mocno rozwazylbym sprzedaz Hiszpana, bo jedno czy dwa ciasteczka zagrane na przestrzeni sezonu to jednak "troche" za malo - nie potrzeba nam zawodnikow, ktorzy wiekszosc czasu spedzaja w szpitalu, a kiedy juz jakims cudem wyjda na boisko to sa wolniejsi od sedziego.

1

@Popitek12 z tą różnicą, że Fati coraz grubszy, a Pedri coraz chudszy.

7

Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.

0

Dobra, kończmy ten sezon. Oczy krwawią jak patrzę na Cancelo i Pedriego.

2

Dawać Bernardo i Jorginho do nas - to będzie to.

1

@Kgorecki2500 Tak jak nie lubie SW, tak tutaj ta tapeta bardzo mi sie podoba.

0

@RosjaninBut Fajna ta Brzezicka, szkoda ze juz zajeta przez Jacola...

16

@tristan87 Oni sa niepelnosprawni, ze nie potrafia ruszac nogami? Czy tylko umyslowo?

16

@macio_944 Ale za to Xavi dostal kartke, wiec sprawiedliwosci stalo sie zadosc.

4

@vangoor Sciagamy gume i zalewamy ich pod sam korek.

0

@Rl9k1nG Co tam sie stalo w skrocie, bo nie jestem w temacie?

6

@Who_you_mam Puść jom, powiedziałem puść jom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?