JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy real, nic się nie zmienia.
0
@Colon Prosecne, Czechy
14
Czas na urlop, do uslyszenia w nastepny wtorek! :)
1
Aga dzisiaj nie bierze jencow.
3
@agaFCB piekna kontra
5
@NeroTFP1 W punkt.
1
@MesQueUnClub96 Jesli liczbe rozegranych meczow Nadala mozna policzyc na palcach jednej reki i jesli wziac pod uwage dlugosc jego absencji oraz wiek to nie ma tu mowy o kompromitacji.
3
@MesQueUnClub96 Sam walnales glupi tekst o rzekomej kompromitacji Nadala, wiec sie nie dziw takiemu, a nie innemu odzewowi.
3
@MesQueUnClub96 Jesli czujesz, ze Twoja psychika wiecej tego nie zniesie to tak.
6
@MesQueUnClub96 Djokovic bylby dumny.
2
@P33ck Oby Allen :)
4
@IronSanHybrid ułaaa, na bogato! Smacznego :)
6
@macio_944 Ja nawet nie wiem, czy bede dzisiaj ogladal, ale znajac zycie syndrom sztokholmski wezmie gore.
2
@P33ck Wlasciwie dlaczego tak szybko zakonczyl?
0
@messiiiiik czym sie strules tym sie lecz.
1
@blakkudium Czemu tak blisko? Mogl zagrac na Hawajach.
0
@michaleu Wloski jest bardzo zblizony do hiszpanskiego wiec powinien Ci dosc latwo podejsc, chyba ze chcesz sprobowac cos innego to mozesz np niemiecki.
5
@macio_944 13. Po wyjsciu z autokaru ustawiamy sie w dwuszeregu za rece, nie rozbiegamy sie i nie oddalamy samowolnie.
14. Materialy piroechniczne wepchnijcie najglebiej jak sie da. Jezeli glebiej juz nie mozecie, poproscie o pomoc kolege.
4
@macio_944 Musze w koncu odpalic na nowo, czeka sobie narazie w bibliotece.
1
@TheNekro94 Nekropolis jest OP, wiec zazwyczaj staram sie nim nie grac.
1. Bastion
2. Cytadela
3. Lochy
W Diablo nie gralem
2
@IronSanHybrid Taktyczny
12
@Radioactive9705 @Colon @Ermitano @AnnaMarianna @Cochise @jacobFCB @cosinus90 @MesQueUnClub_87 @macio_944 i oczywiscie @Danny Gaucho
3
@MessiForeverTheBest No ja juz czuje przesyt tym lamaniem konwenansow.
0
@FcPortoFan1999 Az tak zle? Moze za slaby akumulator?
1
@MessiForeverTheBest To jest jeszcze co lamać?
0
@YayaToure24 Ja gralem 2 lata i jakichs wiekszych problemow nie bylo, aczkolwiek nie wiem czy na dluzsza mete chcialoby mi sie w to bawic. Chyba jednak preferuje granie w gronie znajomych.
6
@MesQueUnClub96 Coraz slabsze te Twoje ataki na gorace.
12
@tomek8756 Ale żenado.
6
@YayaToure24 Generalnie jesli za bardzo sie nie wyrozniasz to masz szanse przezyc.
2
@Popitek12 A Ty jaki klej najbardziej lubisz?