0

Typowy real, nic się nie zmienia.

0

@Colon Prosecne, Czechy

14

Czas na urlop, do uslyszenia w nastepny wtorek! :)

1

Aga dzisiaj nie bierze jencow.

3

@agaFCB piekna kontra

5

@NeroTFP1 W punkt.

1

@MesQueUnClub96 Jesli liczbe rozegranych meczow Nadala mozna policzyc na palcach jednej reki i jesli wziac pod uwage dlugosc jego absencji oraz wiek to nie ma tu mowy o kompromitacji.

3

@MesQueUnClub96 Sam walnales glupi tekst o rzekomej kompromitacji Nadala, wiec sie nie dziw takiemu, a nie innemu odzewowi.

3

@MesQueUnClub96 Jesli czujesz, ze Twoja psychika wiecej tego nie zniesie to tak.

6

@MesQueUnClub96 Djokovic bylby dumny.

2

@P33ck Oby Allen :)

4

@IronSanHybrid ułaaa, na bogato! Smacznego :)

6

@macio_944 Ja nawet nie wiem, czy bede dzisiaj ogladal, ale znajac zycie syndrom sztokholmski wezmie gore.

2

@P33ck Wlasciwie dlaczego tak szybko zakonczyl?

0

@messiiiiik czym sie strules tym sie lecz.

1

@blakkudium Czemu tak blisko? Mogl zagrac na Hawajach.

0

@michaleu Wloski jest bardzo zblizony do hiszpanskiego wiec powinien Ci dosc latwo podejsc, chyba ze chcesz sprobowac cos innego to mozesz np niemiecki.

5

@macio_944 13. Po wyjsciu z autokaru ustawiamy sie w dwuszeregu za rece, nie rozbiegamy sie i nie oddalamy samowolnie.
14. Materialy piroechniczne wepchnijcie najglebiej jak sie da. Jezeli glebiej juz nie mozecie, poproscie o pomoc kolege.

4

@macio_944 Musze w koncu odpalic na nowo, czeka sobie narazie w bibliotece.

1

@TheNekro94 Nekropolis jest OP, wiec zazwyczaj staram sie nim nie grac.

1. Bastion
2. Cytadela
3. Lochy

W Diablo nie gralem

2

@IronSanHybrid Taktyczny

3

@MessiForeverTheBest No ja juz czuje przesyt tym lamaniem konwenansow.

0

@FcPortoFan1999 Az tak zle? Moze za slaby akumulator?

1

@MessiForeverTheBest To jest jeszcze co lamać?

0

@YayaToure24 Ja gralem 2 lata i jakichs wiekszych problemow nie bylo, aczkolwiek nie wiem czy na dluzsza mete chcialoby mi sie w to bawic. Chyba jednak preferuje granie w gronie znajomych.

6

@MesQueUnClub96 Coraz slabsze te Twoje ataki na gorace.

12

@tomek8756 Ale żenado.

6

@YayaToure24 Generalnie jesli za bardzo sie nie wyrozniasz to masz szanse przezyc.

2

@Popitek12 A Ty jaki klej najbardziej lubisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?