JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@tomek8756 Ale żenado.
6
@YayaToure24 Generalnie jesli za bardzo sie nie wyrozniasz to masz szanse przezyc.
2
@Popitek12 A Ty jaki klej najbardziej lubisz?
3
@barcelonaLM Az trudno w to uwierzyc, ale jako najslabszym punktem jest... zdrowie.
6
@Arden Co chlop glazing robi.
0
@Encore Dobre tempo wymiany,
0
@Emhyr *Zawodnikiem
0
@Joe_Barbaro
Iniesta, Henry, Puyol, Ronaldinho, Larsson
3
@ranger3120 Wlasnie empatyczna, bo po cichutku sie wymknela nie budzac chlopaka.
5
@Radioactive9705 Z Bydgoszczy nie, ale znam kogos, kto jest z Wroclawia.
1
@HighestInTheRoom Ja mu wierze, bo jemu zalezy na dobru Polski i Polakow.
1
@tristan87 Nie moge sie doczekac.
1
@Afterlife Jakis taki niewyrazny...
2
@Matheu12 Czy on nie grywa raczej na prawej stronie podobnie jak Yamal, czy Raphinha?
5
@NeroTFP1 E tam, depresja to wymysly, trzeba sie tylko wziac za jakies zajecie i juz.
2
@Rl9k1nG Kotlina Klodzka :)
0
@Pedri16Future Gdyby ktos byl w La Masii to juz pewnie bylby w grze.
2
@Pedri16Future Pytanie, czy ktorykolwiek z tych transferow byl zyczeniem samego Xaviego.
Poza tym golym okiem widac, ze brakuje nam szybkiego lewoskrzydlowego z dobrym dryblingiem i mocno defensywnego pomocnika, wiec te pozycje po prostu musza zostac uzupelnione.
1
@Pawel13sz Rodri, a z klasyków to Davids w peaku.
3
@Pedri16Future Jesli mialby przyjsc Nico i ktos pokroju Onany, to bylbym za.
0
@Encore O ktorej bedzie gral z De Minaurem?
4
@Chada turbo cola z whisky, czy wodeczka? Jaki koncert?
2
@Arden Temu drugiemu jeszcze lata swietlne brakuje do bycia tak wqrwiajacym jak ten pierwszy.
1
@Yamalessi Olsztyn
1
@MOLESTA A Liverpool nie ma mlodych zdolnych pilkarzy?
Bradley, Quansah, Konate, Bajcetic, MacAllister, Gakpo - do tego Darwin, Diaz - to wszystko sa mlodzi pilkarze ktorzy moga wiele osiagnac.
10
@Yamalessi Nie bylo latwo, ale dolozylem wszelkich staran.
7
@Yamalessi Nieprawda, nie mogles miec takiego nicku, bo jest juz zajety.
1
@jary99 City w tym sezonie nie powala na kolana swoja gra.
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe, czy tez tak kopie w bandy reklamowe.
3
@jacobFCB Oby nie dostosowali sie do tempa budowy Sagrada Familii.