2

@Kgorecki2500 Ale jestes stary

16

@NeroTFP1 Dobrze, ze mu nie powiedziala zeby spadał...

3

@Lionel_Messi10 Zmarzł.

0

@Rewolucja123
"Never don't give up"

2

@jacobFCB Jeszcze Nico, chociaz akurat jego bym chcial.

8

@Jakchcesz Ale plot twist!

0

@Czajka90 To niezly plot twist

11

@Rust_Cohle Gruby w punkt.

2

@Zoker Po sciagnieciu Erica i Ferrana skapneli sie, ze to zbyt mlodzi, niedoswiadczeni zawodnicy i teraz poluja na doswiadczonych weteranow.

3

@TR3YWAY Nie potrzebujemy kolejnego pilkarza o kiepskiej motoryce i bez sily fizycznej. Nie ma tez dla niego u nas pozycji.

2

@Radioactive9705 Nie dal rady, bo stal w kolejce po emeryture.

1

@El Plutoninho A na boisku i tak jest plotką.

2

@MateS + Xavi obiecal, ze zostanie jezeli Laporta sciagnie mu Kyle'a Walkera i Kovacicia.

9

@kigani Na szczescie jestes Ty, ktory nie dajesz sobie w kasze dmuchac.

5

@Kidd
Nie, po co nam znowu zawodnik bez szybkosci, krecacy kółka, dla ktorego nie ma pozycji w naszym systemie gry, w dodatku wychodzacy z optymalnego wieku dla pilkarza?

0

@tristan87 Powinni nimi wytrzec ta rope.

1

@abram3k Zegnamy

2

@macio_944 Heroes III, GTA VC i GTA SA na pewno

4

@Popitek12 Smialo pij, a w razie jakichkolwiek komplikacji tylko na tym wszyscy zyskamy.

3

@Kidd Ja od Bahdaja zawsze najbardziej lubilem "Wakacje z duchami" - tak sie zaczytywalem, ze zupelnie nie mialem pozniej ochoty ogladac filmu, bo wiedzialem, ze bedzie gorszy od ksiazki :)

3

@Kidd Nienackiego regularnie czytuję :) Pan Samochodzik to moja ulubiona seria i osobiscie uwazam, ze wybierajac taki, a nie inny tytul wyrzadzono tej serii troche szkody, bo niektorym moze sie wydawac infantylna, a jest tam mnostwo odwolan do historii i geografii naszego kraju.

3

@NeroTFP1 Nienacki, Niziurski, Bahdaj, Zbych, Deaver, Brown, Child, McLean, Forysyth, Clancy, le Carre.

0

@Colon Ostatnio rzadziej, ale chcę sobie na nowo wrócić

1

@Transu96 Teraz jestem skłonny Ci uwierzyć

2

0

@SawneyBean W tym akurat przypadku aplikacja doskonale dobrana do jej uzytkownika.

13

@Sysia11 Jakby to Argentynczyk zalozyl real - to by dopiero bylo!

1

@Arden Dziwnie piszesz wqrwiający.

39

Perm ban dla @Popitek12 - tak czy oczywiscie?

3

@PatrychoO Lunin zaslanial, nie byloby widac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?