JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Ale jestes stary
16
@NeroTFP1 Dobrze, ze mu nie powiedziala zeby spadał...
3
@Lionel_Messi10 Zmarzł.
0
@Rewolucja123
"Never don't give up"
2
@jacobFCB Jeszcze Nico, chociaz akurat jego bym chcial.
8
@Jakchcesz Ale plot twist!
0
@Czajka90 To niezly plot twist
11
@Rust_Cohle Gruby w punkt.
2
@Zoker Po sciagnieciu Erica i Ferrana skapneli sie, ze to zbyt mlodzi, niedoswiadczeni zawodnicy i teraz poluja na doswiadczonych weteranow.
3
@TR3YWAY Nie potrzebujemy kolejnego pilkarza o kiepskiej motoryce i bez sily fizycznej. Nie ma tez dla niego u nas pozycji.
2
@Radioactive9705 Nie dal rady, bo stal w kolejce po emeryture.
1
@El Plutoninho A na boisku i tak jest plotką.
2
@MateS + Xavi obiecal, ze zostanie jezeli Laporta sciagnie mu Kyle'a Walkera i Kovacicia.
9
@kigani Na szczescie jestes Ty, ktory nie dajesz sobie w kasze dmuchac.
5
@Kidd
Nie, po co nam znowu zawodnik bez szybkosci, krecacy kółka, dla ktorego nie ma pozycji w naszym systemie gry, w dodatku wychodzacy z optymalnego wieku dla pilkarza?
0
@tristan87 Powinni nimi wytrzec ta rope.
1
@abram3k Zegnamy
2
@macio_944 Heroes III, GTA VC i GTA SA na pewno
4
@Popitek12 Smialo pij, a w razie jakichkolwiek komplikacji tylko na tym wszyscy zyskamy.
3
@Kidd Ja od Bahdaja zawsze najbardziej lubilem "Wakacje z duchami" - tak sie zaczytywalem, ze zupelnie nie mialem pozniej ochoty ogladac filmu, bo wiedzialem, ze bedzie gorszy od ksiazki :)
3
@Kidd Nienackiego regularnie czytuję :) Pan Samochodzik to moja ulubiona seria i osobiscie uwazam, ze wybierajac taki, a nie inny tytul wyrzadzono tej serii troche szkody, bo niektorym moze sie wydawac infantylna, a jest tam mnostwo odwolan do historii i geografii naszego kraju.
3
@NeroTFP1 Nienacki, Niziurski, Bahdaj, Zbych, Deaver, Brown, Child, McLean, Forysyth, Clancy, le Carre.
0
@Colon Ostatnio rzadziej, ale chcę sobie na nowo wrócić
1
@Transu96 Teraz jestem skłonny Ci uwierzyć
2
@draxidox @Comentateiro, kupujesz?
0
@SawneyBean W tym akurat przypadku aplikacja doskonale dobrana do jej uzytkownika.
13
@Sysia11 Jakby to Argentynczyk zalozyl real - to by dopiero bylo!
1
@Arden Dziwnie piszesz wqrwiający.
39
Perm ban dla @Popitek12 - tak czy oczywiscie?
3
@PatrychoO Lunin zaslanial, nie byloby widac.