0

@Colon To spoko, musze wyprobowac bo moj zapas Wilsonow Roland Garros sie konczy.

3

@GeneralXavi Najpierw musialby chciec sobie pomoc ;)

Ale zdal ezgzamin na suwnice, wiec w koncu bedzie posuwal.

0

@tristan87 Tylko solone.

0

@Colon Jak cenowo stoja? Wytrzymale?

5

@Colon Wyglada jak fabryka z lat 30. a to pewnie wspolczesne Indie.

5

@MichuZ44 Skad wiesz jak smakuje suszony fiut?

0

@david89 Pod warunkiem, ze zmieni plec.

0

@kylo12 A co wedlug Ciebie nie jest przeplaconym i przereklamowanym zarciem?

3

@barcelonaLM Brzmi jak dobry plan.

0

@pt9 No ja wole jak robi dluzej niz odgrzewa w mikrofali.

Aczkolwiek raz na jakis czasu w maku cos zjem, na drwala pewnie tez sie skusze.

6

@szymonekk Poszedlbym do szefa, przedstawil sytuacje, ze masz fajna oferte i popros o podwyzke.

3

@macio_944 Ja mam u siebie na wiosce dobra burgerownie, ale juz tam wszystko testowane bylo ;) Ale jak bede jechal gdzies w gory to pewnie zahacze o Kato :)

1

@TheNekro94 Chorizarda jadlem w sobote, dobry ale troche za maly dla mnie.

0

@macio_944 Czy jeszcze gdzies poza Katowicami stacjonują?

1

@MesQueUnClub_87

Taktyk do przepisu, bedzie robione w weekend bo narobiliscie apetytu.

1

@rob1500100900 ALE DRAMAT

1

@Kuba_1 Przy naszym stylu gry kazdy ofensywny zawodnik przychodzacy do klubu po miesiacu max 2 zalicza zjazd.

9

@Kgorecki2500 expected pizzas

12

@Criss18Barca scina z nog.

8

@tristan87 Czy on robi kupe w miejscu publicznym?

2

@Kgorecki2500 Co za mlot, masakra.

1

@takisobiektos Bardzo mi wczoraj zaimponowal.

Zawsze go lubilem jak jeszcze zaczynal w Chelsea, szkoda ze tak czesto trapily go kontuzje.

2

@MesQueUnClub_87 Dzieki :)

2

@marcin62 Amazing!

16

@Kgorecki2500 Jeszcze fajnie jakby przy okazji podawali zarobki wtedy i dzis oraz analogicznie sile nabywcza...

4

@Popitek12 Nie wiem, ale glownym bohaterem powinno byc transplciowe murzyniszcze.

3

@escarabajo @Kidd A to przepraszam za zamieszanie :)

1

@escarabajo Ech, juz sie nie lapie do oznaczen...

@Kidd - Ty chyba tez byles w tej serii.

2

@Kgorecki2500 Tak jakby rosja przestrzegala jakichkolwiek konwencji...

1

@Rastafarnianin Yamal tez nie wygrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?