JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon To spoko, musze wyprobowac bo moj zapas Wilsonow Roland Garros sie konczy.
3
@GeneralXavi Najpierw musialby chciec sobie pomoc ;)
Ale zdal ezgzamin na suwnice, wiec w koncu bedzie posuwal.
0
@tristan87 Tylko solone.
0
@Colon Jak cenowo stoja? Wytrzymale?
5
@Colon Wyglada jak fabryka z lat 30. a to pewnie wspolczesne Indie.
5
@MichuZ44 Skad wiesz jak smakuje suszony fiut?
0
@david89 Pod warunkiem, ze zmieni plec.
0
@kylo12 A co wedlug Ciebie nie jest przeplaconym i przereklamowanym zarciem?
3
@barcelonaLM Brzmi jak dobry plan.
0
@pt9 No ja wole jak robi dluzej niz odgrzewa w mikrofali.
Aczkolwiek raz na jakis czasu w maku cos zjem, na drwala pewnie tez sie skusze.
6
@szymonekk Poszedlbym do szefa, przedstawil sytuacje, ze masz fajna oferte i popros o podwyzke.
3
@macio_944 Ja mam u siebie na wiosce dobra burgerownie, ale juz tam wszystko testowane bylo ;) Ale jak bede jechal gdzies w gory to pewnie zahacze o Kato :)
1
@TheNekro94 Chorizarda jadlem w sobote, dobry ale troche za maly dla mnie.
0
@macio_944 Czy jeszcze gdzies poza Katowicami stacjonują?
1
@MesQueUnClub_87
Taktyk do przepisu, bedzie robione w weekend bo narobiliscie apetytu.
1
@rob1500100900 ALE DRAMAT
1
@Kuba_1 Przy naszym stylu gry kazdy ofensywny zawodnik przychodzacy do klubu po miesiacu max 2 zalicza zjazd.
9
@Kgorecki2500 expected pizzas
12
@Criss18Barca scina z nog.
8
@tristan87 Czy on robi kupe w miejscu publicznym?
2
@Kgorecki2500 Co za mlot, masakra.
1
@takisobiektos Bardzo mi wczoraj zaimponowal.
Zawsze go lubilem jak jeszcze zaczynal w Chelsea, szkoda ze tak czesto trapily go kontuzje.
2
@MesQueUnClub_87 Dzieki :)
2
@marcin62 Amazing!
16
@Kgorecki2500 Jeszcze fajnie jakby przy okazji podawali zarobki wtedy i dzis oraz analogicznie sile nabywcza...
4
@Popitek12 Nie wiem, ale glownym bohaterem powinno byc transplciowe murzyniszcze.
3
@escarabajo @Kidd A to przepraszam za zamieszanie :)
1
@escarabajo Ech, juz sie nie lapie do oznaczen...
@Kidd - Ty chyba tez byles w tej serii.
2
@Kgorecki2500 Tak jakby rosja przestrzegala jakichkolwiek konwencji...
1
@Rastafarnianin Yamal tez nie wygrywa.