1

@tomek8756 Ja licze, ze ten wybor bedzie poczatkiem konstruktywnego dialogu ponad podzialami partyjnymi.

0

@goldmetaxa Najgorszy byl zdecydowanie Lazenby.

1

@BorzyKrzys Ostatnio ogladalem. Swietna byla jeszcze ta scena gdy ta figura konia spada na czolg i Bond z nia sobie dalej jedzie jakby nigdy nic.

1

@Lola120 W domu :)

0

@Arkon Oczywiscie, ze dalo sie uniknac. Zobacz za jakie chore pieniadze przeszli chociazby Caicedo, Cucurella, Badiashile, Mudryk, Lavia... To nie jest normalne.

Co do Nkunku to bardzo mi go szkoda, bo nie dosc ze przytrafila mu sie przykra kontuzja to jeszcze wybral klub, w ktorym ciezko o sukcesy obecnie.

0

@Arkon Owszem, jest to bardziej perspektywiczny zespol, ale jednoczesnie jest tam wielu ogromnie przeplaconych zawodnikow.

0

@Arkon Najbardziej znanych tak, ale obecnie do top15 bym ich nie zaliczyl podobnie jak Chelsea.

0

@LM10GOAT Kto mu zmarl, ze w zalobie jest?

1

@Bateman98 Mimo wszystko Barca osiaga znacznie lepsze wyniki ligowe niz Utd.

0

@GeneralXavi Polemizowalbym, bo on ladnych paru lat Utd niewiele znaczy w europejskiej pilce.

5

@Arkon MU nie jest w top 15.

3

@Deviler W sensie, ze puste miejsce bedzie mial obok?

1

@TheNekro94 Osobiscie mam do trolli taki sam szacunek jak do kukiza.

0

@BorzyKrzys
Kolejność losowa

1. Tarantino
2. Kubrick
3. Spielberg
4. Coppola
5. Scorseee

0

@Ojciec5tkidzieci
Maldini
Henry
Charlton
Iniesta
Beckenbauer

2

@LS Nie ma tu takich.

3

@tomek8756 Borek to nie jest jakas nalepka na kibel.

13

@Pedri16Future Patologia byla, jest i niestety bedzie.

Tyle dobrego, ze te najbardziej odmozdzone egzemplarze same na siebie kreca bata tymi filmikami.

2

@kynio302 Trytytka mu troche terkocze.

0

@Czajka90 Ech, no oby cos nastrzelali.

0

@Stoiczkow Razemki wyrzucone?

1

@Bykunn Dla kogo fatalny dla tego fatalny ;) Raz na rok mozna zjesc.

1

@Nazio_87 Zazwyczaj tylko dostepne w listopadzie sa, nawet w wlkp.

2

@DaPidejpi Zakupione i beda jedzone.

6

@Compadre Zobaczymy jakie beda odczucia na ostatnim kwietniowym treningu przed klasykiem. Ale panuje optymizm.

1

@ShawnC Ach ci skorumpowani lekarze na Islandii...

7

@Kidd Jaki trener taka organizacja, niestety.

1

@LS No prawda jest, ze typka ostro odkleilo i ktos go tam powinien mocno przywolac do porzadku.

2

@Kidd Najlepsze jest to, ze gosciowi wyszla pewnie pilka zycia, ktorej juz nie powtorzy, i to akurat z nami.

0

@FCB_dimiC Nie pomagaj mu, niech ta piekna chwila trwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?