7

@betonito *podatny na kontuzje

0

@VegetaPolska Nie, to nie ja.

6

@VegetaPolska W koncu bedziesz cos posuwal, dobra robota!

5

@DaPidejpi Najlepiej siadz w pobliskim pubie, postaw ludziom piwo i od razu zaczna gadac i naprowadza Cie na trop.

#widzialemtonafilmie

0

@Mazi Xavi Hernandez Creus a.k.a Danzel

3

@Kidd Ok, dzieki za wyjasnienie.

Trzeba bedzie uwaznie sledzic wydarzenia w kolejnych miesiacach czy pojawi sie gdzies podobny przypadek, choc pewnie teraz juz to malo realne.

1

@michal26 W tym samym miejscu pracowali?

2

@P33ck Ja bym chcial zeby wyszla BvB i Newcastle. Milan niech sobie zajmie 3 miejsce.

2

@Rust_Cohle Dlatego pozegnalem sie z Haalandem w fpl.

1

@michal26 Aaa dobra hehe :) Myslalem, ze on dopiero pozniej sie pojawil.

0

@matirix20 Tak tak, to jest pierwsza wersja ktora umozliwia przeniesienie save do wersji od 25 w gore :)

0

@michal26 To mogli skasowac tylko ten komentarz z linkiem zamiast cala dyskusje... Bez sensu.

A nawiazujac do tamtej dyskusji: mi sie to tez do konca nie klei wszystko, ale zapewne nigdy sie nie dowiemy jak bylo naprawde.

1

@Rust_Cohle To jakby na mecz Anderlechtu jechal.

5

@DaPidejpi Dziwne, bo wlasnie cala przejrzalem i nie zauwazylem tam nic, co mogloby naruszac regulamin...

3

Dlaczego poleciala dyskusja z goracych o teoriach w sprawie smieci Borysa?

0

@matirix20 Dokladnie

3

Żenada... Tego nie dało się oglądać. Pokaz bezradności i kompletny brak pomysłu na grę.

2

@MesQueUnClub_87 O Panie, ale zes smaka narobil. Juz od dawna za mna watrobka chodzi.

2

Emocje jak wiosną na grzybach.

0

@goldmetaxa Xavi pewnie podgladal Postecoglu wczoraj i tez chce sprobowac.

0

@Faro Nie ludzilbym sie, ale dobrze by bylo.

5

@Kapitan hawk Ladna czcionka, wybaczylbym.

8

@Krzysztof1987 Nie da sie niestety szybciej, ale za to na ogol wystarczy po @ wpisac pare liter i podpowiada nick, tylko trzeba bardzo uwazac z oznaczaniem @MesQueUnClub_87 bo jak sie pomylisz to moze jakis syf wyjsc zamiast niego.

0

@Danqoo i za San Sebastian.

2

Ciekawe, czy dzisiaj Lewy znowu bedzie operowal jako defensywny rozgrywajacy.

1

@Mario96w Czytalem o torebkach herbaty, ale nie wiem na ile to skuteczne bo nie probowalem.

2

@LS Brzmi jak Scooby Doo, ciesze sie ze moglem pomoc.

0

@tristan87 Ma to sens, tzn i tak nie ma to sensu.

1

@tristan87 Czyli co? Pocial sie i wszedl do wody? A co z ta rana postrzalowa na glowie?

25

@damianex10 Alez oni sie rozumieli na boisku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?