JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@betonito *podatny na kontuzje
0
@VegetaPolska Nie, to nie ja.
6
@VegetaPolska W koncu bedziesz cos posuwal, dobra robota!
5
@DaPidejpi Najlepiej siadz w pobliskim pubie, postaw ludziom piwo i od razu zaczna gadac i naprowadza Cie na trop.
#widzialemtonafilmie
0
@Mazi Xavi Hernandez Creus a.k.a Danzel
3
@Kidd Ok, dzieki za wyjasnienie.
Trzeba bedzie uwaznie sledzic wydarzenia w kolejnych miesiacach czy pojawi sie gdzies podobny przypadek, choc pewnie teraz juz to malo realne.
1
@michal26 W tym samym miejscu pracowali?
2
@P33ck Ja bym chcial zeby wyszla BvB i Newcastle. Milan niech sobie zajmie 3 miejsce.
2
@Rust_Cohle Dlatego pozegnalem sie z Haalandem w fpl.
1
@michal26 Aaa dobra hehe :) Myslalem, ze on dopiero pozniej sie pojawil.
0
@matirix20 Tak tak, to jest pierwsza wersja ktora umozliwia przeniesienie save do wersji od 25 w gore :)
0
@michal26 To mogli skasowac tylko ten komentarz z linkiem zamiast cala dyskusje... Bez sensu.
A nawiazujac do tamtej dyskusji: mi sie to tez do konca nie klei wszystko, ale zapewne nigdy sie nie dowiemy jak bylo naprawde.
1
@Rust_Cohle To jakby na mecz Anderlechtu jechal.
5
@DaPidejpi Dziwne, bo wlasnie cala przejrzalem i nie zauwazylem tam nic, co mogloby naruszac regulamin...
3
Dlaczego poleciala dyskusja z goracych o teoriach w sprawie smieci Borysa?
0
@matirix20 Dokladnie
3
Żenada... Tego nie dało się oglądać. Pokaz bezradności i kompletny brak pomysłu na grę.
2
@MesQueUnClub_87 O Panie, ale zes smaka narobil. Juz od dawna za mna watrobka chodzi.
2
Emocje jak wiosną na grzybach.
0
@goldmetaxa Xavi pewnie podgladal Postecoglu wczoraj i tez chce sprobowac.
0
@Faro Nie ludzilbym sie, ale dobrze by bylo.
5
@Kapitan hawk Ladna czcionka, wybaczylbym.
8
@Krzysztof1987 Nie da sie niestety szybciej, ale za to na ogol wystarczy po @ wpisac pare liter i podpowiada nick, tylko trzeba bardzo uwazac z oznaczaniem @MesQueUnClub_87 bo jak sie pomylisz to moze jakis syf wyjsc zamiast niego.
0
@Danqoo i za San Sebastian.
2
Ciekawe, czy dzisiaj Lewy znowu bedzie operowal jako defensywny rozgrywajacy.
1
@Mario96w Czytalem o torebkach herbaty, ale nie wiem na ile to skuteczne bo nie probowalem.
2
@LS Brzmi jak Scooby Doo, ciesze sie ze moglem pomoc.
0
@tristan87 Ma to sens, tzn i tak nie ma to sensu.
1
@tristan87 Czyli co? Pocial sie i wszedl do wody? A co z ta rana postrzalowa na glowie?
25
@damianex10 Alez oni sie rozumieli na boisku...