10

@LS Technicznie rzecz biorac wydalil ich, tyle ze kominami.

4

@Bartas7VeB Tego podania na skrzydlo to R10 by sie nie powstydzil, cudo, na centymetry.

1

@Lionel_Messi10 Dobra, to kupuje Sake i Nketiaha - jak nie zagraja to bedzie na Ciebie ;)

0

@Lionel_Messi10 A Nketiah?

1

@barcelonaLM Chyba perm.

0

@Atlas Apsik! Ja tez.

0

Wiadomo, czy Saka i Odegaard zagraja jutro?

@Czajka90 i inni kibice the Gunners

3

@tristan87 Ona taka nie jest.

11

@Bocheno1 Dzisiaj?

2

@Emhyr Jesli to sie potwierdzi to wielkie oslabienie Totkow. Moze sie okazac, ze posypia sie jak domek z kart, tym bardziej ze teraz 2x czerwo jeszcze maja kluczowi obroncy.

5

@Sulimo Przynajmniej nie musi usuwac mozgu.

1

@Fenelon Kurde, czułem się jakbym robił OG LOC w GTA SA.

1

@Rewolucja123 Wielki Fati.

0

@Rewolucja123 Alez kot, po co my go oddalismy, dawac go do Barcelony!

0

@Encore Djokovic i Sinner.

4

@Kidd A propos Thelmy i Louise to kapitalna robote zrobil tam Hans Zimmer ze swoja sciezka dzwiekowa - Thunderbird to mistrzostwo:


4

@P33ck Z tym Zoltym Szalikiem to ja zawsze sie zastanawialem, czy on rzeczywiscie tam gral, czy po prostu byl soba. Niesamowita rola.

5

@Kidd Zdecydowanie Sharon Stone w "Nagim Instynkcie"

0

@Schoogs Nie no, Ashley w swoim prime to byl Top 3 lewych obroncow na swiecie. Nie powiedzialbym, ze byl niedoceniany. Predzej wlasnie Andy i Joe.

0

@kamilop Nie patrzcie kto jak gra w danym zespole - patrzcie kto ewentualnie zaliczy najmniejszy zjazd po przejsciu na nasz skamienialy styl gry.

0

@arsenallondyn0 Zaryzykowalbym, ze Edberg ale to trzeba zapytac eksperta - @Colon?

0

@tadzik447 A czy kiedys nie bylo napisane, ze FB juz zawsze bedzie bezplatny? ;)

0

@Schoogs Ktory Cole?

Joe, Andy, Ashley, czy Carlton? ;)

0

@Khajio Czyli cos w tym jest.

1

@DaPidejpi To Darek ma dziewczyne?

Pro tip: dobrze smakuje jak posypiesz czosnkiem granulowanym przed upieczeniem.

4

@MesQueUnClub_87 @P33ck @Kidd - Praktycznie wszystkie role jakie tu wrzuciliscie sa wybitne, nic tylko usiasc i zaczac jakis maraton filmowy :)

4

@P33ck No i zapomnialem o Dustinie Hoffmanie w "Absolwencie"!

A, i jeszcze Ralph Fiennes w "Czerwonym Smoku" - pamietam jak pierwszy raz to ogladalem to zrobilo na mnie ogromne wrazenie.

5

@P33ck Wiele wspanialych kreacji aktorskich zostalo tu juz wymienionych. Ja od siebie dodalbym mojego ulubionego Michaela Douglasa w "Upadku" i Clinta Eastwooda w serii z Brudnym Harrym.

3

@MichuZ44 Potwierdzam.

0

@Colon Nie, jakos nie mialem zaufania do nich. A Ty probowales?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?