JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 Mam nadzieję, że akurat będę miał możliwość to zobaczyć.
4
Gościu powinien grać w kaftanie.
0
Jakie polecacie strony z butami pilkarskim oprocz R-Gol?
2
@Saviola88 A daj Pan spokoj, ja wole Ajax.
0
@Saviola88 Jakiemu Polakowi?
2
@HighestInTheRoom Oby tak dalej
3
@Ptasior Borewicz top.
3
@DonCarletto Nice
1
@kamilos1214 https://bonclok.pl/slowniczek-wyrazow-slaskich/starzyk.html
5
@Popitek12 Jak ja kochasz od 6 klasy podstawowki to cos dlugo Ci zajelo zeby do niej wystartowac.
1
@DaPidejpi Jeszcze jest Montiel, ale kontuzjowany ;)
3
@sintesox Kane to pierwszy lepszy napastnik?
Choupo z zeszlego sezonu jakos przeczy tej tezie.
1
@MesQueUnClub_87 Teraz pytanie, ktory trener by sie u nas sprawdzil?
Ja chetnie zobaczylbym kogos bez tego mitycznego DNA Barcelony, kogos kto skonczylby glaskac pilkarzy po glowce tylko kazal zapierdzielac.
2
@arasz1819 Ja bym sklanial sie jednak ku opinii, ze to wina Xaviego, bo system gry jaki on proponuje jest zwyczajnie nieskuteczny i do tego zupelnie nieefekowny, a tak jak wspomniales na przestrzeni tych 3 sezonow zespol dostal znaczace wzmocnienia.
2
@Popitek12 Nie ma nic gorzej niz jak jest wycieczka szkolna i pijesz setke w pokoju i wchodza uczniowie i beda dzwonic do dyrektora.
1
@Messibestplayerintheworld
Patrzac na obecna forme to chyba tak:
1. Kounde
2. Christensen
3. Inigo
4. Araujo
Aczkolwiek roznice sa naprawde kosmetyczne.
0
@Kitek1640 Nie znam takich na szczescie.
0
@TR3YWAY A moim zdaniem Balde i Cancelo sa zbyt ofensywnie grajacymi zawodnikami zeby ustawiac ich na bokach obrony, ale juz w roli wahadlowych mogliby sie sprawdzic.
0
@TR3YWAY Albo przejsc na 3 5 2
2
@DonCarletto Do tego moze wyjechac na PNA.
0
@Colon Hahaha dobre
1
@Sulimo Uuu, to szybkiego powrotu do zdrowia w takim razie. Dbaj o odpornosc.
1
@Danny Gaucho Kane potwor, nie zdziwie sie jak wykreci 20+ 20+
1
@Sulimo A co sie zadzialo, ze to szpitala trafiles?
2
@Jakchcesz to mozesz mnie tez oznaczac, takie ciekawostki lubie.
0
@Transu96 Elegancko
1
Mialem nosa zeby grac under City.
3
@barcanawieki Earned not given!
6
@Danny Gaucho Faktycznie.
Barceloniarze sio na bordową!
0
City zrobilo blyskawiczne raz-dwa.