2

@Katalończyk 99 Mam nadzieję, że akurat będę miał możliwość to zobaczyć.

4

Gościu powinien grać w kaftanie.

0

Jakie polecacie strony z butami pilkarskim oprocz R-Gol?

2

@Saviola88 A daj Pan spokoj, ja wole Ajax.

0

@Saviola88 Jakiemu Polakowi?

2

@HighestInTheRoom Oby tak dalej

3

@Ptasior Borewicz top.

3

5

@Popitek12 Jak ja kochasz od 6 klasy podstawowki to cos dlugo Ci zajelo zeby do niej wystartowac.

1

@DaPidejpi Jeszcze jest Montiel, ale kontuzjowany ;)

3

@sintesox Kane to pierwszy lepszy napastnik?

Choupo z zeszlego sezonu jakos przeczy tej tezie.

1

@MesQueUnClub_87 Teraz pytanie, ktory trener by sie u nas sprawdzil?

Ja chetnie zobaczylbym kogos bez tego mitycznego DNA Barcelony, kogos kto skonczylby glaskac pilkarzy po glowce tylko kazal zapierdzielac.

2

@arasz1819 Ja bym sklanial sie jednak ku opinii, ze to wina Xaviego, bo system gry jaki on proponuje jest zwyczajnie nieskuteczny i do tego zupelnie nieefekowny, a tak jak wspomniales na przestrzeni tych 3 sezonow zespol dostal znaczace wzmocnienia.

2

@Popitek12 Nie ma nic gorzej niz jak jest wycieczka szkolna i pijesz setke w pokoju i wchodza uczniowie i beda dzwonic do dyrektora.

1

@Messibestplayerintheworld
Patrzac na obecna forme to chyba tak:

1. Kounde
2. Christensen
3. Inigo
4. Araujo

Aczkolwiek roznice sa naprawde kosmetyczne.

0

@Kitek1640 Nie znam takich na szczescie.

0

@TR3YWAY A moim zdaniem Balde i Cancelo sa zbyt ofensywnie grajacymi zawodnikami zeby ustawiac ich na bokach obrony, ale juz w roli wahadlowych mogliby sie sprawdzic.

0

@TR3YWAY Albo przejsc na 3 5 2

2

@DonCarletto Do tego moze wyjechac na PNA.

0

@Colon Hahaha dobre

1

@Sulimo Uuu, to szybkiego powrotu do zdrowia w takim razie. Dbaj o odpornosc.

1

@Danny Gaucho Kane potwor, nie zdziwie sie jak wykreci 20+ 20+

1

@Sulimo A co sie zadzialo, ze to szpitala trafiles?

2

@Jakchcesz to mozesz mnie tez oznaczac, takie ciekawostki lubie.

0

@Transu96 Elegancko

1

Mialem nosa zeby grac under City.

3

@barcanawieki Earned not given!

6

@Danny Gaucho Faktycznie.

Barceloniarze sio na bordową!

0

City zrobilo blyskawiczne raz-dwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?