16

@Przemek2323 "mnie to nie dotyczy, bo ja zawsze tankuje za 100 zlotych"

2

@escarabajo u mnie tez :)

2

@escarabajo i miód :)

13

@Deviler Lewy dostanie lokiec w plecy i bedzie koniec.

A Gil Manzano bedzie akurat wydmuchiwal nos i nie zauwazy.

1

@DaPidejpi No wiem, ze nie lubi, ale mysle, ze z Cancelo na skrzydle dobrze by to chodzilo.

1

@against_modern_football Bo w Szwajcarii jest zupelnie inna mentalnosc spoleczenstwa.

1

@DaPidejpi Tak mysle, ze on by w mogl w pelni pokazac swoje mozliwosci grajac na prawym skrzydle w 4 3 3 - wtedy Kounde na prawej obronie i jest bajka.

5

@pioz123 Ja tam bym wpadl do Was :)

0

Wiadomo co z Felixem? Czy zmiana z ostrożności?

4

@draxidox Teraz wlosy krotsze, ale jakby ciezsze...

2

@Barca1922 Nie moge czytac takich rzeczy...

2

@kuz Akurat wypowiadal sie o Lechu i nawet mial racje, ze byl lepszym prezydentem od Andrzeja.

0

@Colon Taktyczny

14

@Firestone Dzieciak w trakcie calego wywiadu nikogo nie obrazil, wiec i tak wypadl lepiej niz 90% LR.

0

@RosjaninBut Taktyczny

0

@DaPidejpi Ja go bardzo lubie, ale golym okiem widac, ze nie ma zdrowia do regularnej gry.

4

@MESSIah16 Szkoda, ze nie odniosl sie do przesladowania Kurdów.

5

@Rewolucja123 No jestesmy przez wiekszosc czasu bez niego.

0

@RoberDzik A ile czasu ten Pedri jest dostepny do gry zebysmy mieli jakos znaczaco odczuc jego odejscie?

3

@DaPidejpi "On tu czyta la ramble 5 lat bez konta"

0

@Ojciec5tkidzieci Te gadanie to na pewno wyrwane z kontekstu, a tak poza tym to na pewno drobnym druczkiem na stronach partii bylo napisane, ze przez sprzeciw jedzeniu robakow rozumieja zgode na jedzenie robakow.

3

@Emhyr Bartomeu

15

@Warty Jestem pod wrazeniem jak dokladnie pamietacie, ktora dokladnie grupa jednoczesnie sprzedawala FdJ i piala z zachwytu nad umiejetnosciami Puiga.

Chapeau bas.

7

@Emhyr George Vinicius Floyd Jr.

9

@Criss18Barca Ja mam nadzieje, ze ktos w koncu zrobi porzadek z rodzicami, ktorzy nie kontroluja jakie tresci ogladaja ich dzieci.

0

@Faro No moglby sie Xavi nauczyc lepiej rotowac, chociaz teraz to i tak juz musztarda po obiedzie.

2

@Colon Generalnie nie jestem za ruszaniem takich klasykow, ale jako wielki fan Depeszów stwierdzam, ze wyszlo naprawde dobrze.

0

@Faro To swietna decyzje podjal trener w takim razie.

0

@Sulimo Klub nie dowiedzial sie z dnia na dzien, ze sa igrzyska. Mozna to bylo inaczej zaplanowac nie zajezdzajac chlopaka.

7

@Gaz Ale na ten w 2024.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?