JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Przemek2323 "mnie to nie dotyczy, bo ja zawsze tankuje za 100 zlotych"
2
@escarabajo u mnie tez :)
2
@escarabajo i miód :)
13
@Deviler Lewy dostanie lokiec w plecy i bedzie koniec.
A Gil Manzano bedzie akurat wydmuchiwal nos i nie zauwazy.
1
@DaPidejpi No wiem, ze nie lubi, ale mysle, ze z Cancelo na skrzydle dobrze by to chodzilo.
1
@against_modern_football Bo w Szwajcarii jest zupelnie inna mentalnosc spoleczenstwa.
1
@DaPidejpi Tak mysle, ze on by w mogl w pelni pokazac swoje mozliwosci grajac na prawym skrzydle w 4 3 3 - wtedy Kounde na prawej obronie i jest bajka.
5
@pioz123 Ja tam bym wpadl do Was :)
0
Wiadomo co z Felixem? Czy zmiana z ostrożności?
4
@draxidox Teraz wlosy krotsze, ale jakby ciezsze...
2
@Barca1922 Nie moge czytac takich rzeczy...
2
@kuz Akurat wypowiadal sie o Lechu i nawet mial racje, ze byl lepszym prezydentem od Andrzeja.
0
@Colon Taktyczny
14
@Firestone Dzieciak w trakcie calego wywiadu nikogo nie obrazil, wiec i tak wypadl lepiej niz 90% LR.
0
@RosjaninBut Taktyczny
0
@DaPidejpi Ja go bardzo lubie, ale golym okiem widac, ze nie ma zdrowia do regularnej gry.
4
@MESSIah16 Szkoda, ze nie odniosl sie do przesladowania Kurdów.
5
@Rewolucja123 No jestesmy przez wiekszosc czasu bez niego.
0
@RoberDzik A ile czasu ten Pedri jest dostepny do gry zebysmy mieli jakos znaczaco odczuc jego odejscie?
3
@DaPidejpi "On tu czyta la ramble 5 lat bez konta"
0
@Ojciec5tkidzieci Te gadanie to na pewno wyrwane z kontekstu, a tak poza tym to na pewno drobnym druczkiem na stronach partii bylo napisane, ze przez sprzeciw jedzeniu robakow rozumieja zgode na jedzenie robakow.
3
@Emhyr Bartomeu
15
@Warty Jestem pod wrazeniem jak dokladnie pamietacie, ktora dokladnie grupa jednoczesnie sprzedawala FdJ i piala z zachwytu nad umiejetnosciami Puiga.
Chapeau bas.
7
@Emhyr George Vinicius Floyd Jr.
9
@Criss18Barca Ja mam nadzieje, ze ktos w koncu zrobi porzadek z rodzicami, ktorzy nie kontroluja jakie tresci ogladaja ich dzieci.
0
@Faro No moglby sie Xavi nauczyc lepiej rotowac, chociaz teraz to i tak juz musztarda po obiedzie.
2
@Colon Generalnie nie jestem za ruszaniem takich klasykow, ale jako wielki fan Depeszów stwierdzam, ze wyszlo naprawde dobrze.
0
@Faro To swietna decyzje podjal trener w takim razie.
0
@Sulimo Klub nie dowiedzial sie z dnia na dzien, ze sa igrzyska. Mozna to bylo inaczej zaplanowac nie zajezdzajac chlopaka.
7
@Gaz Ale na ten w 2024.