6

@Danny Gaucho Brakuje tylko komentarza, ze to byla wedka.

23

@LM10GOAT Gdybys mial wybrac milion zlotych albo nic to co bys wybral?

7

@FcPortoFan1999 Przeciez on jeszcze wtedy nie byl na swiecie.

1

Girona jest niesamowita.

1

@La Pulgaa Dokladnie, idealny mecz na odpoczynek.

6

@Kgorecki2500 Ciekawe, czy w tym pakiecie pomocy znajduja sie konsultacje z psychiatra.

0

@Katalończyk 99 Fake, Maguire nigdy nie jest w formie.

3

@Kgorecki2500 @Borneo bylby na pewno bardziej merytoryczny gdyby zaprzyjaznil sie z autokorekta.

0

@Emhyr Najlepsze jest to, ze ja naprawde myslalem, po tym co prezentowal w Ajaksie, ze odpali.

0

Halo Poznań, jakiś dobry kebs albo inne dobre jedzonko w rejonie Św. Marcin/Plac Wolności?
@BorzyKrzys @clyde

0

@RichardWinters Twin Peaks te pierwsze oryginalne sezony tez?

4

@Hosh Moj dziadek nie mial takiej sytuacji, ale tez umarl.

1

@matirix20 Wpisz sobie fullmatchhighlightsandshows i tam bedziesz mial kilka stron do wyboru :) max 2 godziny po meczu powinny byc dostepne retransmisje.

0

@Cotutajsiedzieje Dopiero po 10 a oczy juz spocone.

0

@Rl9k1nG Wroclaw lepsza do zycia.

0

@Klejnot_Nilu A co sie wydarzylo z Westem?

2

Ponieważ jesteśmy już blisko świąt, wrzucam najlepszy kawałek jaki kiedykolwiek powstał na tą okazję.



@Colon co myślisz? Jak dla mnie Boy George zaorał całe towarzystwo.

6

@michal26 Oj było oglądane!

3

@Faro To co napisałeś akurat nie ma wiele wspólnego z całą historią, ale wielki szacunek dla rodziców że zdecydowali się na przyjęcie bliźniąt :)

0

@Transu96 Ile masz pkt łącznie?

0

@Mixtape Jaka platforma?

0

@Colon Rowerem?

0

@Rust_Cohle Kielecki to Darwin, a Winiary to Bruno.

0

@Colon No takich ekstrawagancji to nawet ja nie uprawiam, przyznam szczerze.

1

@Gappeq Ja widzialem gorszego - kiedys na tej stronie.

1

@8stoichkov8 Jestem wielkim fanem Budki, ale akurat za tym utworem nie przepadam, nie wiem czemu.

14

@Kgorecki2500 Moze to byl sos szefa?

5

@LS Chodzilo mi o to, ze jedyny plan PO to ***** ***

14

@LS "W sumie ktoś mógłby też zapytać, co właściwie będzie. Jaki jest plan? Bo chyba jednak nie ma żadnego."

Jaki jest plan? 8 gwiazdek i do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?