JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Danny Gaucho Brakuje tylko komentarza, ze to byla wedka.
23
@LM10GOAT Gdybys mial wybrac milion zlotych albo nic to co bys wybral?
7
@FcPortoFan1999 Przeciez on jeszcze wtedy nie byl na swiecie.
1
Girona jest niesamowita.
1
@La Pulgaa Dokladnie, idealny mecz na odpoczynek.
6
@Kgorecki2500 Ciekawe, czy w tym pakiecie pomocy znajduja sie konsultacje z psychiatra.
0
@Katalończyk 99 Fake, Maguire nigdy nie jest w formie.
3
@Kgorecki2500 @Borneo bylby na pewno bardziej merytoryczny gdyby zaprzyjaznil sie z autokorekta.
0
@Emhyr Najlepsze jest to, ze ja naprawde myslalem, po tym co prezentowal w Ajaksie, ze odpali.
0
Halo Poznań, jakiś dobry kebs albo inne dobre jedzonko w rejonie Św. Marcin/Plac Wolności?
@BorzyKrzys @clyde
0
@RichardWinters Twin Peaks te pierwsze oryginalne sezony tez?
4
@Hosh Moj dziadek nie mial takiej sytuacji, ale tez umarl.
1
@matirix20 Wpisz sobie fullmatchhighlightsandshows i tam bedziesz mial kilka stron do wyboru :) max 2 godziny po meczu powinny byc dostepne retransmisje.
0
@Cotutajsiedzieje Dopiero po 10 a oczy juz spocone.
0
@Rl9k1nG Wroclaw lepsza do zycia.
0
@Klejnot_Nilu A co sie wydarzylo z Westem?
2
Ponieważ jesteśmy już blisko świąt, wrzucam najlepszy kawałek jaki kiedykolwiek powstał na tą okazję.
@Colon co myślisz? Jak dla mnie Boy George zaorał całe towarzystwo.
6
@michal26 Oj było oglądane!
3
@Faro To co napisałeś akurat nie ma wiele wspólnego z całą historią, ale wielki szacunek dla rodziców że zdecydowali się na przyjęcie bliźniąt :)
0
@Transu96 Ile masz pkt łącznie?
0
@Mixtape Jaka platforma?
0
@Colon Rowerem?
0
@Rust_Cohle Kielecki to Darwin, a Winiary to Bruno.
0
@Colon No takich ekstrawagancji to nawet ja nie uprawiam, przyznam szczerze.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398137961_386903640337940_8916210590238322187_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cWGI2G6tE4oAX-g3goh&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDN4iO8jUKCGKjpIWWG3Hah-JyRi6Pibbid-tcDiusQGA&oe=654A1830
Cała prawda o majonezie.
1
@Gappeq Ja widzialem gorszego - kiedys na tej stronie.
1
@8stoichkov8 Jestem wielkim fanem Budki, ale akurat za tym utworem nie przepadam, nie wiem czemu.
14
@Kgorecki2500 Moze to byl sos szefa?
5
@LS Chodzilo mi o to, ze jedyny plan PO to ***** ***
14
@LS "W sumie ktoś mógłby też zapytać, co właściwie będzie. Jaki jest plan? Bo chyba jednak nie ma żadnego."
Jaki jest plan? 8 gwiazdek i do przodu.