JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle U mnie praktycznie taka sama pomoc i atak tylko zamiast Diabyego mam Douglasa Luiza.
1
@Rust_Cohle Wjechala dzika karta i calkowita przebudowa skladu.
Haaland wylot, Darwin in.
2
@Sulimo Ciekaw jestem jak to gryzl.
3
@agaFCB ser, szynka, pieczarki, papryka, cebula, oliwki, salami
Edit: i jeszcze ser, ser i ser
0
@Stagiryta Oczywiscie, ze zadne z powyzszych.
2
@Emhyr Psyduck i Aerodactyl.
0
@David_Beckham Jesus straszna szklanka niestety.
4
@hayek hahaha ale zloto
3
@TR3YWAY #szokiniedowierzanie
0
@molibden A mnie na przyklad nie.
3
@LaLigaPD Ja bede ogladal z odtworzenia.
4
@Destroyer_of_Worlds Dla mnie Twoj komentarz moglby sie skonczyc na: Chcialbym, zebysmy z Realem wygrali ;)
6
@michal26 W punkt.
1
@jacobFCB Otóż to ;)
1
@jacobFCB Super, że bezpiecznie dojechałeś :) Również bardzo dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że niedługo będzie kolejna okazja żeby pogadać :)
1
@arsenallondyn0 Bardzo lubię :)
1
Duma rozpiera patrzac jak rodak z la Rambli niszczy przeciwnikow.
Widac skad czerpie wiedze.
1
@draxidox Laczne IQ tych wszyskich smiesznych sebkow pewnie nawet nie przekroczyloby trzycyfrowej wartosci.
0
@Nazio_87 Dawac meksykanska fale!
2
@Kgorecki2500 byle igla byla sterylna
0
@Emhyr Po ch w takim razie te emoty skoro nie wolno ich uzywac?
3
@abram3k Potwierdzam, jestem tym El classikiem.
3
@Bobo25 Idz gdzies z kumplami obejrzec albo zabarykaduj sie w domu zanim przyjda.
2
@Deviler w przypadku realu "jakos" moze nie wystarczyc.
1
@FcPortoFan1999 *Tallonem
0
@Tasde Tragedia, ja zostaje przy jedynce i nie zamierzam tego kupowac dopoki nie zostanie to jakos sensownie zoptymalizowane.
2
@macio_944 Cos czuje, ze niedlugo nadejdzie moment kiedy kupie w koncu te gre.
Tylko jeszcze musze zrobic cos z dziecmi na 2 miesiace.
2
@P33ck I nawet w repce nie zagral ani razu.
7
@P33ck Fajnie bedzie ich widziec z powrotem w PL :)
Swoja droga Maresca niezle sobie radzil w Sevilli jako pilkarz.
1
@michal26 Tak jak piszesz, w dwumeczu kazdy z tych rywali teoretycznie do ogrania choc mimo wszystko kazdy z nich jest niewygodny.