JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@hayek Kielbasa wyborcza sie sfajczyla? Nowe, nie znalem.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wierze, ze to nie fejk. Nie da sie byc az tak glupim.
1
@mientusek1407 Uuu, tu juz bedzie ciezko.
5
@mientusek1407 Daj cos trudniejszego.
22
@FcPortoFan1999 Brawo, dobra odpowiedz!
0
@Kengo Mega rotacja i to jeszcze po kozle.
3
@TheNekro94 I ciemno juz o 16... Naprawde wolalbym zeby rano bylo ciemno nawet do tej 10 zeby po poludniu moc jeszcze zlapac chociaz troche slonca.
0
@Androchem Tatu < Duran Duran
0
@Zawsze_Wierny Po co ten stary Ter Stegen? Nie ma jakiegos zdolnego 16-letniego bramkarza w La Masii?
1
@Colon Danny Velinski alias Krol Tuneli.
1
@BorzyKrzys Warto dodac, ze w Wielkiej Ucieczce gral Polaka, kapitalny aktor.
0
@lucca87 Wygrali wczoraj?
1
@jacobFCB Ja lubię to, chociaż to raczej nie jest Metallica pomimo tego co jest w tytule.
0
@Muhitos Nasi rodzice i dziadkowie uciekali żeby pracować, a nie terroryzować lokalnych mieszkańców.
0
@agaFCB W najgorszym razie spędzi chociaż dużo czasu na korcie.
2
@zodiak_10 Bycie konsekwentnym to klucz
1
@jacobFCB Nie ma czasu na nude u Ciebie ;)
7
@DLFCB Ale przeciez halloween... Ech te amerykanskie smutasy, nie potrafia sie bawic.
5
@barcelonaLM Przeraza liczba serduszek pod tym wpisem.
0
@Kengo Moze tylko nie wyprasowala.
9
@Khajio Jeszcze tylko dwoch wypadnie i zagra.
2
@Barcanajlepszyteam
"Moim zdaniem to też pokazuje charakter i mentalność zawodników. Nie jest tajemnicą, że poza Alcarazem wszyscy zdecydowanie odstają od BIG 3." -
jak tak dalej pojdzie to kariera Alcaraza skonczy sie nim sie na dobre rozwinie przez kontuzje, wiec tu uwazam, ze decyzja Sinnera jak najbardziej sluszna jezeli zalezy mu na grze na wysokim poziomie przez kolejne kilkanascie lat.
3
@Barcanajlepszyteam Mial praktycznie rozwalona nocke konczac mecz o 2:30. Na takim poziomie, przy takim natezeniu gier to jest porazka.
4
@takisobiektos To jest totalna porazka i kompromitacja organizatorow.
0
@zeko0 Ja pierdolę, jaki on jest piękny...
2
@bartoszplucinski Pedri będzie magikiem wtedy, gdy magicznie ucieknie lekarzom i fizjoterapeutom.
8
@Kuba_1 Zerka jakby chciał ją schrupać, dosłownie i w przenośni.
0
@arsenallondyn0 Takich już nie robią...
0
@Colon Przepiękna
1
@TR3YWAY Tak jest niestety ze wszystkimi produktami... Dymaja nas na dwa baty - cena i gramatura.