2

@Comentateiro Nie on pierwszy, nie ostatni. Przeżyje.

0

@Frimpong Nie ok.

0

@TR3YWAY jak się grało w piłkę w szpilkach to już nic nie robi wrażenia…

1

@MessiForeverTheBest ta pierwsza opcja

0

@Eklerek wiadomo. A stój sobie, stary dziadu :P

0

@tomek8756 uważam, bo za długo jestem na la rambli ^^

2

@Eklerek po co Ci wiedzieć jak bardzo mam nie po kolei w głowie? :P

2

@Eklerek nawet jeśli nie, to niech rzuca wodze swojej fantazji, a nie czyjejś xD

3

@Raphinha11 i tak najważniejsze jest, żebyś robił wszystko w zgodzie z samym sobą.

2

@Eklerek to są nasze powołania na mundial?

6

@Drozdu7 jeszcze się polskiego nauczył. Wie jak się podlizać.

1

@Ilka Ja wczoraj to samo. Mi było gorąco w kiecce pofruwajce (na co nie narzekam broń Boże), a typiara w puchówce i grubych spodniach.

2

@cchesterr43 Bo sukces ma wielu ojców ;)

0

@Ilka tak, różnica jest taka, że jestem wściekle głodna. Ale zobaczymy za jakiś czas jak krew wyjdzie :)

0

@bartekvisca Moi akurat mówią i to dość często, a nie powiedziałabym, że są jacyś bardzo wylewni.

1

@Laminedependencia ok, myślałam, że to jakiś specjalny rodzaj brody xd

1

@Laminedependencia homoseksualny drwal czyli jaki?

1

@Ilka tak, tak. W wafelku, też w rzemieślniczych właśnie.

A no tak od majówki jakoś…

1

@Eklerek jedno i drugie odklejone, to się dobrali. A tych kanapeczek i jajecznicy to chyba nigdy nie zapomnę xd

0

@Eklerek gdyby nie moja styczność z Darusią, to pewnie bym nawet nie zwróciła uwagi na to, że ma taką młodą, a to jednak swego czasu była sensacja na roku xD

0

@Eklerek i wyrywać o 34 lata młodsze laski? To jeszcze sobie poczekasz…

1

@Ilka ja właśnie też, więc jak zobaczyłam, to się skusiłam. A „odstawiłam” cukier haha
I trzeba od nowa…

7

@Ilka ja dziś jadłam lody malinowa straciatella. Będę musiała to odtworzyć sama, bo smak niebiański :D

7

@MirusAmisz okropne. Wygląda jak odkurzacz.

0

@Derean „coś się dzieje”

1

@macio_944 to uciekam czym prędzej xd

0

@Cochise zależy kto tam ze mną jest…

1

@Kozinho. Może tak, może nie…

0

@Kozinho. Albo na Służewcu, albo na Włochach…

2

@Kozinho. Do Pedriego? To niech się zdecyduje Pedri czy Raphinha, bo ja nie wiem, czy mam wdrażać prewencję czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?