July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Nie on pierwszy, nie ostatni. Przeżyje.
0
@Frimpong Nie ok.
0
@TR3YWAY jak się grało w piłkę w szpilkach to już nic nie robi wrażenia…
1
@MessiForeverTheBest ta pierwsza opcja
0
@Eklerek wiadomo. A stój sobie, stary dziadu :P
0
@tomek8756 uważam, bo za długo jestem na la rambli ^^
2
@Eklerek po co Ci wiedzieć jak bardzo mam nie po kolei w głowie? :P
2
@Eklerek nawet jeśli nie, to niech rzuca wodze swojej fantazji, a nie czyjejś xD
3
@Raphinha11 i tak najważniejsze jest, żebyś robił wszystko w zgodzie z samym sobą.
2
@Eklerek to są nasze powołania na mundial?
6
@Drozdu7 jeszcze się polskiego nauczył. Wie jak się podlizać.
1
@Ilka Ja wczoraj to samo. Mi było gorąco w kiecce pofruwajce (na co nie narzekam broń Boże), a typiara w puchówce i grubych spodniach.
2
@cchesterr43 Bo sukces ma wielu ojców ;)
0
@Ilka tak, różnica jest taka, że jestem wściekle głodna. Ale zobaczymy za jakiś czas jak krew wyjdzie :)
0
@bartekvisca Moi akurat mówią i to dość często, a nie powiedziałabym, że są jacyś bardzo wylewni.
1
@Laminedependencia ok, myślałam, że to jakiś specjalny rodzaj brody xd
1
@Laminedependencia homoseksualny drwal czyli jaki?
1
@Ilka tak, tak. W wafelku, też w rzemieślniczych właśnie.
A no tak od majówki jakoś…
1
@Eklerek jedno i drugie odklejone, to się dobrali. A tych kanapeczek i jajecznicy to chyba nigdy nie zapomnę xd
0
@Eklerek gdyby nie moja styczność z Darusią, to pewnie bym nawet nie zwróciła uwagi na to, że ma taką młodą, a to jednak swego czasu była sensacja na roku xD
0
@Eklerek i wyrywać o 34 lata młodsze laski? To jeszcze sobie poczekasz…
1
@Ilka ja właśnie też, więc jak zobaczyłam, to się skusiłam. A „odstawiłam” cukier haha
I trzeba od nowa…
7
@Ilka ja dziś jadłam lody malinowa straciatella. Będę musiała to odtworzyć sama, bo smak niebiański :D
7
@MirusAmisz okropne. Wygląda jak odkurzacz.
0
@Derean „coś się dzieje”
1
@macio_944 to uciekam czym prędzej xd
0
@Cochise zależy kto tam ze mną jest…
1
@Kozinho. Może tak, może nie…
0
@Kozinho. Albo na Służewcu, albo na Włochach…
2
@Kozinho. Do Pedriego? To niech się zdecyduje Pedri czy Raphinha, bo ja nie wiem, czy mam wdrażać prewencję czy nie.