July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio_87 a ludzie mają wątpliwości, czy jest legendą…
2
@Kgorecki2500 naleśniki orkiszowe z serem
14
A ja Wam powiem, że jest mi dosłownie wszystko jedno kto przychodzi. Ważne, co z tego będzie.
Jedynymi transferami, którymi się jarałam były transfery Roberta i Wojtka.
Dawno temu cieszył mnie transfer Griezmanna i wiemy, jak to się skończyło, choć nie uważam, by Antek był plackiem. Trafił po prostu na bardzo źle zarządzaną drużynę.
Natomiast, żebym oceniała jakiś transfer, to musi minąć cały sezon, albo i trzy, jak choćby w przypadku Raphy.
Także kogo kupią szwagry - wszystko jedno, aby się sprawdzili.
0
@escarabajo wszystko jedno. Jakie dorwiesz :)
1
@escarabajo Jak będziesz wracał, to przynieś nam algidę. Podobno tam ją produkują ;)
0
@Eklerek Nooo, przez La Ramblę, każdy widzi :P
1
@Eklerek siłą i przemocą zostałam Armatką :P
14
@Popitek12 ale my wiemy, że to wstyd. Lepiej oznacz @AmigoBlancos @VegetaPolska @lajcior
1
@Blantozaur A ja korzystając z okazji, chciałabym też zachęcić do regularnego profilaktycznego badania się :)
Czasem warto pójść nawet prywatnie i wywalić kilka stówek, ale żyć spokojnie.
0
@Kgorecki2500 efekt nowej miotły
1
@Eklerek martwienie się nie zna wieku ;)
Jak coś to pisz, najwyżej będę z Ciebie cisnąć, bo jak ja teraz przeszłam na abstynencję to pijącego nie zrozumiem xd
0
@Eklerek pogadamy jutro xD
1
@Eklerek weź chociaż do lustra pij, żeby nie było, że sam piłeś xd
0
@Eklerek i nie wytrzeźwiejesz do finału… xd
0
@Nazio_87 a końcówki, grzywka + cieniowanie?
2
@LAMC_10 No to chyba Ferran jest Hiszpanem, tak?
2
@Luciano99 Wojtek kończył karierę od stycznia do kwietnia co 3 dni i nie odszedł. I z Julkiem będzie tak samo.
0
@wojopancer Nie, bo będę kibicować Hiszpanii z 8 naszymi.
2
@FcPortoFan1999 Nie czepiaj się naszego dziadka. On już sobie poszedł.
2
@Popitek12 zapomniałeś, że dopisała: szkoda, że Ty nie jesteś taki jak on.
0
@TR3YWAY to czekam!
0
@TR3YWAY będzie relacja z urlopu?
1
@TridenteMSN Nie mam pojęcia, nie dzwoniłam dziś jeszcze do Deco.
5
Jak oni będą kupować w takim tempie, to nam się zawodnicy w drużynie nie pomieszczą...
6
@Transu96 terrorysta z Leszna
3
@Bilon87 stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża...
1
@michaleu dopóki nie pogadasz z aktualną osiemnastką :P
3
@LeoMessiiBarcaPepa potrzebujesz sugar mummy, która Cię utrzyma? ^^
@LAMC_10 że się Ciebie boję...
0
@lucas/catalan w akcje.
2
@LAMC_10 czasami się zastanawiam, czy my się znamy...