2

@Nazio_87 a ludzie mają wątpliwości, czy jest legendą…

2

@Kgorecki2500 naleśniki orkiszowe z serem

14

A ja Wam powiem, że jest mi dosłownie wszystko jedno kto przychodzi. Ważne, co z tego będzie.
Jedynymi transferami, którymi się jarałam były transfery Roberta i Wojtka.
Dawno temu cieszył mnie transfer Griezmanna i wiemy, jak to się skończyło, choć nie uważam, by Antek był plackiem. Trafił po prostu na bardzo źle zarządzaną drużynę.
Natomiast, żebym oceniała jakiś transfer, to musi minąć cały sezon, albo i trzy, jak choćby w przypadku Raphy.
Także kogo kupią szwagry - wszystko jedno, aby się sprawdzili.

0

@escarabajo wszystko jedno. Jakie dorwiesz :)

1

@escarabajo Jak będziesz wracał, to przynieś nam algidę. Podobno tam ją produkują ;)

0

@Eklerek Nooo, przez La Ramblę, każdy widzi :P

1

@Eklerek siłą i przemocą zostałam Armatką :P

14

@Popitek12 ale my wiemy, że to wstyd. Lepiej oznacz @AmigoBlancos @VegetaPolska @lajcior

1

@Blantozaur A ja korzystając z okazji, chciałabym też zachęcić do regularnego profilaktycznego badania się :)
Czasem warto pójść nawet prywatnie i wywalić kilka stówek, ale żyć spokojnie.

0

@Kgorecki2500 efekt nowej miotły

1

@Eklerek martwienie się nie zna wieku ;)
Jak coś to pisz, najwyżej będę z Ciebie cisnąć, bo jak ja teraz przeszłam na abstynencję to pijącego nie zrozumiem xd

0

@Eklerek pogadamy jutro xD

1

@Eklerek weź chociaż do lustra pij, żeby nie było, że sam piłeś xd

0

@Eklerek i nie wytrzeźwiejesz do finału… xd

0

@Nazio_87 a końcówki, grzywka + cieniowanie?

2

@LAMC_10 No to chyba Ferran jest Hiszpanem, tak?

2

@Luciano99 Wojtek kończył karierę od stycznia do kwietnia co 3 dni i nie odszedł. I z Julkiem będzie tak samo.

0

@wojopancer Nie, bo będę kibicować Hiszpanii z 8 naszymi.

2

@FcPortoFan1999 Nie czepiaj się naszego dziadka. On już sobie poszedł.

2

@Popitek12 zapomniałeś, że dopisała: szkoda, że Ty nie jesteś taki jak on.

0

@TR3YWAY to czekam!

0

@TR3YWAY będzie relacja z urlopu?

1

@TridenteMSN Nie mam pojęcia, nie dzwoniłam dziś jeszcze do Deco.

5

Jak oni będą kupować w takim tempie, to nam się zawodnicy w drużynie nie pomieszczą...

6

@Transu96 terrorysta z Leszna

3

@Bilon87 stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża...

1

@michaleu dopóki nie pogadasz z aktualną osiemnastką :P

3

@LeoMessiiBarcaPepa potrzebujesz sugar mummy, która Cię utrzyma? ^^

@LAMC_10 że się Ciebie boję...

0

@lucas/catalan w akcje.

2

@LAMC_10 czasami się zastanawiam, czy my się znamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?