July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LAMC_10 zamkniętym, bo by mnie pociągi budziły.
5
@TR3YWAY na dobranoc, to Miś Uszatek ;)
1
@Eklerek Póki nie usuniesz konta tutaj to sory. Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś xd
1
@Eklerek To Ci się nie uda.
3
@Kgorecki2500 na talerzu z frytkami z mrożonki
0
@Eklerek co Ty dzisiaj tak zmieniasz osobowości?
2
@kundee bo to jego atrybut
3
@clyde to rower nie powinien być na chodniku, ale za koszulkę wybaczam.
@Faro nawet do mycia kostki bym nie założyła
12
Pozdrawiam kolegę w koszulce Lewandowskiego z pierwszego sezonu, który prawie mnie rozjechał rowerem. Mam nadzieję, że to tu czytasz.
Visca el Barça!
1
@mrboom Powiem więcej. Negreira spowodował deficyt Hiszpanów w realu.
4
@Kozinho. O cholera, wydało się…
0
@LAMC_10 wzajemnie :D
1
@Kozinho. Dlaczego niby mam być w Krakowie?
@Raphinha11 najlepsze związki są oparte na lubieniu się. Więc poza zauroczeniem, zakochaniem itp, warto się jeszcze lubić ;)
18
@Raphinha11 daj temu żyć, niech się samo dzieje. Spotykajcie się i bądźcie spontaniczni.
2
@LAMC_10 bo ja nie mam w sercu jakiejś Barcuni tylko mam Barçę! Wielką i potężną!
4
@jacobFCB powiedzą, że Mundial to mało istotne rozgrywki.
1
@LAMC_10 tylko nie każdy chce jego przyjścia.
1
@NeroTFP1 ciężko wyjść z roli prawdziwej żony, jeszcze w dodatku próbując odtworzyć styl grania koleżanki po fachu. Pani Pilaszewska była stworzona do roli Aliny.
7
@daniel32778 Mam nadzieję, że się nie zawiodę i tę Hiszpanię będzie się miło oglądało podczas mundialu.
4
@czosnekfcb @gumaz @NeroTFP1 ”zaraz pobiegnę po tabliczkę: „Alina Mohamedowa Krawczykowa!”.
12
@czosnekfcb tak i chciał go Bayern Monachium. A prezes Juventusu jak się zorientował, że kupił Bońka zamiast niego płakał całą noc i nikt nie mógł go uspokoić.
0
@Aragorn33 jak to mówią: „miłość jest ślepa”. Ale nie byłam z nią aż tak blisko, by plotkować z nią o Jacku.
1
@Eklerek bardziej ja mam na nią swoje haki
0
@Eklerek Ja się Darii nie boję, chodziłyśmy razem na ćwiczenia z cywila.
2
@Piorun ciekawe co na to Daria B.
2
@Popitek12 a mógłbyś podać mi powody tegoż szacunku?
4
@Roobo myślę, że goat to goat, aczkolwiek do dawnej świetności będzie mu daleko. Argentyna nie wygra mundialu.
1
@lajcior upiekło Wam się tym razem
2
@Eklerek już się bałam, że fikasz do mnie :P
4
@NeroTFP1 mogą mieć pretensje sami do siebie. Ale piękne by to było, gdyby Hiszpania wygrała mundial bez żadnego zawodnika Realu i z taką ekipą z Barcelony. A przecież na dobrą sprawę, Łysy mógłby powołać jeszcze kilku zawodników z Barçy.