6

@LAMC_10 zamkniętym, bo by mnie pociągi budziły.

5

@TR3YWAY na dobranoc, to Miś Uszatek ;)

1

@Eklerek Póki nie usuniesz konta tutaj to sory. Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś xd

1

@Eklerek To Ci się nie uda.

3

@Kgorecki2500 na talerzu z frytkami z mrożonki

0

@Eklerek co Ty dzisiaj tak zmieniasz osobowości?

2

@kundee bo to jego atrybut

3

@clyde to rower nie powinien być na chodniku, ale za koszulkę wybaczam.

@Faro nawet do mycia kostki bym nie założyła

12

Pozdrawiam kolegę w koszulce Lewandowskiego z pierwszego sezonu, który prawie mnie rozjechał rowerem. Mam nadzieję, że to tu czytasz.

Visca el Barça!

1

@mrboom Powiem więcej. Negreira spowodował deficyt Hiszpanów w realu.

4

@Kozinho. O cholera, wydało się…

0

@LAMC_10 wzajemnie :D

1

@Kozinho. Dlaczego niby mam być w Krakowie?

@Raphinha11 najlepsze związki są oparte na lubieniu się. Więc poza zauroczeniem, zakochaniem itp, warto się jeszcze lubić ;)

18

@Raphinha11 daj temu żyć, niech się samo dzieje. Spotykajcie się i bądźcie spontaniczni.

2

@LAMC_10 bo ja nie mam w sercu jakiejś Barcuni tylko mam Barçę! Wielką i potężną!

4

@jacobFCB powiedzą, że Mundial to mało istotne rozgrywki.

1

@LAMC_10 tylko nie każdy chce jego przyjścia.

1

@NeroTFP1 ciężko wyjść z roli prawdziwej żony, jeszcze w dodatku próbując odtworzyć styl grania koleżanki po fachu. Pani Pilaszewska była stworzona do roli Aliny.

7

@daniel32778 Mam nadzieję, że się nie zawiodę i tę Hiszpanię będzie się miło oglądało podczas mundialu.

4

@czosnekfcb @gumaz @NeroTFP1 ”zaraz pobiegnę po tabliczkę: „Alina Mohamedowa Krawczykowa!”.

12

@czosnekfcb tak i chciał go Bayern Monachium. A prezes Juventusu jak się zorientował, że kupił Bońka zamiast niego płakał całą noc i nikt nie mógł go uspokoić.

0

@Aragorn33 jak to mówią: „miłość jest ślepa”. Ale nie byłam z nią aż tak blisko, by plotkować z nią o Jacku.

1

@Eklerek bardziej ja mam na nią swoje haki

0

@Eklerek Ja się Darii nie boję, chodziłyśmy razem na ćwiczenia z cywila.

2

@Piorun ciekawe co na to Daria B.

2

@Popitek12 a mógłbyś podać mi powody tegoż szacunku?

4

@Roobo myślę, że goat to goat, aczkolwiek do dawnej świetności będzie mu daleko. Argentyna nie wygra mundialu.

1

@lajcior upiekło Wam się tym razem

2

@Eklerek już się bałam, że fikasz do mnie :P

4

@NeroTFP1 mogą mieć pretensje sami do siebie. Ale piękne by to było, gdyby Hiszpania wygrała mundial bez żadnego zawodnika Realu i z taką ekipą z Barcelony. A przecież na dobrą sprawę, Łysy mógłby powołać jeszcze kilku zawodników z Barçy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?