1

@LAMC_10 tylko nie każdy chce jego przyjścia.

1

@NeroTFP1 ciężko wyjść z roli prawdziwej żony, jeszcze w dodatku próbując odtworzyć styl grania koleżanki po fachu. Pani Pilaszewska była stworzona do roli Aliny.

7

@daniel32778 Mam nadzieję, że się nie zawiodę i tę Hiszpanię będzie się miło oglądało podczas mundialu.

4

@czosnekfcb @gumaz @NeroTFP1 ”zaraz pobiegnę po tabliczkę: „Alina Mohamedowa Krawczykowa!”.

12

@czosnekfcb tak i chciał go Bayern Monachium. A prezes Juventusu jak się zorientował, że kupił Bońka zamiast niego płakał całą noc i nikt nie mógł go uspokoić.

0

@Aragorn33 jak to mówią: „miłość jest ślepa”. Ale nie byłam z nią aż tak blisko, by plotkować z nią o Jacku.

1

@Eklerek bardziej ja mam na nią swoje haki

0

@Eklerek Ja się Darii nie boję, chodziłyśmy razem na ćwiczenia z cywila.

2

@Piorun ciekawe co na to Daria B.

2

@Popitek12 a mógłbyś podać mi powody tegoż szacunku?

4

@Roobo myślę, że goat to goat, aczkolwiek do dawnej świetności będzie mu daleko. Argentyna nie wygra mundialu.

1

@lajcior upiekło Wam się tym razem

2

@Eklerek już się bałam, że fikasz do mnie :P

4

@NeroTFP1 mogą mieć pretensje sami do siebie. Ale piękne by to było, gdyby Hiszpania wygrała mundial bez żadnego zawodnika Realu i z taką ekipą z Barcelony. A przecież na dobrą sprawę, Łysy mógłby powołać jeszcze kilku zawodników z Barçy.

1

@Eklerek co tchórzysz?

8

@ranger3120 kup jej kurs bachaty

2

@Bzyczekk 3 godziny bez marudzenia Alejandry brzmi kusząco.

0

@kocuur Nie chciałabym.

1

@michaleu dużo trudnych pożegnań się nam nałożyło tej wiosny :(

0

@dadan1990 To u mnie z szefową luz, jak jej odpisze za miesiąc to jest nawet git. Najgorzej to z zespołem, który kompletuje korespondencję do wysyłki.

1

@Eklerek Mówisz, że zawsze byłeś jego idolem?

7

Pewien obiecujący młody człowiek, aspirujący do złota olimpijskiego, obchodzi dziś 39 urodziny.
Tym człowiekiem jest Kamil Stoch.

Jeszcze raz, dziękujemy Legendo i wszystkiego najlepszego!

@michaleu @LAMC_10 @Criss18Barca

3

@Hektor16 niestety dla nich, jak nie ma mnie w pracy, to nawet gdyby czekała 3 godziny, to się nie doczeka.

1

@Eto'o9 R10 a na co on komu?

6

@Eto'o9 R10 zależy jaka liga, ale jak z top5, to ze 2-5 mln.

2

@Hektor16 O tak. A najgorzej, to jak dostali autoresponder, bo nie ma Cię w pracy, a i tak dzwonią i: Hej, nie wiem czy widziałaś, ale 10 MINUT TEMU wysłałam Ci maila i nie odpowiedziałaś… xd

0

@Huck Może stąd ta ocena, że dopóki był, to nie straciliśmy bramki, ale obrona jako kolektyw nie zagrała dobrego meczu.

1

Skoro sezon już mamy za sobą, to takie pytanko ode mnie, bo przed sezonem budziło to sporo odmiennych zdań:

Czy na ten moment swojej kariery Lamine Yamal dowiózł jako zawodnik dzierżący numer 10?

1

@VamoSBarca88 bążur

3

@Katalończyk 99 grunt to dystans do samego siebie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?