6

@BojanKriKicz uwielbiam intymne wyznania na La Rambli xD

0

@bartekvisca moje spostrzeżenie jest takie, że sędziowie są o wiele milsi niż urzędnicy sądowi.

0

@Faro ja kiedyś w skarbowym trafiłam taką super pomocną jak byłam pomóc babci.

1

@MessiForeverTheBest akurat babka nie była z Warszawy, tylko z jakiejś mieściny.

3

@MessiForeverTheBest sama tak to określiła :D
Zapytała jak się nazywam, bo rozmawiała już z koleżanką z działu obok, po czym stwierdziła: „no pani to ja jeszcze nie trukałam” XD

@macio_944 ja jak wyrabiałam paszport ileś lat temu, to spotkałam tak demoniczną urzędniczkę, że zastanawiałam się, czemu ona jeszcze pracuje z ludźmi… ale zazwyczaj te urzędniczki są nijakie i pozbawione życia.

2

@alone49 może jeszcze jestem za młoda… od wielu osób już słyszałam podobne historie ;)

2

Jeśli myślicie, że nie ma w tym kraju miłych urzędników, to powiem Wam, że ja się dzisiaj przekonałam, że jednak gdzieś tam są…
Dzwoniła do mnie babeczka z urzędu, trukała mi z 10 minut, a potem napisała mi maila, że współpraca ze mną to czysta przyjemność i życzy mi bardzo udanego weekendu :D
Nie ukrywam, zrobiło mi to dzień:D

0

@gaucho104 Nie powiem. Ściśle tajne.

1

@alone49 na coś trzeba umrzeć ;)

@MessiForeverTheBest każdy ma coś…

1

@MessiForeverTheBest Bóg dał mi wiele alergii, ale na szczęście nie na czekoladę i nie na orzechy :D

2

@MessiForeverTheBest a ja mleczną, najlepiej z orzechami.

1

@Dari0G tego się na pewno nie spodziewają xd

0

@Hektor16 to nie ma znaczenia. Biorę ich z zaskoczenia i zaczynam być dla nich miła i urocza i nie pokazuję po sobie strachu.

0

@gaucho104 oczywiście, mam teczki na każdego :P

2

@ShawnC i pielucha do zmiany

0

@gaucho104 za dużo o Was wiem :D

1

@NeroTFP1 noooo, a ciężko żebym ja coś/kogoś lubiła :P

@Antimadridista_WR i jeszcze rocznik ten sam :D

2

@Filipem wzruszająca historia

3

@NeroTFP1 z tych rzeczy jedynie gorzka czekolada jest dla mnie jadalna, ale zjem ją tylko jak się pomylę.

0

@gaucho104 no z byciem miłą to różnie bywa :P

0

@Szklaner bo nie wierzę w takie bajki, w miłość też już nie wierzę xd

1

@Dari0G tak, właśnie tak.

0

@gaucho104 nie, ewidentnie skubany dobrze się chowa :P

8

@Szklaner jak to jest, że żadna nigdy nie wiedziała, za kogo się bierze?

0

@Batys najlepiej, żeby też nie

0

@lajcior no i jeszcze, żeby nie miał innej żony xd

4

@Batys ja swojego cały czas doceniam za to, jak skutecznie umie bawić się w chowanego :P

0

@michaleu nie podpuścisz mnie xd

0

@FcPortoFan1999 tęsknisz za nim?

3

@michaleu pamiętaj, że starając się bardziej można się też jeszcze bardziej pogrążyć ;)

@Giwera zobacz, nie dość, że erosomak, to jeszcze ciepły ten nasz @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?