July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BojanKriKicz uwielbiam intymne wyznania na La Rambli xD
0
@bartekvisca moje spostrzeżenie jest takie, że sędziowie są o wiele milsi niż urzędnicy sądowi.
0
@Faro ja kiedyś w skarbowym trafiłam taką super pomocną jak byłam pomóc babci.
1
@MessiForeverTheBest akurat babka nie była z Warszawy, tylko z jakiejś mieściny.
3
@MessiForeverTheBest sama tak to określiła :D
Zapytała jak się nazywam, bo rozmawiała już z koleżanką z działu obok, po czym stwierdziła: „no pani to ja jeszcze nie trukałam” XD
@macio_944 ja jak wyrabiałam paszport ileś lat temu, to spotkałam tak demoniczną urzędniczkę, że zastanawiałam się, czemu ona jeszcze pracuje z ludźmi… ale zazwyczaj te urzędniczki są nijakie i pozbawione życia.
2
@alone49 może jeszcze jestem za młoda… od wielu osób już słyszałam podobne historie ;)
2
Jeśli myślicie, że nie ma w tym kraju miłych urzędników, to powiem Wam, że ja się dzisiaj przekonałam, że jednak gdzieś tam są…
Dzwoniła do mnie babeczka z urzędu, trukała mi z 10 minut, a potem napisała mi maila, że współpraca ze mną to czysta przyjemność i życzy mi bardzo udanego weekendu :D
Nie ukrywam, zrobiło mi to dzień:D
0
@gaucho104 Nie powiem. Ściśle tajne.
1
@alone49 na coś trzeba umrzeć ;)
@MessiForeverTheBest każdy ma coś…
1
@MessiForeverTheBest Bóg dał mi wiele alergii, ale na szczęście nie na czekoladę i nie na orzechy :D
2
@MessiForeverTheBest a ja mleczną, najlepiej z orzechami.
1
@Dari0G tego się na pewno nie spodziewają xd
0
@Hektor16 to nie ma znaczenia. Biorę ich z zaskoczenia i zaczynam być dla nich miła i urocza i nie pokazuję po sobie strachu.
0
@gaucho104 oczywiście, mam teczki na każdego :P
2
@ShawnC i pielucha do zmiany
0
@gaucho104 za dużo o Was wiem :D
1
@NeroTFP1 noooo, a ciężko żebym ja coś/kogoś lubiła :P
@Antimadridista_WR i jeszcze rocznik ten sam :D
2
@Filipem wzruszająca historia
3
@NeroTFP1 z tych rzeczy jedynie gorzka czekolada jest dla mnie jadalna, ale zjem ją tylko jak się pomylę.
0
@gaucho104 no z byciem miłą to różnie bywa :P
0
@Szklaner bo nie wierzę w takie bajki, w miłość też już nie wierzę xd
1
@Dari0G tak, właśnie tak.
0
@gaucho104 nie, ewidentnie skubany dobrze się chowa :P
8
@Szklaner jak to jest, że żadna nigdy nie wiedziała, za kogo się bierze?
0
@Batys najlepiej, żeby też nie
0
@lajcior no i jeszcze, żeby nie miał innej żony xd
4
@Batys ja swojego cały czas doceniam za to, jak skutecznie umie bawić się w chowanego :P
0
@michaleu nie podpuścisz mnie xd
0
@FcPortoFan1999 tęsknisz za nim?
3
@michaleu pamiętaj, że starając się bardziej można się też jeszcze bardziej pogrążyć ;)
@Giwera zobacz, nie dość, że erosomak, to jeszcze ciepły ten nasz @FcPortoFan1999