1

@LAMC_10 nie przesadzaj. Zależy jak będziecie mili.

0

@MessiForeverTheBest wiesz koleżanki z pracy, które widuję raz w tygodniu, a chłop z którym mam być do końca życia to jednak trochę inne sprawy.

1

@Szklaner z tym, że Fermin to akurat dosłownie jadł moje kiszoniaki ze słoika XD
I jeszcze wypił wodę

1

@MessiForeverTheBest a co ja się będę kłócić z koleżankami z pracy, którą porzucę za 3 miesiące? Szkoda energii.

1

@LAMC_10 Mam nadzieję, że 27.

1

@MessiForeverTheBest wbrew pozorom nie. Fakt, mam dominujący charakter i może właśnie przez to jest mi kogoś znaleźć, bo szukam kogoś, kto będzie bardziej dominować.

2

@LAMC_10 pewnie go zwyzywam xd

2

@LAMC_10 1. Tak
2. Nie

0

@MessiForeverTheBest ja nie jestem wyzwolona, bo nie mam się od kogo wyzwolić xd

0

@mrboom gorzej tylko go znaleźć

3

@gumaz kolejne materiały do teczek osobowych. Dzięki :D
@mekston zanotuj wszystko

5

@Ilka oczywiście, że tak. Powiem więcej, można się przyjaźnić z mężczyzną i mieć dobre relacje z jego kobietą.

0

@Ilka no pewnie przystojnemu uszłoby płazem :P

0

@addept Oczywiście, że tak :D

1

@Eklerek nigdy nie mów nigdy xd

3

@PatrychoO to on nie ma 6 lat? XD

Nie no, żartuje. Widziałam go niedawno xd

1

@UriBoyka nie no, muszą być takie bardziej mączne.

0

@Eklerek brzmi jak groźba xd

2

@Jakchcesz Nie. Ale lubię jak flopią xD

1

@Eklerek miętową piłam raz w życiu i mam złe wspomnienia z tamtej imprezy…

1

@agaFCB tak, ale musi być dobra odmiana ziemniaka

3

@Eklerek czasem mam wrażenie, że po alkoholu jestem trzeźwiejsza w tym temacie od niektórych abstynentek…

4

@Eklerek i już po mnie xd
@Kessie jak już @gumaz wymyślił zorganizować mi ten panieński, to wybieram menu.

1

Piccolo wiśniowe czy tropikalne?

1

@Jakchcesz Never in his wildest dreams!

1

@Faro ogólnie gazowane zawsze z lodówy

2

@Faro ja miałam chcice na colkę we wtorek. Zaspokoiłam ją i na rok spokój ;)

1

@qbsonFCBarca brakowało tylko, żeby rodzice po mnie przyjechali xd

2

@qbsonFCBarca to ja byłam na kinderbalu. Nawet miałam podpisany papierowy kubeczek na piccolo xD
Jeszcze dodam, że impreza zakończyła się o 19:30.

0

@qbsonFCBarca myślisz, że zawsze są gorące? Ja jak byłam na jedynym w życiu panieńskim to wiało nudą…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?