July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 nie przesadzaj. Zależy jak będziecie mili.
0
@MessiForeverTheBest wiesz koleżanki z pracy, które widuję raz w tygodniu, a chłop z którym mam być do końca życia to jednak trochę inne sprawy.
1
@Szklaner z tym, że Fermin to akurat dosłownie jadł moje kiszoniaki ze słoika XD
I jeszcze wypił wodę
1
@MessiForeverTheBest a co ja się będę kłócić z koleżankami z pracy, którą porzucę za 3 miesiące? Szkoda energii.
1
@LAMC_10 Mam nadzieję, że 27.
1
@MessiForeverTheBest wbrew pozorom nie. Fakt, mam dominujący charakter i może właśnie przez to jest mi kogoś znaleźć, bo szukam kogoś, kto będzie bardziej dominować.
2
@LAMC_10 pewnie go zwyzywam xd
2
@LAMC_10 1. Tak
2. Nie
0
@MessiForeverTheBest ja nie jestem wyzwolona, bo nie mam się od kogo wyzwolić xd
0
@mrboom gorzej tylko go znaleźć
3
@gumaz kolejne materiały do teczek osobowych. Dzięki :D
@mekston zanotuj wszystko
5
@Ilka oczywiście, że tak. Powiem więcej, można się przyjaźnić z mężczyzną i mieć dobre relacje z jego kobietą.
0
@Ilka no pewnie przystojnemu uszłoby płazem :P
0
@addept Oczywiście, że tak :D
1
@Eklerek nigdy nie mów nigdy xd
3
@PatrychoO to on nie ma 6 lat? XD
Nie no, żartuje. Widziałam go niedawno xd
1
@UriBoyka nie no, muszą być takie bardziej mączne.
0
@Eklerek brzmi jak groźba xd
2
@Jakchcesz Nie. Ale lubię jak flopią xD
1
@Eklerek miętową piłam raz w życiu i mam złe wspomnienia z tamtej imprezy…
1
@agaFCB tak, ale musi być dobra odmiana ziemniaka
3
@Eklerek czasem mam wrażenie, że po alkoholu jestem trzeźwiejsza w tym temacie od niektórych abstynentek…
4
@Eklerek i już po mnie xd
@Kessie jak już @gumaz wymyślił zorganizować mi ten panieński, to wybieram menu.
1
Piccolo wiśniowe czy tropikalne?
1
@Jakchcesz Never in his wildest dreams!
1
@Faro ogólnie gazowane zawsze z lodówy
2
@Faro ja miałam chcice na colkę we wtorek. Zaspokoiłam ją i na rok spokój ;)
1
@qbsonFCBarca brakowało tylko, żeby rodzice po mnie przyjechali xd
2
@qbsonFCBarca to ja byłam na kinderbalu. Nawet miałam podpisany papierowy kubeczek na piccolo xD
Jeszcze dodam, że impreza zakończyła się o 19:30.
0
@qbsonFCBarca myślisz, że zawsze są gorące? Ja jak byłam na jedynym w życiu panieńskim to wiało nudą…