0

@Who_you_mam on miał pierwsza rundę bardzo dobra a druga już średnia

0

@Hubert102 nie wiem czy w piątek, obserwuj bo po oficjalnej premierze zawsze ceny ida do góry

1

@Hubert102 zostaw, będzie droższa jak wszyscy dostanę grę

0

@HypeR nie oglądam specjalnie Las Palmas

0

Nie wiem kto to ten Valles ale piszą, ze dobry. Dawać go tu @JarekS moglbys jego atuty wymienić i go opisać? Widziałem gdzieś tam, ze według ciebie lepszy od Ter Stegena jest

0

Bułka po sezonie o tak!

0

@ViscaBarca123 Kochen czy Węgier, który ma większy potencjał?

0

Kabaret. Niech zejdzie z boiska bo ci idioci już w piłkę nie grają

0

Wiadomix, ze żółta. Można robić w tej lidze co się chce

1

Zamiast oszczędzać Yamala to forta wpuszcza

0

Coś się niedobrego dzieje. Za duży chaos

0

Noga w piszczel to żółta? XD

0

Już placuszek puścił i 2:2

1

Btw nie wiem czy widziałem gorszego bramkarza w Barcelonie niż Pena

0

@Nazio_87 właśnie coś mi się kojarzy, ze był taki przepis jak Nazario z Danii kupowaliśmy

0

Można chyba kogoś kupić jak jakaś dłuższa przerwa nie?

7

Szkoda, ze Valle poszedł a Martin został. Ten drugi klocek straszny

0

@KrwawiaceoczyVEB o kim mówisz?

0

Nie wiem jak wy ale ja mam wrażenie, ze w tym sezonie Flick ma najkrótsza kadrę od lat. Nie ma kim rotować wiec i na sukces się nie napalam bo na taka chora ilość spotkań potrzebna jest ogromna głębia składu. Mam nadzieje, ze odpukać obędzie się bez kontuzji więcej

1

@barteq chyba jednak nie taki talent jak go malowano

0

@BORO_12 gość przez 4 pierwsze mecze Barcy B dostał jedynie koło 60 min łącznie

0

@BORO_12 rozumiem stary ale jednak nie łapać się do Barcelony b o czymś świadczy. Jakby byl takim dużym talentem to by dostawał szans dużo więcej

0

@tristan87 @BORO_12 Węgier trochę niski jak na bramkarza a ten Kochen No zobaczymy. Mnie to nadal śmieszy, ze mega talent Darvich się nie łapie do gry w Barcy B

0

Wie ktoś kto z młodzieżówek Barcelony na pozycji bramkarza uważany jest za największy talent? Astralaga, Kochen czy może ktoś inny?

2

Nie czaje tylko u flicka czemu gra ten drewniany Martin jak w presezonie ten drugi śmigał aż miło

1

Karny XDDDDDDD???

1

@elitive nie, tylko Ter stegena

1

Ter Stegen obserwator przy każdym strzale on nawet nie wie czy to w bramkę leci xzy nie

1

Hahahahahhaha typowy raphinia jest akcja meczowa i chłop się o piłkę wywala

0

Yamal kuleje. Za ten mecz ten szwab to powinien na zbity pysk wylecieć, nie dość, ze przegrał nam otwarcie w Lm to jeszcze naraża resztę na urazy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?