3

@takisobiektos Niby w czym?

0

Ależ Yamalek to jest samolub z ogromnym ego! Szczerze mam do gdzieś czy będzie strzelać czy podawać, ta akcja po wejściu na boisku doskonale to pokazuje. On w każdym momencie może dać magiczne ciasteczko, które odmieni mecz.

Jak jeszcze poprawi skuteczność to prędzej czy później się stanie, to już w ogóle będzie zajebiście. Chłopak prawie co mecz robi asysty, ale ludzie będą z niego robić samoluba bo w 4 na 5 akcji nie poda. :D

0

@Encore A co do ma do mojego komentarza? To pewne, że będzie walił w sezonie 30+ goli, ale to nie oznacza, że jest geniuszem. Napisałem, że jest kapitalnym piłkarzem, i wiadomo, że jego głowny atut to ta elitarna szybkość (robi wielkie wrażenie), piszesz tak jakby tego nie wiedział..

0

@mekston Z tym się zgadzam. Nie zdziwię się jak w wieku 33/35 lat będzie robił taką samą robotę jak Ronaldo.

0

Wiadomo Kylian robi robotę i ogólnie wygląda świetnie, ale co on wczoraj pokazał oprócz wykończenia kapitalnego podania od Gulera, gdzie Oblak mógł zachować się lepiej? Kompletnie nic. A i jeszcze pokazał piękne nurkowanie. Z nim to tak trochę jak z Realem ze słabszym rywalem zabawa z trudniejszym już problemy. Z Marsylią też chyba nie wyglądał jakoś zajebiście (tutaj mogę się mylić). No ale zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej, bo niewykluczone, że zamknie mi usta i zagra z nami wybitny mecz.

Jeśli wczoraj obrona Atletico z Lengletem w składzie nie miała z nim większego problemu to my też spokojnie możemy go ogarnąć. Obecny Real to tylko on ich ciągnie i oczywiście trzeba mega na niego uważać, każdy błąd raczej będzie zabójczy..

Niemniej jednak ta obawa przed nim jest mocno przesadzona, to nie kaliber Messiego czy Ronaldo z najlepszych czasów. Jest kapitalnym piłkarzem, ale geniuszem to nigdy nie będzie, a jest nim robiony na siłę. I ja tutaj utaj nie chcę mu nic umniejszać, ma kapitalny start sezonu nawet pomimo tego z kim Białasy grały. Średnio go lubię, ale chciałbym takiego piłkarza w Barcelonie, chłop u nas to miały już z 12 goli.

0

Guler bandyta pieprzony! Każdy inny zespół ma tutaj czerwo. Nawet
gdyby nie czerwona, to gościa nie powinno być już na bisku, w 20 min chłop sprzedaje kopniaka i nie dostaje żółtej kartki . Właśnie takie szczegóły robią duże znaczenie, jak Real to wygra lub zremisuję, to będzie spore wypaczenie sędziego. Oni. plują się o sędziowie, jakie to jest obrzydliwe i słabe, klub mem.

0

@Gibbon_FCB A dlaczego nie Kane? Oboje są napastnikami, a strzelił więcej goli tak jak Wiking. Wiadomo lepsza technika, ale nie każdy napastnik ją ma.

0

Brsk kartki dla Gulera to kryminał i skandal. Chyba, że dostał za tego kopa?

0

@adi7adi8 To Kanę cyborg.

0

Nagle nie potrafi bronić, mega to spieprzył Oblak, ter aStegen by to obronił. :D

1

@blakkudium Nie ma tragedii. Szczęsny jak najbardziej ogarnie z Sociedad i Sevilla. a z PSG może i lepiej bo ma większe doświadczenie w takich meczach, a dla Joana to byłby pierwszy tak wielki mecz (oczywiście nie mówię, że nie mógłby zrobić show. Do tego Wojtek wreszcie się rozgrzeje i będzie bardziej gotowy gdyby nie daj boże Joan wyleciał w kluczowym momencie sezonu.

1

@Filipem Nie zawsze kontuzja oznacza jakość lekarza.

0

@madl1l3nho Pod względem tego plebiscytu rok temu był lepszy. Serio 2022/3 Yamal miał 15.16 lat . :D Po kilku kolejkach nie można mówić kto jest lepszy, bo to nie ma sensu, równie dobrze na koniec sezonu Yamal może być lepszy. Teraz zagrał 2 mecze i ma już świetne statystyki.

Ogólnie ten plebiscyt nie mówi kto jest najlepszy, bo decydują wygrane trofea, a to zasługa całej drużyny. j
Jeśli patrzeć na same staty zawodników, to prędzej Rapha powinien dostać a nie Dembele.

0

@FcPortoFan1999 Ja niestety czyuje się facetem.

0

Teraz sobie uświadomiłem, że srebro to będzie ale w moich snach. XD No i teraz jestem znacznie bardziej wkur**

0

@Starrk Emocje ztfobiły swoje. Brąz będzie tylko niezły.

0

@D10SLEO Bardziej frajertwo, nie przegraliśmy w setach do 15, w każdym ze setów była walka do końca.

1

@michal26 Gruba przesada.

1

edit (emocje zrobiły sobie)
No cóż zagramy o brąz. Ogólnie mega słaby mecz obu ekip, przegrywany tylko przez własne błędy. Wielkie rozczarowanie, ale trzeba chyba będzie pogodzić się z brązem.

1

Kebab ukręcony, teraz czas ukręcić makarony. Lecimy do 0!
Kapitalny początek. Widać u nas mega ;pewność siebie. Oby tak do końca. Piękni są!

0

Araujo jeszcze wszystkim pokaże!

0

Czemu na Jagę kurs aż prawie 5?

0

Myślicie, że Kylian nastrzela więcej goli niż Ronaldo dla Realu?

0

@Klejnot_Nilu Bo mój komentarz tylko zakłada, że taka sytuacja może być i wtedy będzie gadanie, że Kyklian kosmita, geniusz, a Ferranie tylko, że na dobry moment. Nie wiem z czym ty masz problemem.

0

@malypuzon Widzę, że problem z czytaniem mojego komentarza. XD

0

@Pedri16Future Po tych 7 meczach nie da się stwierdzić jak ma się eten Real do tamtego. W poprzednim sezonie też takich rywali niszczyli, a gdy przychodził mocny rywal już takiej zabawy nie było, w tym sezonie jak zagrali z trochę mocniejszą Marsylią to było ciężko. Zobaczymy jak to będzie po meczach z mocniejszymi rywalami, no i zobaczy czy znów się po nich nie przejdziemy (nie zdziwiłbym się jakby znów dostali łomot).

0

@Pedri16Future Nie może tu być 100%, Kanę też może mnóstwo nastrzelać, nawet prawdopodobieństwo jest większę, bo Bayern strzela znaczniej więcej goli.

0

@Jurny Napisałem tak bi i tak za 30 min jest nowy dzień. Wiem, że gramy w czwartek. @Pedri16Future

0

@Traba727 Ale w moim komentarzu chodzi o co innego. Ja tutaj ich ne porównuje.

0

@Pedri16Future Ale mówię jeśli będzie miał jeden mniej, to wszyscym będą tylko zachwycać się Kylianem. Przed dzisiejszym meczem, Kylian miał tylko jednego więcej (więcej minut) i zachwyty były tylko Żółwiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?