@Rifek Śmieszne tłumaczenie. Pracownik zachował się żałośnie. Przecież mały sam do nie niemalże podchodził. Spokojnie mógł go przytulić, widać, że dzieciakowi było smutno. Oczywiście Raphe odkleiło.
Ludzie to nie potrafią być trochę wyrozumiali dla piłkarzy i nie rozumieją, że nie zawsze są w formie czy potrzebują więcej czasu żeby do niej wrócić nawet jak zarabiają miliardy. Tak jak Yamal, który nie jest w optymalnej formie, a mimo to ma 3 gole i 3 asysty (jeśli się nie mylę). Ale wiadomo gra słabo bo mu palma odbija i samolub nawet pomimo 3 asyst. Jak za jakiś czas zagra jakiś magiczny show z dwoma golami to tej palmy niektórzy nie będą już widzieć. Tak nabył już sporego doświadczenia, ale to nadal młody piłkarza i nie tak łatwo jest utrzymać formę.
Wiadomo gra jest słaba, ale cieszmy się, że teraz piłkarze nie mają najlepszej formy niż w kluczowym momencie sezonu. Ważne żeby przy takiej grze i bez optymalnej formy nie mieć beznadziejnych wyników. Jak na takie granie 2 wygrane i jedne remis jest to do przyjęcia.
Niektórzy to by chcieli żeby od początku do końca sezonu wszystko było pięknie i przyjemnie. Przecież jak tak Barca przegra 2 mecze z rzędu to tu będzie zwalnianie Hansiego. Tak jak rok temu ludzie porównywali wyniki Xaviego z Flickiem, :D gdy przegrywaliśmy chyba i Las Palmas i ogólnie gdy mieliśmy słaby grudzień.
Nie zamierzam nie wierzyć w Flicka (tak jak piłkarzy), że to ogarnie, bardzo w niego wierzę, ufam mu i jestem mega spokojny. Oczywiście może to być iskra do wielkiego pożaru, ale równie dobrze tą iskrę Hansi może zgasić.
@Emerald Jakie 12 rzędu? Po 5 meczach przegraliśmy z Monaco, potem 3 wygrane i porażka z z Osasuną). Właśnie to później od nowego roku bywały lepsze serie. Na 35 meczów 27 wygranych, to dużo mówi. Poza tym pierwsze dwa mecze wygraliśmy ledwo 2-1. W ogóle po co to porównywać każdy sezon jest inny, zawodnicy w różnych okresach są w najlepszej formie, wtedy był to początek, teraz może być inaczej,. Tak jak mieć teraz gorszy początek, a lepszą końcówkę niż w minionym sezonie.
@Cules69 No nie mówisz prawdy. Grudzień był słaby, ale spójrzmy jaj wyglądało to dalej. Na 35 meczów wygraliśmy 27! Przegraliśmy tylko 3 mecze, Inter (po dogrywce), Dortmund (po pierwszym spotkaniu duża zaliczka), Villarreal (37 kolejka, czyli mecz o pietruchę, porażka nie miała żadnego znaczenia). Do tego 5 remisów. Wygrywaliśmy wysokim wynikiem z Realem 5-2, Valencia 7-1, 5-0 (lepsza drużyna od Valladolid), Betis (5-0), Sevilla (4-1), Sociedad (4-0), Girona (4-0), Bilbao (3-0), Osasuna (3-0) Dortmund (4-0),
Chcesz mi powiedzieć, że osiągnęliśmy tak świetne wyniki bez zespołu? Bez drużyny na samych indywidualnościach nie wygrasz trypletu krajowego i nie będziesz 3 min od finału LM.
Czym niby początek sezonu do listopada różni się od stycznia do końca sezonu? W tym pierwszym okresie Na 20 meczów, wygraliśmy 15, przegraliśmy 4 i zremisowaliśmy 1. Przecież to niczym się nie różni od tego późniejszego okresu, a nawet wygląda trochę gorzej niż od stycznia (tam wyżej liczyłem 35 spotkań, a tu 20), Niby jak wtedy był zespół a potem nie?
Co do asyst Raphinhi i Yamala bredzisz. Rapha z 25 asyst, 14 zaliczył w meczach z (Atletico, Real, Dortmund, Atalanta, Celta, Sevilla (mimo wszystko to nie łatwy przeciwnik), w kwestii Yamal, to już w ogóle odleciałeś miał 15, a 11 zaliczył z samymi mocnymi rywalami (Real, Atletico, Betis, Bayern, Dortmund, Benfica). A Ty piszesz jakby nabili na jakimś Valladolid czy Young Boys.
@pep71 Na szczęście to początek sezonu i dobrze, że pomimo średniej gry mamy 7 pkt, a nie jakieś 2. W sumie dobrze, że teraz przerwa na kadrę. Mając Hansiego jestem spokojny, że gry się poprawi. Wieku piłkarzy też potrzebują więcej czasu żeby wejść w swoją najlepszą formę.
Może Porto pomoże trochę polskiej obronie. ;) Nie wiem jak tam Porto stoi z obrońcami i jaka jest konkurencja, więc nie wiem czy to możliwe, ale oby grywali jak najwięcej w pierwszym składzie, a najlepiej razem. Powoływanie piłkarzy, którzy grają ochłapy w klubie nie mają sensu.
@Lanosss Jaki niby wstyd? Bo niby co? Po prostu transfery okazały się niewypałem. Dembele pokazał, że potrafi zrobić kapitalne liczby i być może zdobyć ZP. Chłop po prostu miewał kontuzje, a trenerzy nie potrafili do niego dotrzeć. Cou był kozakiem w Angli.
@Adik22 Porównujesz Barcę z poprzedniego sezonu z tą Barcą, która rozegrała 3 mecze. To nie ma sensu. W miniony sezonie mieliśmy dużo takich spotkań. Problem to br.ak formy sporu piłkarzy.
@partymaker Osłabiliśmy się, jak tylko Martinez odszedł z własnej woli, araby pojawili się nagle w kóńcówce okna, ciężko byłoby kogoś sensownego kupić. Za to na bramce mamy potężne wzmocnienie. Rzeczywiście mocno się osłabili. Jakie efekty? Bo co na starcie sezonu gramy słabo? I l po cu już takie gadanie, że poczhli się zbyt pewnie.
Najważniejsze, że tego meczu nie przegraliśmy, spokojnie mogliśmy dostać z 3-1, taki jeden pkt na trudnym terenie też jest istotny i trzeba to uszanować, z Rayo często wyrywamy punkty zębami. Oczywiście Hansi powinien ich ostro opieprzyć i za pewne tak będzie.
Widać, że jesteśmy pod formą, ale nie ms co już widzieć sezon w czarnych barwach. Ja jestem bardzo spokojny, że forma przyjdzie cześć. Niektórzy to chcieliby żeby od pierwszego meczu grali jak z nut, wygrywali po 4-0, a większość piłkarzy będzie w formie mutanta. Wiadomo jest to możliwe, ale często początki nie zawsze bywają łatwe, nieraz potrzeba czasu żeby się rozpędzić. Jak tak będziemy grać e połowie sezonie to wtedy można będzie się martwić. W poprzednim sezonie dali nam mnóstwo radości i dumy, więc dajmy im trochę czasu żeby odpalić.
Mega. cieszy postawa naszego kota w bramce. To będzie potężne wzmocnienie, a do tego jak piłkarze wrócą do swoich najlepszych form (nie ma co zakładać, że nie), to spokojnie mogą dać nam kolejny świetny i piękny sezon.
@Fermin Z Matrinezem było wiele podobnych meczów. Poza tym to dopiero 2 mecz, więc po co takie osądy? Martinez grał bardzo dobrze, ale i z nim obrona nie była naszą silną stroną. Równie dobrze, za 4 miesiące może wyglądać lepiej niż w poprzednim sezonie.
W tych dwóch meczach obrona gra z nowym bramkarz, ma boku brak Kounde, a w środku Araju, z Cubarsim wiele w poprzednim sezonie nie zagrał. Oczywiście teraz gdy obrona masz słabsze mecze, to będzie zwalanie na brak Inigo, tylko, że rok temu z Martinezem też były takie mecze. Mega szkoda, że odszedł i wielki szacunek za wiele jego świetnych występów, ale nie róbmy z niego boga obrony z minionego sezonu.
@APTAPT W Rakowie, Legii czy Lechu pół składu to piłkarze zagraniczni. Jest z 5 czy 10 Polaków, ale o sile stanowią ci z zagranicy.
Twoje puste słowa. Tak dla porównania. W meczu Lecha z Serbami 11 Polaków (4 w pierwszym składzie), w meczu Karabachu z Węgrami 9 Azerów (3 w pierwszych składzie). W całej kadrze Lecha 16 Polaków i 15 zagranicznych, w Karabachu 13 Azerów ,16 zagranicznych. Rzeczywiście duża różnica. :D Do tego Lech wydaję więcej na transfery, w 3 lata wydali 8 mln *głównie to piłkarze zagraniczni. Karabach w ostatnich 3 latach 3 mln. Lech ma równie dobrych piłkarzy z zagranicy co Azerzy, a nawet lepszych. Tu nawet trener z tego kraju zaraz uch wprowadzi do LM.
Są dominatorem ligi, co wcale mię pomaga bo grasz w lidze gdzie jest słaby poziom. W Karabachu też co roku nowy narybek.
Już nawet nie porównując, polska piłka nie nadaje się do LM, to za wysokie progi. Cały polski futbol jest jednym wielkim betonem.
Takie Azery czy Cypryjczycy zaraz w LM, a polską piłka klubowa jara się śmieszną LK. Nadal stoimy w miejscu. Fajnie robią te punkty, tylko co s tego jak LM to wysokie ;rogi polskiej piłki.
Ale Cou z Vasco gwałci Santos Neymara. Zaraz tam będzie z 10. :D
Szkoda, że Coutimho nie trafił pod skrzydła Flicka, kto wie może zrobiłby z nim to co z Raphą. Nadal trochę szkoda tego transferu, mega się nim jarałem.
Serio oni się burzą? Przecież to był bandycki faul! Trafił by go w głowę i mógłby być dramat naszego bramkarza. Oprócz czerwa powinien dostać z 5 meczów zawieszenia.
0
@Eklerek O GOACiE może sobie tylko pomarzyć. Co by nie zrobił to zawsze będzie tym drugim, niestety chłop nie potrafi wziąć to na klatę.
1
Co jest z fortuną, chcę się zalogować to na czerwono "Nie można wykonać tego działania" też ktoś tak ma?
5
@Rifek Śmieszne tłumaczenie. Pracownik zachował się żałośnie. Przecież mały sam do nie niemalże podchodził. Spokojnie mógł go przytulić, widać, że dzieciakowi było smutno. Oczywiście Raphe odkleiło.
2
@Fermin No rzeczywiście jest na boisku taki sam. Nie przesadzaj. Oczywiście tutaj odleciał, ale to nie jest Vini, który non stop płaczę o rasizm.
0
Jak to dobrze, źe kadra wróciła do grania z czterema obrońcami. To granie na trzech kompletnie nie miało sensu.
4
Ludzie to nie potrafią być trochę wyrozumiali dla piłkarzy i nie rozumieją, że nie zawsze są w formie czy potrzebują więcej czasu żeby do niej wrócić nawet jak zarabiają miliardy. Tak jak Yamal, który nie jest w optymalnej formie, a mimo to ma 3 gole i 3 asysty (jeśli się nie mylę). Ale wiadomo gra słabo bo mu palma odbija i samolub nawet pomimo 3 asyst. Jak za jakiś czas zagra jakiś magiczny show z dwoma golami to tej palmy niektórzy nie będą już widzieć. Tak nabył już sporego doświadczenia, ale to nadal młody piłkarza i nie tak łatwo jest utrzymać formę.
Wiadomo gra jest słaba, ale cieszmy się, że teraz piłkarze nie mają najlepszej formy niż w kluczowym momencie sezonu. Ważne żeby przy takiej grze i bez optymalnej formy nie mieć beznadziejnych wyników. Jak na takie granie 2 wygrane i jedne remis jest to do przyjęcia.
Niektórzy to by chcieli żeby od początku do końca sezonu wszystko było pięknie i przyjemnie. Przecież jak tak Barca przegra 2 mecze z rzędu to tu będzie zwalnianie Hansiego. Tak jak rok temu ludzie porównywali wyniki Xaviego z Flickiem, :D gdy przegrywaliśmy chyba i Las Palmas i ogólnie gdy mieliśmy słaby grudzień.
Nie zamierzam nie wierzyć w Flicka (tak jak piłkarzy), że to ogarnie, bardzo w niego wierzę, ufam mu i jestem mega spokojny. Oczywiście może to być iskra do wielkiego pożaru, ale równie dobrze tą iskrę Hansi może zgasić.
1
@Emerald Jakie 12 rzędu? Po 5 meczach przegraliśmy z Monaco, potem 3 wygrane i porażka z z Osasuną). Właśnie to później od nowego roku bywały lepsze serie. Na 35 meczów 27 wygranych, to dużo mówi. Poza tym pierwsze dwa mecze wygraliśmy ledwo 2-1. W ogóle po co to porównywać każdy sezon jest inny, zawodnicy w różnych okresach są w najlepszej formie, wtedy był to początek, teraz może być inaczej,. Tak jak mieć teraz gorszy początek, a lepszą końcówkę niż w minionym sezonie.
1
@Cules69 No nie mówisz prawdy. Grudzień był słaby, ale spójrzmy jaj wyglądało to dalej. Na 35 meczów wygraliśmy 27! Przegraliśmy tylko 3 mecze, Inter (po dogrywce), Dortmund (po pierwszym spotkaniu duża zaliczka), Villarreal (37 kolejka, czyli mecz o pietruchę, porażka nie miała żadnego znaczenia). Do tego 5 remisów. Wygrywaliśmy wysokim wynikiem z Realem 5-2, Valencia 7-1, 5-0 (lepsza drużyna od Valladolid), Betis (5-0), Sevilla (4-1), Sociedad (4-0), Girona (4-0), Bilbao (3-0), Osasuna (3-0) Dortmund (4-0),
Chcesz mi powiedzieć, że osiągnęliśmy tak świetne wyniki bez zespołu? Bez drużyny na samych indywidualnościach nie wygrasz trypletu krajowego i nie będziesz 3 min od finału LM.
Czym niby początek sezonu do listopada różni się od stycznia do końca sezonu? W tym pierwszym okresie Na 20 meczów, wygraliśmy 15, przegraliśmy 4 i zremisowaliśmy 1. Przecież to niczym się nie różni od tego późniejszego okresu, a nawet wygląda trochę gorzej niż od stycznia (tam wyżej liczyłem 35 spotkań, a tu 20), Niby jak wtedy był zespół a potem nie?
Co do asyst Raphinhi i Yamala bredzisz. Rapha z 25 asyst, 14 zaliczył w meczach z (Atletico, Real, Dortmund, Atalanta, Celta, Sevilla (mimo wszystko to nie łatwy przeciwnik), w kwestii Yamal, to już w ogóle odleciałeś miał 15, a 11 zaliczył z samymi mocnymi rywalami (Real, Atletico, Betis, Bayern, Dortmund, Benfica). A Ty piszesz jakby nabili na jakimś Valladolid czy Young Boys.
0
@pep71 Na szczęście to początek sezonu i dobrze, że pomimo średniej gry mamy 7 pkt, a nie jakieś 2. W sumie dobrze, że teraz przerwa na kadrę. Mając Hansiego jestem spokojny, że gry się poprawi. Wieku piłkarzy też potrzebują więcej czasu żeby wejść w swoją najlepszą formę.
0
Może Porto pomoże trochę polskiej obronie. ;) Nie wiem jak tam Porto stoi z obrońcami i jaka jest konkurencja, więc nie wiem czy to możliwe, ale oby grywali jak najwięcej w pierwszym składzie, a najlepiej razem. Powoływanie piłkarzy, którzy grają ochłapy w klubie nie mają sensu.
0
@Lanosss Jaki niby wstyd? Bo niby co? Po prostu transfery okazały się niewypałem. Dembele pokazał, że potrafi zrobić kapitalne liczby i być może zdobyć ZP. Chłop po prostu miewał kontuzje, a trenerzy nie potrafili do niego dotrzeć. Cou był kozakiem w Angli.
1
@Frimpong Czas na dominację w Angli!
6
@Adik22 Porównujesz Barcę z poprzedniego sezonu z tą Barcą, która rozegrała 3 mecze. To nie ma sensu. W miniony sezonie mieliśmy dużo takich spotkań. Problem to br.ak formy sporu piłkarzy.
3
@Coveta Wyluzuj to dopiero 3 mecz.
0
@Eklerek Chyba pod latarnie.
0
@AlphaNumeric Tak wiem, miałem to poprawić. :D. Miałem na myśli ten punkt uszanować.
0
@partymaker Osłabiliśmy się, jak tylko Martinez odszedł z własnej woli, araby pojawili się nagle w kóńcówce okna, ciężko byłoby kogoś sensownego kupić. Za to na bramce mamy potężne wzmocnienie. Rzeczywiście mocno się osłabili. Jakie efekty? Bo co na starcie sezonu gramy słabo? I l po cu już takie gadanie, że poczhli się zbyt pewnie.
14
Najważniejsze, że tego meczu nie przegraliśmy, spokojnie mogliśmy dostać z 3-1, taki jeden pkt na trudnym terenie też jest istotny i trzeba to uszanować, z Rayo często wyrywamy punkty zębami. Oczywiście Hansi powinien ich ostro opieprzyć i za pewne tak będzie.
Widać, że jesteśmy pod formą, ale nie ms co już widzieć sezon w czarnych barwach. Ja jestem bardzo spokojny, że forma przyjdzie cześć. Niektórzy to chcieliby żeby od pierwszego meczu grali jak z nut, wygrywali po 4-0, a większość piłkarzy będzie w formie mutanta. Wiadomo jest to możliwe, ale często początki nie zawsze bywają łatwe, nieraz potrzeba czasu żeby się rozpędzić. Jak tak będziemy grać e połowie sezonie to wtedy można będzie się martwić. W poprzednim sezonie dali nam mnóstwo radości i dumy, więc dajmy im trochę czasu żeby odpalić.
Mega. cieszy postawa naszego kota w bramce. To będzie potężne wzmocnienie, a do tego jak piłkarze wrócą do swoich najlepszych form (nie ma co zakładać, że nie), to spokojnie mogą dać nam kolejny świetny i piękny sezon.
0
@Szmulek 8pkt w 3 meczach to niezły początek, w nie bardzo słaby. Gra mocno średnia, a,e to początek sezonu.
0
@xavi890 Widzę, że diagnoza postawiona.
1
Kocham ten nasz mental! Piękne uczucie gdy przegrywają nawet 2-0 jesteś spokojny, że nadal mogą, to wygrać nawet w ostatnich sekundach, Vamos!
0
@Fermin Z Matrinezem było wiele podobnych meczów. Poza tym to dopiero 2 mecz, więc po co takie osądy? Martinez grał bardzo dobrze, ale i z nim obrona nie była naszą silną stroną. Równie dobrze, za 4 miesiące może wyglądać lepiej niż w poprzednim sezonie.
W tych dwóch meczach obrona gra z nowym bramkarz, ma boku brak Kounde, a w środku Araju, z Cubarsim wiele w poprzednim sezonie nie zagrał. Oczywiście teraz gdy obrona masz słabsze mecze, to będzie zwalanie na brak Inigo, tylko, że rok temu z Martinezem też były takie mecze. Mega szkoda, że odszedł i wielki szacunek za wiele jego świetnych występów, ale nie róbmy z niego boga obrony z minionego sezonu.
5
Ale Pedri zamknął usta Laskowskiemu. Ogólnie mega irytujący komentarz. Teraz niech Yamal domknie usta.
2
Kolejna kompromitacja polskiej pułki. Mega wstyd. Możemy sobie zbierać te punkty i twx max to śmieszna LK. Nadal stoimy w miejscu.
1
@APTAPT W Rakowie, Legii czy Lechu pół składu to piłkarze zagraniczni. Jest z 5 czy 10 Polaków, ale o sile stanowią ci z zagranicy.
Twoje puste słowa. Tak dla porównania. W meczu Lecha z Serbami 11 Polaków (4 w pierwszym składzie), w meczu Karabachu z Węgrami 9 Azerów (3 w pierwszych składzie). W całej kadrze Lecha 16 Polaków i 15 zagranicznych, w Karabachu 13 Azerów ,16 zagranicznych. Rzeczywiście duża różnica. :D Do tego Lech wydaję więcej na transfery, w 3 lata wydali 8 mln *głównie to piłkarze zagraniczni. Karabach w ostatnich 3 latach 3 mln. Lech ma równie dobrych piłkarzy z zagranicy co Azerzy, a nawet lepszych. Tu nawet trener z tego kraju zaraz uch wprowadzi do LM.
Są dominatorem ligi, co wcale mię pomaga bo grasz w lidze gdzie jest słaby poziom. W Karabachu też co roku nowy narybek.
Już nawet nie porównując, polska piłka nie nadaje się do LM, to za wysokie progi. Cały polski futbol jest jednym wielkim betonem.
0
Takie Azery czy Cypryjczycy zaraz w LM, a polską piłka klubowa jara się śmieszną LK. Nadal stoimy w miejscu. Fajnie robią te punkty, tylko co s tego jak LM to wysokie ;rogi polskiej piłki.
4
@Shad0wK1ng Takie 2/10.
2
Ale Cou z Vasco gwałci Santos Neymara. Zaraz tam będzie z 10. :D
Szkoda, że Coutimho nie trafił pod skrzydła Flicka, kto wie może zrobiłby z nim to co z Raphą. Nadal trochę szkoda tego transferu, mega się nim jarałem.
0
Serio oni się burzą? Przecież to był bandycki faul! Trafił by go w głowę i mógłby być dramat naszego bramkarza. Oprócz czerwa powinien dostać z 5 meczów zawieszenia.
4
Czego oni płaczą. :D Tam kilka obrońców kontynuowało grę. Tylko bramkarz stał jak zamrożony. Poza tym tu żadne oszustwo Barcy, nie było gwizdka
Już nie mogę się doczekać szczekania białych piesków! Pewnie Kamilek na X już gotuję posta.