1

@Michael24 Pierwsi bo pierwsi mają taką okzje, zawsze max był 6.

2

@Ronad10 Na luzie byśmy im wpakowali 2 gole, oczywiście mogli by z nami wygrać, sle to nie byłoaby deklasacja. Taka Aston Villa grała z nimi wyrównany dwumecz.

1

@adi7adi8 Czyli PSG może ogarnąć 7 pucharów (Septet) :p

0

W tym sezonie PSG będzie grało KMŚ za wygraną LM, w których zmierzy się z zwycięzcą Afrykańskie, Azjatyckiej LM itd, czy po prostu w tym roku KMŚ jest rozgrywane w nowym formacie , za rok wróci stary format a za 4 lata znów wróci nowy format?

0

Jak według Was będzie wyglądała nasza 'Once de gala?

0

@Transu96 No oby szwagry ugktowały ten transfer.

4

@marcin62 Tylko nic w tym dziwnego. Każdy klub z top i nie tylko nie ms takiej sytuacji finansowej, do tego ciągłe bujanie się z limitami. Dla Hansiego to żaden problem.

0

@Transu96 Oby przynajmniej były próby kupna. Jemu się kończy kontrakt czy ile trzebaby sypnąć siana?

3

Który strzelony gol przez Rakirtica w barwach Barcy najbardziej Wam się z nim kojarzy? Jak dla mnie finał z Juventusem.


2

Spokojnie Hansi ogarnie i Śmietankę Xabiego.

0

@Matt_i1992 Nie dla mnie, nie przypisuj mi swoich słów. jedynie ze względu na nasze finanse, chciałbym naszej wygtanejn co chyba normalne. Śmieszny to indywidualne podejście, ale to źe jest chorym i niepotrzebnym to już fakt.

2

@esem91 No i? Piszesz tak jakby tego nie wiedział. Nie zmienia to faktu, że jest to śmieszny, chory i nie potrzebny turniej. Fakt wygrania tej kasy tego nie ziemia. Jak PSG wygra to nawet nie poczują tej kasy, oczywiście dla takiego Fluminense byłby to przeogromny zysk, dla Realu i Dortmundu też.

1

Dobrze już niebawem skończy się ten śmieszny i nikomu niepotrzebny turniej. Niech w cholerę wygra to PSH, bo najlepiej jak oni zgarną ten cały hajs, dla ich finansów to będą grosze, nie chciałbym żeby to Real zgarnął taki hajs. Wiadomo najlepiej jakby wygrało Fluminense lub Dortmund, ale wątpię, że są w stanie wygrać.

Masakra jaki to jest popieprzony pomysł na turniej - PSG grało finał z Interem, 2 tygodnie przerwy i grali już KMŚ, teraz jak dojdą do finału 13 lipiec, i za miesiąc już wracają do grania, a przez ten czas trzeba przygotować się do sezonu, co nie jest wypoczynkiem. Chore to jest. Praktycznie zero odpoczynku dla piłkarzy. Dla piłkarzy Dortmundu, Realu i Chelsea również. Jestem przekonany, że ten turniej nie przetrwa wiele edycji.

0

@Dawidfcb1998 Raphinha, Kounde, Ferminowin też się zdarza.

0

@Richelieu Przecież by zapłaciła, Nico ewybrał Bilbao i ewidentnie grał na lepszy kontrakt.

3

Proponuję nie wrzucać na LR żadnych przecieków od Grubaska. ;)

0

@Debfc Jaki wierny? Jak chłop kręcił z Barcą. Już widzę jak Pedri czy Messi negocjuje z innym klubem. Co do Bayernu to skąd wiesz, że Bayern w ogóle składał ofertę? Ktoś na X napisał?.

1

Chłop wypiął się dupskiem do Barcy i opluł kibiców Bilbao.

0

@mr Barca Niektórzy robią z niego wielkiego piłkarza którym nie jest.

0

@Culer9002 Ale post z dupy. Już widzę jak ktoś wie jak się dowiedzieli. Poza tym jak inaczej mieli by się dowiedzieć? Poza tym co to za różnica. Nie wie, po co wrzucać takie pierdy.

0

@bartulek98 Bo tu każde fiasko transferowe to kompromitacja, To były tylko i wyłącznie negocjacje, nikt z zarządu nie mówił, że Nico będzie klepnięty. Ogólnie to wszystko przez te żałosne przecieki.

1

No elegancko wreszcie spokój z tym transferem. Niech się buja. Kolejny raz potwierdza się, że przecieki pismaków są gówno warte. Ja jedynie co czytam to informacje o potencjalnym zainteresowaniu danego piłkarza, w kwestii podpisania kontraktu tylko i wyłącznie oficjalne komunikaty. Mam nadzieje, że tych śmiesznych telefonów na LR będzie jak najmniej.

Masakra jak niektórzy to przeżywają. Bardzo dobrze, że nie przyszedł, ewidentnie grał na kontrakt, nie chcę takich najemników w klubie. Najważniejsze też, że wyjaśniło się na samym początku okienka. Niech przychodzą zawodnicy którzy chcą grać dla Barcy jak Raphinha. Bardziej traci na tym Nico niż Barca, chłop mógł grać w świetnej drużynie, która będzie walczyć o największe cale pod okiem kapitalnego trenera.

Nie przesadzajcie z tą kompromitacja zarządu, Nico chodziło tylko i wyłącznie o lepszy kontrakt, nie zdziwi ę się jak od samego początku nigdzie nie chciał odchodzić. To były tylko negocjacje, nikt w klubie nie mówił , że Nico przyjdzie, to pismaki pieprzyły o 150% itd.

Nie wiem jakie są szanse na Diaza, ale to nie jest jakaś gorsza opcja, spokojnie nawet mógłby się okazać lepszą opcją. Nie rozumiem osób, które są aż tak przekonane, że Nico to była jakaś sporo lepsza i pewniejsza opcja. Jedynie pod względem wieku Hiszpan to lepsza opcja Jeśli byłaby jeszcze realna szansa na Kolumbijczyka to mi jak najbardziej podoba się ta opcja, Hansi spokojnie mógłby z niego zrobi kozaka. Ogólnie Diaz bardziej pasuje do Barcy niż The Reds.

0

@markus1992 Chłop grał na lepszy kontrakt.

1

@Bogan Jak jest taki oddany to po co kręcił z Barcą?

0

@Walpiano Przegenialny aktor! Wielka szkoda, że tak szybko zmarł, po tym genialnym popisie u Nolana grałbym u największych reżyserów, potrafił być niesamowity w komedii czy dramacie.

5

O gościu wygrał milion w Milionerach.

0

Masakra jaka ta liga jest spieprzona.

0

Warto postawić na wygraną Polaków z Włochami? Kusi tak wysoki kurs. Ogólnie czemu tak wysoki? Dobrym składem zagramy?

0

Co sądzicie o nowej szacie na fortunie? Jak dla mnie dramat, zakłady live totalnie spieprzyli..

0

Widzę, że Koza znowu przemówiła na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?