@JohnKennedy Nakjlepszy nie był, po prostu jego drużyna wygrała wszystko, niestety tak to działa, a nie powinno. Niech sobie wygrywa, ale na pewno nie był najlepszy.
Ech pieprzone PSG. Niestety będą obok Barcy i Bayernu z sekstetem, nie podoba mi się to. Dobrze, że przynajmniej Enrique to osiągnie. Trzech trenerów związanych z Barcą z 6 pucharami. ;)
Ten mecz pokazał i nie tylko te , że można powalczyć z PSG, my na spokojnie moglibyśmy z nimi wygrać (oczywiście nie łatwo i przyjemnie). T porównanie PSG do Barcy Pepa niektórych osób jest śmieszne, tamta Barca bez problemu by to wygrała. Szkoda, że nie możemy z nimi zagrać w ligowej fazie LM (chyba, że się mylę.) Ogólnie PSG gra świetną piłkę i nie chce im umniejszać, ale oni przejechali się tylko po Interze i przeszli Arsenal. Z Aston Villą i Liverpoolem wszystko było na styku. Mecz z Chelsea czy dziś z Kogutami pokazał, że wcale nie są tacy zajebiści, Barca Guarduioli to jedna półka wyżej, a może i dwie.
Bellingham i Vini nominowani do ZP. :D Niby za co? Jedynie w 30 z Realu Kylian ma sens. Gdyby ta dwójka była z innego klubu, to by ich na tej liście nie było. Z resztą pewnie i tak Papcio Perez ich nie puści, a Vini pewnie nadal obrażony. :)
Jakie obecnie mamy najciekawsze talenty w siatkówce? I na kogo warto zwrócić uwagę z tych nowych siatkarzy w kadrze? Talk pytam z ciekawości, bo ostatnio mało oglądałem.
Co do Rashforda to już jedno jest pewne, czyli to że pod względem fizycznym wygląda świetnie, wątpię, że nagle w sezonie to utraci, no chyba, że kontuzja.
Ogólnie kolejne marzenie po Polakach spełnione, ulubiony angielski piłkarz (od niedawna razem z Saka) w koszulce Barcy. Oczywiście wolałbym żeby trafił do Barcy za swoich najlepszych lat, tylko że wtedy to było nierealne. Nie chcę robić sobie nadziei, ale nie zdziwię się jak Hansi zrobi z nim to co z Raphinha czyli stworzy potwora. Vamos Marcus!
Ferran to wykończenie jak Lewy za najlepszych lat. Ogólnie mocno poprawił się w wykończeniu. Mam nadzieję, że jeszcze trochę posiedzi w Barcelonie nawet jako drugi napastnik.
Przypominam, że ten mecz to żaden wyznacznik jak będziemy grać. Myślicie, że piłkarze grają tutaj na 100% i z pełną koncentracją. Ne ma sensu się spinać, niech chłopaki są wybiegają i pokopią, wynik kompletnie nie ma znaczenia. Równie dobrze moglibyśmy wygrywać po 6-0, a pod czas sezonu grać znacznie gorzej.
Niestety dużo osób kompletnie odlatuje i nawet wyzywają piłkarzy. Co tutaj będzie się działo jak np. w pierwszych 3 meczach potracimy pkt.
Z tej trójki Fernándezów (Toni Fernández, Pedro "Dro" Fernández, Guille Fernández), to którzy z nich są tymi kuzynami? I ogólnie kto z tej trójki według Was jest najlepszy?
Hansi zrobił z Erica Pana piłkarza, którym jak widać nadal jest. Bardzo się przyda w tym sezonie, spokojnie może być rotacją dla Kounde, no i oczywiście środka obrony. Widać, że nie jest już tak chaotyczny jak kiedyś, On zawsze posiadał duże umiejętności po prostu potrzebował trenera z dobrą ręką tak jak Raphinha. Ten mecz z Interem był dla niego kluczowy.
Oby dzisiaj pokaz siły Widzewa! :D Nie oglądam zbytnio najlepszej ligi świata, ale chyba zacznę oglądać mecze Widzewa w tym sezonie. Tak z sentymentu, można powiedzieć, że to taki rodzinny klub, mieszkam też w okolicach Łodzi. Poza tym kibice tworzą super widowisko.
Ciekawe czy te całe zapowiedzi mocnego Widzewa sprawdzą się chociaż w połowie. Fajnie by buło jakby tak byli w jakiejś tam grze o mistrza so końca ligi. Mecze z Legią mogą być bardzo ciekawe.
1
Polska piłka nadaję się tylko na LK.
2
@JohnKennedy Nakjlepszy nie był, po prostu jego drużyna wygrała wszystko, niestety tak to działa, a nie powinno. Niech sobie wygrywa, ale na pewno nie był najlepszy.
5
Ech pieprzone PSG. Niestety będą obok Barcy i Bayernu z sekstetem, nie podoba mi się to. Dobrze, że przynajmniej Enrique to osiągnie. Trzech trenerów związanych z Barcą z 6 pucharami. ;)
Ten mecz pokazał i nie tylko te , że można powalczyć z PSG, my na spokojnie moglibyśmy z nimi wygrać (oczywiście nie łatwo i przyjemnie). T porównanie PSG do Barcy Pepa niektórych osób jest śmieszne, tamta Barca bez problemu by to wygrała. Szkoda, że nie możemy z nimi zagrać w ligowej fazie LM (chyba, że się mylę.) Ogólnie PSG gra świetną piłkę i nie chce im umniejszać, ale oni przejechali się tylko po Interze i przeszli Arsenal. Z Aston Villą i Liverpoolem wszystko było na styku. Mecz z Chelsea czy dziś z Kogutami pokazał, że wcale nie są tacy zajebiści, Barca Guarduioli to jedna półka wyżej, a może i dwie.
0
@kinioo Jakie pogonił? Skąd miał się spodziewać, że Arabusy nagle się zjawią? Msrtinez skorzystał z tej oferty im tyle, Deco go nie zmusił.
8
Bellingham i Vini nominowani do ZP. :D Niby za co? Jedynie w 30 z Realu Kylian ma sens. Gdyby ta dwójka była z innego klubu, to by ich na tej liście nie było. Z resztą pewnie i tak Papcio Perez ich nie puści, a Vini pewnie nadal obrażony. :)
1
@Lionel_Messi10 No to jeszcze jeden.:)
1
Miami dawać te 2 gole. Ech, że akurat dzisiaj nie ma GOATA. Oby w drugiej połowie postrzelali. Tworzą jakieś zagrożenie?
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwSzJSMjg1MjhYRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.ZNvwx9psIVpbnms6LwH61r2Laqp8AYxxkD1v5j1ePcI&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwSzJSMjg1MjhYRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.ZNvwx9psIVpbnms6LwH61r2Laqp8AYxxkD1v5j1ePcI%26source%3DSB
0
@betonito Braitwaite w Gremio, Cou w Vasco. Kurczę nadal mi szkoda tego Coutinho, szkoda, że nie trafił do Barcy Flicka.
0
Jakie obecnie mamy najciekawsze talenty w siatkówce? I na kogo warto zwrócić uwagę z tych nowych siatkarzy w kadrze? Talk pytam z ciekawości, bo ostatnio mało oglądałem.
0
Jazda z Krecikami! Jak Legia awansuje to ile jeszcze rund?
1
Jakby Legia odpadła, to gra od razu w LK czy jeszcze eliminacje?
13
Co do Rashforda to już jedno jest pewne, czyli to że pod względem fizycznym wygląda świetnie, wątpię, że nagle w sezonie to utraci, no chyba, że kontuzja.
Ogólnie kolejne marzenie po Polakach spełnione, ulubiony angielski piłkarz (od niedawna razem z Saka) w koszulce Barcy. Oczywiście wolałbym żeby trafił do Barcy za swoich najlepszych lat, tylko że wtedy to było nierealne. Nie chcę robić sobie nadziei, ale nie zdziwię się jak Hansi zrobi z nim to co z Raphinha czyli stworzy potwora. Vamos Marcus!
0
@Tarins Miże tak wyjaśnisz?
1
Ferran to wykończenie jak Lewy za najlepszych lat. Ogólnie mocno poprawił się w wykończeniu. Mam nadzieję, że jeszcze trochę posiedzi w Barcelonie nawet jako drugi napastnik.
0
Kto według Was ma większe umiejętności Rashford czy Nico? Oczywiście nie chodzi mi o porównywanie kto lepszy, bo to nie ten sam typ piłkarza.
0
Przypominam, że ten mecz to żaden wyznacznik jak będziemy grać. Myślicie, że piłkarze grają tutaj na 100% i z pełną koncentracją. Ne ma sensu się spinać, niech chłopaki są wybiegają i pokopią, wynik kompletnie nie ma znaczenia. Równie dobrze moglibyśmy wygrywać po 6-0, a pod czas sezonu grać znacznie gorzej.
Niestety dużo osób kompletnie odlatuje i nawet wyzywają piłkarzy. Co tutaj będzie się działo jak np. w pierwszych 3 meczach potracimy pkt.
1
ter Stegen by obronił. :P
3
@Edgemoon Trochę szacunku. Ten twój dziad przez 2 lata dał mnóstwo Barcelonie. perspektywicznego czyli niby kogo? Za takiego to min 70 mln.
0
Z tej trójki Fernándezów (Toni Fernández, Pedro "Dro" Fernández, Guille Fernández), to którzy z nich są tymi kuzynami? I ogólnie kto z tej trójki według Was jest najlepszy?
0
Pięknie ruszyły nasze Kobietki! Oby skończyły na 4 secie.
2
Pan Duńczyk musi zostać! Chłop prawie w każdym meczu miewa kluczowe interwencję.
5
Hansi zrobił z Erica Pana piłkarza, którym jak widać nadal jest. Bardzo się przyda w tym sezonie, spokojnie może być rotacją dla Kounde, no i oczywiście środka obrony. Widać, że nie jest już tak chaotyczny jak kiedyś, On zawsze posiadał duże umiejętności po prostu potrzebował trenera z dobrą ręką tak jak Raphinha. Ten mecz z Interem był dla niego kluczowy.
11
@Pin0chet Kiedy ktoś mówił o Isaku, że ma przyjść. Ciekawe za co. Poza tym każdy inny klub da mu 3x lepszy kontrakt.
0
Jeśli zawodnik nie wejdzie na boiska a mam jego strzał celny to zakład mie będzie przegrany? A jak wejdzie nawet na 2 min to musi oddać strzał?
1
@Walpiano Czemu i dobrze? Ja tam im życzę, żeby ewreszie coś wygrali. '
0
Ta kolejka Ekstraklasy jest chora psychicznie. :D
2
Oby dzisiaj pokaz siły Widzewa! :D Nie oglądam zbytnio najlepszej ligi świata, ale chyba zacznę oglądać mecze Widzewa w tym sezonie. Tak z sentymentu, można powiedzieć, że to taki rodzinny klub, mieszkam też w okolicach Łodzi. Poza tym kibice tworzą super widowisko.
Ciekawe czy te całe zapowiedzi mocnego Widzewa sprawdzą się chociaż w połowie. Fajnie by buło jakby tak byli w jakiejś tam grze o mistrza so końca ligi. Mecze z Legią mogą być bardzo ciekawe.
Vamos Widzewie! :)
1
@Pedryrodryges Co z tego, żeb w jednym meczu go schował do kieszeni. Tak młody gracz może mieć takie mecze.v
1
@DonCarletto Tylko wtedy nie był w tak świetnej formie jak np. w końcówce sezonu. Jak będzie w dobrej formie to rozmontuje każdą obronę Realu.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika