0

Ta obrona Hiszpanii jest gówniana.

0

@El Plutoninho Też tak uważam. Kompletny brak pomysłu na ten mecz, do tego taktyka z dykty.

0

Też lreży i akcje przerwali.

0

@mrlogic90 Ale po co mi piszesz o golach? To nie zmienia faktu, że zawsze będzie za GOATEM.

0

@Popitek12 No i? Nadal jest tym drugim i tak skończy.

0

Ronaldo jaki podniecony. Niech chłop strzela i tak wiecznie będzie tym drugim.

0

Ronaldo już płacze.

0

Ale Hansi by zerobił z tej kadry potwora. Strasznie ograniczona taktycznie jest ta Hiszpania przez Łysego.

0

@Pnog37 Pod tym względem to też mi się podoba. p;)

0

@Cvzx Nasz Cubarsi jeszcze lepiej.

0

Masakra, że Balde nie gra w tej kadrze.

1

@FCB24 Do Neymara jak najbardziej można mieć pretensje. Dla mnie tym transferem został skreślony.

1

Komentator nadal wierzy!

0

@Encore DA dla Ciebie?

1

Szkoda dla futbolu, że Vitinha musi grać w takiej śmiesznej lidze.

Obecnie TOP pomocników:
1. Pedri
2. Vitinha
3. ?

4

No i elegancko, Niemcy do domu i Portugalia z Krystyną przegrywa w finale po spektaklu Yamala.

0

Oczywiście inny bramkarz by to obronił. hah

0

@GTBTP Wymiana kukiełek.

3

Coraz więcej sportu na LR. :)

1

@MessiForeverTheBest No ale na razie trochę odpoczynku.

0

@alone49 Mówisz, że wygrałaa demokracja, a pod prezydentem z PIS tej demokracji nie będzie. Z drugim to źle przeczytałem, sorry.

1

@alone49 Kandydat Kaczora i demokracja dobre. Jaki ludzki człowiek?

1

Cóż czas zacząć cyrk Kaczora. z nową kukiełką. Ogólnie dobrze, że wreszcie koniec tych wyborów. Najważniejsze żeby było jak najmniej podziału w ludziach. Dobrego dnia!

0

@AlexDark00 Prxy tym mniejszym na pewno będzie dobrze..

1

@AlexDark00 Przy tym drugim na pewno będzie miło i bezpiecznie. :D Może przy Nawerockim skończy się kradzież PIS? Często wsadzają ludzi bez kompetencji, nie przeszkadza Ci to? I co teraz z tym co bezczelnie okradali Polskę? Pacynka Kaczora wszystko ukręci od środka. Mówisz o wpuszczaniu imigrantów, a co robili ci drudzy? Rozdawali wizy jak cukierki. Z resztą dla mnie obie opcje to jest dramat, nie wiem jak można się cieszyć bk wygrało mniejsze zło.

0

@PeteR10 On będzie chodził jak mu Kaczor zagra, więc dla mnie to oczywiste, że nie będzie nas dobrze reprezentował. Nir mówię, że PIS może wygrać.

0

@JordiAlbion Ale jest wiele osób, których cieszyć wygrana Nawrockiego. Przecież to oczywiste, że orzy nim nie będzie dobrze. Dla mnie oba wybory są fatalne i nie ma zamiaru się cieszyć bo wygrało jedno czy drugie mniejsze zło.

0

Szczerze raczej mało siedzę w polityce. Jest co się obawiać o to, że teraz po wyborze Nawrockiego w psrmanetalnych wygra PIS i będziemy mię ć prezydenta z tej samej partii?

0

@AlexDark00 Co z tego jak to będzie pacynka Kaczora. Jeszcze może wzór człowiek. Już widzę jak ktoś go będzie prsł na poważnie, :D Już widzę jak polską przy nim idzie do przodu. Na szczęcie to nie mój prezydent.

0

@maatiixx Za to Kaczyński będzie miał się bardzo dobrze, że swoją pacynką. Też jestem do Tuska na nie, ale to wiele i tak niev zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?