Cóż czas zacząć cyrk Kaczora. z nową kukiełką. Ogólnie dobrze, że wreszcie koniec tych wyborów. Najważniejsze żeby było jak najmniej podziału w ludziach. Dobrego dnia!
@AlexDark00 Przy tym drugim na pewno będzie miło i bezpiecznie. :D Może przy Nawerockim skończy się kradzież PIS? Często wsadzają ludzi bez kompetencji, nie przeszkadza Ci to? I co teraz z tym co bezczelnie okradali Polskę? Pacynka Kaczora wszystko ukręci od środka. Mówisz o wpuszczaniu imigrantów, a co robili ci drudzy? Rozdawali wizy jak cukierki. Z resztą dla mnie obie opcje to jest dramat, nie wiem jak można się cieszyć bk wygrało mniejsze zło.
@JordiAlbion Ale jest wiele osób, których cieszyć wygrana Nawrockiego. Przecież to oczywiste, że orzy nim nie będzie dobrze. Dla mnie oba wybory są fatalne i nie ma zamiaru się cieszyć bo wygrało jedno czy drugie mniejsze zło.
Szczerze raczej mało siedzę w polityce. Jest co się obawiać o to, że teraz po wyborze Nawrockiego w psrmanetalnych wygra PIS i będziemy mię ć prezydenta z tej samej partii?
@AlexDark00 Co z tego jak to będzie pacynka Kaczora. Jeszcze może wzór człowiek. Już widzę jak ktoś go będzie prsł na poważnie, :D Już widzę jak polską przy nim idzie do przodu. Na szczęcie to nie mój prezydent.
0
Ta obrona Hiszpanii jest gówniana.
0
@El Plutoninho Też tak uważam. Kompletny brak pomysłu na ten mecz, do tego taktyka z dykty.
0
Też lreży i akcje przerwali.
0
@mrlogic90 Ale po co mi piszesz o golach? To nie zmienia faktu, że zawsze będzie za GOATEM.
0
@Popitek12 No i? Nadal jest tym drugim i tak skończy.
0
Ronaldo jaki podniecony. Niech chłop strzela i tak wiecznie będzie tym drugim.
0
Ronaldo już płacze.
0
Ale Hansi by zerobił z tej kadry potwora. Strasznie ograniczona taktycznie jest ta Hiszpania przez Łysego.
0
@Pnog37 Pod tym względem to też mi się podoba. p;)
0
@Cvzx Nasz Cubarsi jeszcze lepiej.
0
Masakra, że Balde nie gra w tej kadrze.
1
@FCB24 Do Neymara jak najbardziej można mieć pretensje. Dla mnie tym transferem został skreślony.
1
Komentator nadal wierzy!
0
@Encore DA dla Ciebie?
1
Szkoda dla futbolu, że Vitinha musi grać w takiej śmiesznej lidze.
Obecnie TOP pomocników:
1. Pedri
2. Vitinha
3. ?
4
No i elegancko, Niemcy do domu i Portugalia z Krystyną przegrywa w finale po spektaklu Yamala.
0
Oczywiście inny bramkarz by to obronił. hah
0
@GTBTP Wymiana kukiełek.
3
Coraz więcej sportu na LR. :)
1
@MessiForeverTheBest No ale na razie trochę odpoczynku.
0
@alone49 Mówisz, że wygrałaa demokracja, a pod prezydentem z PIS tej demokracji nie będzie. Z drugim to źle przeczytałem, sorry.
1
@alone49 Kandydat Kaczora i demokracja dobre. Jaki ludzki człowiek?
1
Cóż czas zacząć cyrk Kaczora. z nową kukiełką. Ogólnie dobrze, że wreszcie koniec tych wyborów. Najważniejsze żeby było jak najmniej podziału w ludziach. Dobrego dnia!
0
@AlexDark00 Prxy tym mniejszym na pewno będzie dobrze..
1
@AlexDark00 Przy tym drugim na pewno będzie miło i bezpiecznie. :D Może przy Nawerockim skończy się kradzież PIS? Często wsadzają ludzi bez kompetencji, nie przeszkadza Ci to? I co teraz z tym co bezczelnie okradali Polskę? Pacynka Kaczora wszystko ukręci od środka. Mówisz o wpuszczaniu imigrantów, a co robili ci drudzy? Rozdawali wizy jak cukierki. Z resztą dla mnie obie opcje to jest dramat, nie wiem jak można się cieszyć bk wygrało mniejsze zło.
0
@PeteR10 On będzie chodził jak mu Kaczor zagra, więc dla mnie to oczywiste, że nie będzie nas dobrze reprezentował. Nir mówię, że PIS może wygrać.
0
@JordiAlbion Ale jest wiele osób, których cieszyć wygrana Nawrockiego. Przecież to oczywiste, że orzy nim nie będzie dobrze. Dla mnie oba wybory są fatalne i nie ma zamiaru się cieszyć bo wygrało jedno czy drugie mniejsze zło.
0
Szczerze raczej mało siedzę w polityce. Jest co się obawiać o to, że teraz po wyborze Nawrockiego w psrmanetalnych wygra PIS i będziemy mię ć prezydenta z tej samej partii?
0
@AlexDark00 Co z tego jak to będzie pacynka Kaczora. Jeszcze może wzór człowiek. Już widzę jak ktoś go będzie prsł na poważnie, :D Już widzę jak polską przy nim idzie do przodu. Na szczęcie to nie mój prezydent.
0
@maatiixx Za to Kaczyński będzie miał się bardzo dobrze, że swoją pacynką. Też jestem do Tuska na nie, ale to wiele i tak niev zmieni.