4

Pomijając kwestię mniejszego zła i, że dziki wygranej Karola Rafał nie to Wy na prawdę potraficie się cieszyć, że ktoś taki będzie reprezentować wadź kraj? I nię mówcie, że to nie jest wstyd. Nie mogę się doczekać jakich placków będą wciągać do koryta. Ciekawie na czym teraz będą doić mamonę.

0

@Hosh Podpinam się pod to. ;)

0

@AlwaysBlaugrana Miałem iść spaść, a dalej odświeżam. :D Niestety pozamiatane.. Masakra.

1

Nie ma sensu czekać, temat zamknięety. Dobranoc no i oczywiście Visca el Barca. ;)

1

Myślicie, że któreś nasze dalsze pokolenie kiedyś zakończy do gówniane POPIS?

3

Trzeba ochłonąć. Kto by nie wygrał to i tak obie opcje na prezydenta były fatalne. Przynajmniej nie maczałem w tym swoich rąk. Dobrej nocki! Najważniejsze to żeby jak najwięcej narodu nie dało się podzielić. Dopóki będzie POPIS nic dobrego nas nie czeka. Mam nadzieję, że wszyscy tutaj ochonął to wróci stara piękna LR.

16

Gratulacje dla Polaków! Taki człowiek ma reprezentować nasz kraj.. Ale to będzie wstyd na cały świat. Nigdy z większych władz nie będzie go brał na poważnie. Ja rozumiem, że komuś nie pasuje Rafał, ale serio jesteście w stanie cieszyć się z wygrania takiego człowieka?

0

@Eskel No dokładnie .

0

@Kredon Nawrockiemu wzrośnie w dużych miastach? No nie powiedziałbym.

0

@mr Barca I oby tak było, będzie ciekawiej. Wydaję mi się, że w przyszłych edycjach będzie więcej kandytatów do wygrania niż w ostatnich latach.

0

Myślicie, że przyszłych edycjach jakiś klub zdominuję LM czy raczej będą się dzielić uszatym pucharem?

0

Gdzie najlepiej na bieżąco sprawdzać wynik?

1

O Karolek wierszyka się nauczył.

2

Uff, bandyta nie wygrał. ;p

1

@agaFCB Ale się czepiasz.

1

@norbi77 Jak ja tych dwóch jklubów nie cierpię, piękny widok. ;)

2

@Crashynski Inter po prostu zniszczył ten finał. Dawno nikt nie zagrał tak fatalnego meczu w tym jakże wyjątkowym finale. Oczywiście nie chcę tutaj nic umniejszać PSG. Jestem przekonany, że taki Bayern, Barca, Liverpool, czy nawet jakaś Aston Villa lub ktoś inny z niższej półki bardziej by się postawili PSG. Wiadomo PSG zagrało świetnie, ale gadanie, że mało kto by miał szanse wygrać z taką grą finale PSG to przesadza. Dla mnie mecz Barca - PSG to byłby piękny i wyrównany spektakl. Ech, te kilka minut.

1

PSG tak czy nie?

0

@Kgorecki2500 E tam to taki sam sponsor jak każdy inny. :)

0

@tadzik447 No masz racje.

1

@szela1899 Będzie rywalizacja Yamal (Barca) vs. Doue (PSG) nie ma po co odchodzić do Realu.

0

@Encore Ogólnie jest mi obojętny, jak najbardziej mi pasuję taka Złota Piłka, ale wędług mnie to wcale nie jest takie oczywiste.

0

@KibicBarcy84 Jakich naiwnych? Jeśli w wieku 36 strzelił około 50 goli, to czemu w wieku 37 ma nie strzrrlić.

0

Przyszła edycja LM jak i kolejne zapowiadają się bardzo ciekawie, ciężko wskazywać głównych faworytów a jednego to już w ogóle.

PSG, Liverpool, Barca, Real Madryt, Bayern jak najbardziej mogą walczyć o wygraną, City raczej też, choć musieli by się mocno ogarnąć. Raczej wątpię, że jeden klub zdominuje najbliższe edycje LM.

0

@tadzik447 W top 20 może tak.

0

@FCBparasiempre Miała by zzanse jaj najbardziej. Gdyby zamiast Interu grała Barca mecz wyglądałby inaczej.

0

@Faro Śmieszny typ.

0

@sergio5 Może kiedyś będzie rywalizacja Yamal - Doue i będzie znacznie ciekawsza niż Żółwia z Wikingiem, Yamal n3a pewno ma znacznie większy potencjał niż młody Kylian, co do tego drugiego to ciężko mi oceniać. Zakładając, że nie przepadną to według Ciebie to ta sama półka Yamal?

1

@VegetaPolska Nie no Barca wyglądała gorzej, my się bon stop kompromitowaliśmy, z grupy nie wychodziliśmy. Dla mnie Barca wygrała więcej. Możesz się nie zgadzać.

1

@Popitek12 Nigdy nie stanęli i nie staną się tymi genjuszami, grają świetnie ale to nie półka tej dwójki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?