@AmigoBlancos Nic dziwnego, w końcu strona o Barcelonie. Poza tym to jest inna sytuacja, większość tutaj miała pełne gacie, a ta druga strona orgazmy jak to będzie nam Żółwik ładować po 5 goli i niszczyć ligę, a Robercik na emeryturze mu odjechał i sam się będzie kompromitować przy spalonych. A to, że Wiking nie strzela goli przy słabej grze zespołu to dla mnie nic nowego.
@norbi77 Film bardzo dobry, ale maszt racje ta końcówka, to ogromny spadek poziomu, bez niej film byłby dla mnie rewelacyjny. Dużo stracił na przekazie i nie tylko. Kompletnie nie rozumiem po co reżyserka to zrobiła, kompletnie nic to nie dało i nic nie wniosło. 10/10 to mega przesada, dla mnie 7,5/10. Bardzo polecam inny film Fargeat - "Zemsta".
@escarabajo Szkoda liczyłem na remis, przynajmniej lider zostaję w Bergamo. Może być bardzo ciekawa walka o mistrza. No i mimo wszystko jest jeszcze Napoli. ;)
@szewjar Bo tak działa LR, jak piłkarza robi kapitalne staty to jest piękny, a jak straci formę to wypieprzyć. Wiadomo takich sytuacji się nie marnuję, ale takie sytuacje i najlepszym się zdarzają. A niektórzy jeszcze powiedzą, że przez niego nie wygraliśmy, o Raphinhi już tak się nie piszę, a on też totalnie spieprzył. Pewnie jak Raphinha (oby nie) straci na chwilę formę, to będzie gadanie, że wrócił stary Raphinha. Kounde na początku poprzedniego sezonu był wywalany bo stracił formę, i teraz te same osoby nim się zachwycają. Ogólnie tutaj panuję brak szacunku do zawodników jak i jakiegoś wyrozumienia.
@Deeespacito To samo. Magie świąt to czułem ostatnio 20 lat temu, a z roku na rok coraz gorzej, wszystko coraz bardziej sztuczne, dobrze że przynajmniej nie jedzenie. :D
@Lucerfi Ludzie jeszcze gadają, że ta przegrana to frajerstwo, takie gadanie to jak spluniecie w twarz piłkarzom. Przy remisie chcieliśmy za wszelką cenę wygrać a nie grać na remis, mi się to bardzo podobało, a to normalne, że to jest bardzo ryzykowne i przeciwnik może zabić mecz kontrą. Łatwo się mądrzyć, jak byśmy wygrali to byłoby gadanie, że warto było postawić wszystko na jedną kartę. Tutaj każda porażka w której ma się przewagę jest frajerstwem. Tutaj to zaraz brak skuteczności będzie frajerstwem. Problem z brakiem skuteczności to mieliśmy i z Suareze i Messim, to coś normalnego w futbolu.
@betonito Przecież my od meczu z Las Palmas fizycznie wyglądamy coraz lepiej. Po starym Martinezie, Kounde, Pedrim czy Raphinhi i nie tyło kompletnie wczoraj nie było widać zajechania. Spokojnie w kluczowym momencie sezonu może wejść świetna forma. Nasz jedyny i największy problem, to tylko skuteczność, jeśli to się poprawi, a jak najbardziej może (nie można zakładać, że nie wróci, bo to czas pokaże) to będziemy mieć lepsze wyniki. My z z Atletico i Leganes zagraliśmy tak jak na początku sezonu, tylko bez fantastycznej skuteczności. Ludzie panikują tutaj jakbyśmy grali piach, bez pomysłu i akcji nie mogli sklecić
@Bilon87 Źle to oddzieliłem sorry. Z tym na początku to żarty, oczywiście, że się da. Dla mnie -6 pkt (być może). na etapie 19 kolejki to jak najbardziej sytuacja w której spokojnie można walczyć o mistrza, a jeśli będziemy grać tak jak z Leganes i Atletico, to tym bardziej, oczywiście poprawiając skuteczność, co można na luzie ogarnąć, no chyba, że ktoś już zakłada, że to tak zostanie. :)
@Bilon87 A Ty nie wiesz, że tego nie da się odrobić? Ba statystyka mówi, że 38 pkt na tym etapie ligi nigdy nie dało mistrza, więc proponuję nie oglądać. ;) Ogólnie mega mnie ludzie bawią, że już skreślili temat mistrzostwa a zarazem wymagają wygranych w lidze, w takim razie po co wygrywać jak to nic da.
Poczekajmy do tej 30 kolejki, jeśli będziemy liderem lub tracić z 2 pkt to jestem przekonany, że połowa tych osób naglę będzie gadać ze wierzyła. Oczywiście może być tak, że już nie będzie szans, ale po co tak zakładać? Najlepiej to wierzyć jak jest dobrze, a gdy już nie idzie to spuszczać głowę i robić z drużyny miernoty i to ma być kibicowanie? Szkoda gadać..
Jednak ten futbol jeszcze i mnie potrafi ucieszyć, a obawiałem się, że na Argentynie się skończy. Myślałem, że tylko podduszą tego Kogucika, a oni wręcz go brutalnie zamordowali! Szkoda , że to nie Barca, bo mimo wszystko kibicowanie The Reds to bardziej dodatek.
Szykujcie się na dominacie The Reds w Anglii! ;). Chyba lepsza opcja niż City? Jednak łysa glaca to podstawa! Nie ma co Arne Slot na dzień dobry robi totalny rozpierdol!
Patrząc na ten wyniki i grę Liverpoolu przypomina się cudowna Barca Pepa, która była jeszcze lepsza, teraz dopiero człowiek bardziej docenia te nieziemskie czasy, masakra tak wszystko się rozjeba... Może w Barcelonie potrzeba tylko ogolić Hansiego? :D
1
@Eklerek Mikrofony już czekają!
0
Szkoda, że bida na koncie, postawiłbym bym sobie na Everton.
3
@AmigoBlancos Nic dziwnego, w końcu strona o Barcelonie. Poza tym to jest inna sytuacja, większość tutaj miała pełne gacie, a ta druga strona orgazmy jak to będzie nam Żółwik ładować po 5 goli i niszczyć ligę, a Robercik na emeryturze mu odjechał i sam się będzie kompromitować przy spalonych. A to, że Wiking nie strzela goli przy słabej grze zespołu to dla mnie nic nowego.
0
@Encore E tam dzieciak Cubarsi wybiłby by mu grę z głowy.
0
@Eklerek A myślałem, że będą same "negatywne" komentarze.
0
Wygralibyśmy z City?
1
@Eklerek Chyba sam się wykastrował.
0
@Gaz Bo tylko głupcy tak uważają, nie z każdego można ogarnąć. Ale akurat de Jonga spokojnie mógłby ogarnąć.
3
Może oni już znają wyrok i mają wywalone.;) A z resztą ważne żeby tracili pkt, ;)
1
@Faro Nie no też mnie to rozbawiło. :D
3
@Faro Głodnemu chleb na myśli. ;p
1
@norbi77 Film bardzo dobry, ale maszt racje ta końcówka, to ogromny spadek poziomu, bez niej film byłby dla mnie rewelacyjny. Dużo stracił na przekazie i nie tylko. Kompletnie nie rozumiem po co reżyserka to zrobiła, kompletnie nic to nie dało i nic nie wniosło. 10/10 to mega przesada, dla mnie 7,5/10. Bardzo polecam inny film Fargeat - "Zemsta".
0
@RoberDzik Jak się bywa dębiem to tak juź jest.
2
@escarabajo Szkoda liczyłem na remis, przynajmniej lider zostaję w Bergamo. Może być bardzo ciekawa walka o mistrza. No i mimo wszystko jest jeszcze Napoli. ;)
5
Fabregas zatrzymaj ten głupi Inter i Atalanta +5!
0
Pamiętacie może czy jak Pep przychodził do City to w składzie miał już de Bryne, Davida Silve, Fernandinho i Kompanyego?
1
Dawać Xaviego do Nietoperków.
1
@szewjar Bo tak działa LR, jak piłkarza robi kapitalne staty to jest piękny, a jak straci formę to wypieprzyć. Wiadomo takich sytuacji się nie marnuję, ale takie sytuacje i najlepszym się zdarzają. A niektórzy jeszcze powiedzą, że przez niego nie wygraliśmy, o Raphinhi już tak się nie piszę, a on też totalnie spieprzył. Pewnie jak Raphinha (oby nie) straci na chwilę formę, to będzie gadanie, że wrócił stary Raphinha. Kounde na początku poprzedniego sezonu był wywalany bo stracił formę, i teraz te same osoby nim się zachwycają. Ogólnie tutaj panuję brak szacunku do zawodników jak i jakiegoś wyrozumienia.
0
Z kim Atletico ma zaległy mecz, bo o remis Realu z Valencią jestem spokojny. ;)
1
@NeroTFP1 No i super, a dużą masz wigilię w sensie czy dużo rodziny? ;)
1
@Deeespacito To samo. Magie świąt to czułem ostatnio 20 lat temu, a z roku na rok coraz gorzej, wszystko coraz bardziej sztuczne, dobrze że przynajmniej nie jedzenie. :D
0
Czy są jakieś warte uwagi gry gdzie tylko potrzebna jest myszka? ;) Niestety w idę ciężko my zagrać (w skrócie choroba).
0
@Barcaa12 Luis Díaz
1
@Lucerfi Ludzie jeszcze gadają, że ta przegrana to frajerstwo, takie gadanie to jak spluniecie w twarz piłkarzom. Przy remisie chcieliśmy za wszelką cenę wygrać a nie grać na remis, mi się to bardzo podobało, a to normalne, że to jest bardzo ryzykowne i przeciwnik może zabić mecz kontrą. Łatwo się mądrzyć, jak byśmy wygrali to byłoby gadanie, że warto było postawić wszystko na jedną kartę. Tutaj każda porażka w której ma się przewagę jest frajerstwem. Tutaj to zaraz brak skuteczności będzie frajerstwem. Problem z brakiem skuteczności to mieliśmy i z Suareze i Messim, to coś normalnego w futbolu.
1
@betonito Przecież my od meczu z Las Palmas fizycznie wyglądamy coraz lepiej. Po starym Martinezie, Kounde, Pedrim czy Raphinhi i nie tyło kompletnie wczoraj nie było widać zajechania. Spokojnie w kluczowym momencie sezonu może wejść świetna forma. Nasz jedyny i największy problem, to tylko skuteczność, jeśli to się poprawi, a jak najbardziej może (nie można zakładać, że nie wróci, bo to czas pokaże) to będziemy mieć lepsze wyniki. My z z Atletico i Leganes zagraliśmy tak jak na początku sezonu, tylko bez fantastycznej skuteczności. Ludzie panikują tutaj jakbyśmy grali piach, bez pomysłu i akcji nie mogli sklecić
0
@Bilon87 Źle to oddzieliłem sorry. Z tym na początku to żarty, oczywiście, że się da. Dla mnie -6 pkt (być może). na etapie 19 kolejki to jak najbardziej sytuacja w której spokojnie można walczyć o mistrza, a jeśli będziemy grać tak jak z Leganes i Atletico, to tym bardziej, oczywiście poprawiając skuteczność, co można na luzie ogarnąć, no chyba, że ktoś już zakłada, że to tak zostanie. :)
0
@Bilon87 A Ty nie wiesz, że tego nie da się odrobić? Ba statystyka mówi, że 38 pkt na tym etapie ligi nigdy nie dało mistrza, więc proponuję nie oglądać. ;) Ogólnie mega mnie ludzie bawią, że już skreślili temat mistrzostwa a zarazem wymagają wygranych w lidze, w takim razie po co wygrywać jak to nic da.
Poczekajmy do tej 30 kolejki, jeśli będziemy liderem lub tracić z 2 pkt to jestem przekonany, że połowa tych osób naglę będzie gadać ze wierzyła. Oczywiście może być tak, że już nie będzie szans, ale po co tak zakładać? Najlepiej to wierzyć jak jest dobrze, a gdy już nie idzie to spuszczać głowę i robić z drużyny miernoty i to ma być kibicowanie? Szkoda gadać..
1
@Sysia11 Musi tak być!
0
Jednak ten futbol jeszcze i mnie potrafi ucieszyć, a obawiałem się, że na Argentynie się skończy. Myślałem, że tylko podduszą tego Kogucika, a oni wręcz go brutalnie zamordowali! Szkoda , że to nie Barca, bo mimo wszystko kibicowanie The Reds to bardziej dodatek.
Szykujcie się na dominacie The Reds w Anglii! ;). Chyba lepsza opcja niż City? Jednak łysa glaca to podstawa! Nie ma co Arne Slot na dzień dobry robi totalny rozpierdol!
Patrząc na ten wyniki i grę Liverpoolu przypomina się cudowna Barca Pepa, która była jeszcze lepsza, teraz dopiero człowiek bardziej docenia te nieziemskie czasy, masakra tak wszystko się rozjeba... Może w Barcelonie potrzeba tylko ogolić Hansiego? :D
1
@Kinginiesta W sumie nadal mogłaby nie jednego obrońcę rozkojarzyć. :D heh Ogólmnie mega słabo wykorzystała swoją karierę.