@barcelonaLM Co z tego, klimat ciągle taki san. Hansi jest tu poł roku, a zrobił z nas solidny kolektyw, który oczywiście musi się jeszcze lepiej ukształtować. Dawno nie mieliśmy tej sensownej once de gala, Mega szkoda, że zarząd spieprzył ławkę.
To nie był idealny mecz, bo ciężki, mega intensywny i takim gdzie cios idzie za ciosem, ale pięknie dziś wyrwaliśmy te punkty zębami Torresa. Trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie, Barca Xaviego miała sporu mecz gdzie świetnie walczyła, ale nie widzę szans, że rok temu by to wygrali, zwłaszcza w LM z wymagającym rywalem, gdzie gramy pod formą, Choć jeszcze Barca nie robi tego doskonale, to potrafi cierpieć, a pamiętajmy, że Hansi jest tu pół roku. Gdyń taki Real tak wygrał, to ludzie by się zesrali ich mentalem. Szkoda tych straconych pkt, ale aż tak dramatycznie nie przechodzimy tej zniżki formy
Coś pięknego widzieć Barcę na drugim miejscu w tak długiej tabeli, do tego na przystawkę druga ulubiona drużyna na pierwszym. Mnie tam ta wygra mega jara, opłacało się wierzyć do końca meczu. Vamos Barca!
@Kapitan hawk Najlepsze jest to, że 2 min później Fermin (mogę się mylić) oddaję strzał, bramkarz odbija, a Delfin a nie przepraszam tym razem Rekin ;) pakuje do siaty. Ale niestety de Jelng psuł prawie wszystko.
@Roobo Pomysł zostały rózczytanr, jakoś Mallorca prawie pobiła rekord Realu. To, że w jakiś meczach nie działa, to nie zna czy, że przestało działać. To normalne, że Cubarsi mógł zrobić taki błąd. Chłopak powinien częściej siedzieć na ławce., ale nie możemy tego na razie robić. Poza tym takie rzeczy się zdarzają nawę takim Ramosom. Ostatecznie ten błąd nie ma żadnego znaczenia. Musi dostać "burę", będzie to dla niego duże doświadczenie. Martinez ewidentnie jest zmęczony, my ciągle gramy tymi sami OŚ, bo mamy kontuzje, ale to cię nie obchodzi.
Jeszcze wracając do tych pułapek w tym meczu, co z tego, że kilka razy pułapka się nie udała? (udało się także wiele razy), jak to nie miało żadnego wpływu na wynik. Pierwszy gol z karnego, drugi to syf Peni. Ty byś chciał żeby każda pułapka zadziałała? to nie są roboy Wspominasz o tych pułapkach, tylko po to żeby się do tego przyczepić. Dla mnie to jeden najmniejszych problemów.
@Lucyfffer Przypominam, że deJong wszedł w przewie z Realem i odmienił obraz meczu w środku pola. Oczywiście lepiej zakładać, że jak wejdzie, to coś spieprzy. Poza tym tak ogólnie to kto ma wchodzić za Casado? No chyba, że niech gra każdy mecz po 90 min.
@LukaszFan Prawie nie ma szans. Mogą mieć max 15 pkt, Cała 8 ma 13 lub 12 pkt i mają przed sobą 2 ,lub 3 mecze, a są jeszcze drużyny przed Real, takiemu aBayernowi wystarczy, że wygra jeden z dwóch meczów. Bayern, Arsenal, spokojnie będą przed Realem. Liverpool, Inter już zabiera dwa miejsca. Leverkusen (mają mecz ze Spartą i Atletico, wystarczy raz wygrać) Nam i Dortmundowi wygrać 1 z 3 spotkań i nas nie przegonią. Milan i Atletico jutro wygrają i wystarczy im wygrać jeden mecz żeby być przed Realem tak samo Brest i Aston Villa.
2
@barcelonaLM Co z tego, klimat ciągle taki san. Hansi jest tu poł roku, a zrobił z nas solidny kolektyw, który oczywiście musi się jeszcze lepiej ukształtować. Dawno nie mieliśmy tej sensownej once de gala, Mega szkoda, że zarząd spieprzył ławkę.
1
To nie był idealny mecz, bo ciężki, mega intensywny i takim gdzie cios idzie za ciosem, ale pięknie dziś wyrwaliśmy te punkty zębami Torresa. Trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie, Barca Xaviego miała sporu mecz gdzie świetnie walczyła, ale nie widzę szans, że rok temu by to wygrali, zwłaszcza w LM z wymagającym rywalem, gdzie gramy pod formą, Choć jeszcze Barca nie robi tego doskonale, to potrafi cierpieć, a pamiętajmy, że Hansi jest tu pół roku. Gdyń taki Real tak wygrał, to ludzie by się zesrali ich mentalem. Szkoda tych straconych pkt, ale aż tak dramatycznie nie przechodzimy tej zniżki formy
Coś pięknego widzieć Barcę na drugim miejscu w tak długiej tabeli, do tego na przystawkę druga ulubiona drużyna na pierwszym. Mnie tam ta wygra mega jara, opłacało się wierzyć do końca meczu. Vamos Barca!
1
@Kapitan hawk Najlepsze jest to, że 2 min później Fermin (mogę się mylić) oddaję strzał, bramkarz odbija, a Delfin a nie przepraszam tym razem Rekin ;) pakuje do siaty. Ale niestety de Jelng psuł prawie wszystko.
0
@Roobo Pomysł zostały rózczytanr, jakoś Mallorca prawie pobiła rekord Realu. To, że w jakiś meczach nie działa, to nie zna czy, że przestało działać. To normalne, że Cubarsi mógł zrobić taki błąd. Chłopak powinien częściej siedzieć na ławce., ale nie możemy tego na razie robić. Poza tym takie rzeczy się zdarzają nawę takim Ramosom. Ostatecznie ten błąd nie ma żadnego znaczenia. Musi dostać "burę", będzie to dla niego duże doświadczenie. Martinez ewidentnie jest zmęczony, my ciągle gramy tymi sami OŚ, bo mamy kontuzje, ale to cię nie obchodzi.
Jeszcze wracając do tych pułapek w tym meczu, co z tego, że kilka razy pułapka się nie udała? (udało się także wiele razy), jak to nie miało żadnego wpływu na wynik. Pierwszy gol z karnego, drugi to syf Peni. Ty byś chciał żeby każda pułapka zadziałała? to nie są roboy Wspominasz o tych pułapkach, tylko po to żeby się do tego przyczepić. Dla mnie to jeden najmniejszych problemów.
0
Co za skurwielstwo sędziego, faul nastąpił w 4,01. Przerw w doliczonym nie było.
0
@slayer No co? Śmieszny z Ciebie kivbic.
1
Wy to jesteście dziwi, wchodzą piłkarze ale odrazi pieprzenie, że zagrają gówno.
0
@cymanski15 Wyłącz. Żałosne.
1
Nie poszli w kontrę i LR płacze ;d
0
To co kolejny bez metalu i sprzedajemy?
0
I tak to bierzemy.
4
Ale Dortmund to płaczki, jeszcze faulują jak Real i się plują, że nic nie było.
0
Z daleka widać, że spalony :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Też to miałem naisać. W 70 dałbym Pau.
0
Wreszcie widać większą agresje 1w odbiorze. Z Betisem tego nie było.
0
Jaki karny hah,...
0
Fajnie z daleka bombują.
0
Chłopaczek 17 lat a już ma swoje firmowe zagranie.
1
Dobrze weszliśmy mecz!
0
@Lucyfffer Przypominam, że deJong wszedł w przewie z Realem i odmienił obraz meczu w środku pola. Oczywiście lepiej zakładać, że jak wejdzie, to coś spieprzy. Poza tym tak ogólnie to kto ma wchodzić za Casado? No chyba, że niech gra każdy mecz po 90 min.
1
Lecimy 3-0. Vamos!
0
@Osyryes Bez przesady.
0
@Lambi Przecież dostał za gest.
1
@Exerion Że co? Chyba zwariowałeś. :D Wystaczy zagrać leipiej niż Real, spokojnie możemy to zrobić. Jak Real wygrał to my tym bardzie.
0
@Bartek1817 Tym bardziej nbędziemy mieć lepsze. Jakby jutro przegrali to nadal mają lepsze.
0
@Arn3th Taki sam bilans zwycięstw i wygranych nie oznacza, że gra suię taką samą padekę.
0
@JordiAlbion W obronie tylko, w pomiocy tylko mop kontuzjowany. W ataku Vini już wrócił. Na prawdę wielki szpial.
0
@LukaszFan Prawie nie ma szans. Mogą mieć max 15 pkt, Cała 8 ma 13 lub 12 pkt i mają przed sobą 2 ,lub 3 mecze, a są jeszcze drużyny przed Real, takiemu aBayernowi wystarczy, że wygra jeden z dwóch meczów. Bayern, Arsenal, spokojnie będą przed Realem. Liverpool, Inter już zabiera dwa miejsca. Leverkusen (mają mecz ze Spartą i Atletico, wystarczy raz wygrać) Nam i Dortmundowi wygrać 1 z 3 spotkań i nas nie przegonią. Milan i Atletico jutro wygrają i wystarczy im wygrać jeden mecz żeby być przed Realem tak samo Brest i Aston Villa.
0
@Azazel_Pazuzu Dobra tylko, że teraz to Real z każdy lepszym przeciwnkiem przegrywa. Wygrywają z drużynami, które nie są pukładane.
0
@VegetaPolska Czyli to główne przyczyny, a może słaba gra?