Ja nie wiem co Wy róbcie z tej grupy takie wielkie halo. Finlandia, Litwa, Malta, te mecze są na spokojnie do wygrania, woiem, że możemy zagrać gówno, no ale bez przesady. W ogóle awansuje jedna?
@Eklerek To też prawda. Bardziej szkoda Sportingu, bo widzę, że jak Amorim odszedł to coś się zacięło. Nie lubie United, ale mimo wszystko szkoda, że oni choć trochę się nie podnoszą. Masakra jak niszczą pracę Fergusona.
0
O łysy z Blazzers, gra wstępna jest, teraz przydałoby się wydymać białych.
1
A chu,. im w dubsko! Najważniejsze to trzymać kontakt do Realu na te 1/2 pkt. U siebie możemy spokojnie Realowi wpieoprzyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marcelinho99 No bo Real nie traci. Poza ty na razie tracą 2.
0
@masa11 Rayo po prostu ma coersz mniej siły, to jest kluczowe w tym meczu.
0
@Radzio_94 Ngigdy w życiu nie chciałbym tego buca i chama w Barcelonie.
0
@VegetaPolska Po prostu słabo gracie.
0
Rayo yto już nie ma siły.
0
Piłkarze Rayo w okolicach 75 min będą umierać. Chyba, że James w przerwię sypnie towarem z Kolumbii.
2
Ale Tchouaméni to jest placek. Jak on mógł kosztować około 100 mln. Jego maks to jakiś śtedniak ligowy.
0
@Arkadio90 Handi na Rayo.
0
Z taką gra to Rayo braknie paliwa.
0
Real tego nie wygra.
2
@partymaker Ogólnie chyba dla całej ligi.
0
Wiadomo daleko do końca meczu, ale Rayo to potrafi grać z Real. Vamos!
0
@AxelF I co zostaniemy z Tahem, młodym Cubarsim i Martinezem, który młody już nie jest. Zajebisty zysk.
1
@MOLESTA Araujo nigdzie nie odejdzie.
1
@escarabajo Oby nie przegrali, fajnie ostatnia wspinali się w tabeli. Trzyma kciuki o awans do pucharów.
2
Czyżby ten rok to spadek Valencii? Mega szkoda będzie.
0
@esem91 Może remis z Litwą, no nie przesadzaj, my mimo wszystko remisujemy z Chorwacją.
0
@Safrani To czykli nie ważne jakie wyniki w tym sezonie. :)
0
Ja nie wiem co Wy róbcie z tej grupy takie wielkie halo. Finlandia, Litwa, Malta, te mecze są na spokojnie do wygrania, woiem, że możemy zagrać gówno, no ale bez przesady. W ogóle awansuje jedna?
0
@Safrani Już jest grudzień.
0
@JanneAhonen Tak jak w wie,u sportach. ;)
0
@Deviler Kompletnie ostatnio tego nie śledzę, ale fajnie to słyszeć, bo ja już prawie pogrzebałem polskie skoki. A jakieś młodsze talenty są?
1
Jeśli skończymy z wicemistrzem i dajmy odpadniemy w ćwierćfinale LM to Hansi out? Dla mnie zdecydowanie nie.
1
@macio_944 Uwielbiam takie klimaty. Pograć nie pogram, co mega irytuję, ale z wielką przyjemnością podelektuję się oglądaniem jak ktoś gra.
0
@Stinger_ No macie racje. ;)
0
@Eklerek To też prawda. Bardziej szkoda Sportingu, bo widzę, że jak Amorim odszedł to coś się zacięło. Nie lubie United, ale mimo wszystko szkoda, że oni choć trochę się nie podnoszą. Masakra jak niszczą pracę Fergusona.
1
Hah United na łeb od krecików :D Mega szkoda Amorima, że w to się wpieprzył.