@Coutinho007 Przesadzasz. ;) My praktycznie straciliśmy 6 pkt przewagi. Wielokrotnie ktoś tracił taką przewagę na tym etapie ligi. Poza tym skąd wiesz, że mistrzostwo oddamy przez te porażki z leszczami? Równie dobrze możemy np. za 10 kolejek mieć przewagę i oddać mistrzostwo w dajmy 35 kolejce przegrywając z Betisen.
@Gaz Przecież głupoty piszesz. :D Yamal nie zagra tylko z Attletico i ewentualnie w kolejnej kolejce, Yamal wyleciał ma miesiąc a po meczu z nimi jest miesiąc przerwy. Rodri wyleciał na cały sezon. Jak ty chcesz to porównywać?
@betonito Ale równie dobrze np. w lutym (po meczu z Atletico jest miesiąc odpoczynku) może wrócić to z początku sezonu, bo dlaczego nie? Mecz aż tak katastrofalny nie był, skuteczność zawiodła, katastrofalny to był z Sociedad.
@Coutinho007 Nie no np. Dortmund, dużo było przypadków, że na finiszu ktoś oddawał. Poza tym nic nie oddaliśmy. Te -6 na etapie połowy ligi to nie jest zamknięty temat. A jak zremisujemy z Atletico i Real np. zremisuje, któryś dwóch meczy, to możemy tracić tylko dwa pkt.
@SenoX Śmieszny jest mój komentarz, bo nie zakładam, żze nie wygramy. W takim meczu nie mają znaczenia jak wyglądały ost mecze, Jak najbardziej można wygrać. Twój jest zabawny, już teraz zakładanie, że przejadą się po nas hah, już czekam na 0-4, 0-5. Jestem ciekaw co powiesz jak wygramy.
@Szmulek Nie podkręca, bo gadasz głupoty, że nie daję ludzią ponarzekać. Krytykowanie, zwalanie na jednego piłkarza itd dalej ok, ale co jak fatalny moment to wypierd* frajerzy, już wszystko przegramy, a jak lepszym moment to radość i jest cacy, za miesiąc znów nędza i wypierd* frajerzy.
@robsesh Po sezonie ligi hah, przy takim układzie Real 43 Atletico (wygrany zaległy mecz) 42, Barcelona 39. 189 kolejek i 4 pkt straty, wygrana z Realem już daj,ę minusów tylko jeden. Nie znasz futbolu?
Zobaczymy jak to gdzie wyglądać po meczu Barcy i Atletico i tych zaległych, jeśli rzeczywiście Atletico odejdzie na 6 i spadniemy na 3 miejsce to mnie szlak trafi. No ale zobaczy za tydzień, bo nie koniecznie musimy przegrać. Oby wygrali ten me cz, potem jest przerwa, wtedy praktycznie zaczniemy wszystko od nowa przy większej świeżości.
Jestem ciekaw jak będziemy wyglądać w tym lutym, bo to będzie kluczem sezonu, jeśli sytuacja się nie poprawi, to będzie mega zawód. Ogólnie na ten na prawdę nie skreślajmy niczego.
@tbas Wszyscy są zdrowi, to rozmywanie prawdy, od 2/3 ostatnich spotkań tak jest. Przez wszystkie te ostatnie mecze musieli ciąglę grać Martinez i Cubarsi, kto miał grać za niech`? Jedynie był przeciętniak Garcia. Tak samo kto miał zagrać na DP zamiast Casado? Gdy w ataku grają Raphinha, Lewy i Yamal to na ławce jest tylko Torres i Pau, to jest żałosne. Do tego na jednym obrony nie mamy bardzo dobrej opcji a na drugiej jest tylko Kounde. To nie jest kadra do wygrywania mistrzostwa bez większych problemów.
Jeśli uważacie, że ten sezon jest już stracony a z pracy Flicka nic nie będzie to po cholerę chcecie dalej oglądać? Ja wiem, że to mega spierdolili, ale czy Wy choć w małym stopniu nie potraficie być ze swoim klubem w fatalnym momencie? Najlepiej napisać frajerzy wypier** i już widzieć kolejne przegrane mecze czy kompromitacje. Teraz większość już wie, że Atletico nam wpieprzy, i co jak wygramy to będziecie nagle się cieszyć i wszystko wychwalać.. Takie kibicowanie to coś dziecinnego i mega żałosnego.
@F3DO Co ty pieprzysz Flick out? Puknij się w głowę. Połowa sezonu świetna stacja w LM, a nawet po takich wtopach w lidze możemy tracić 3 punkty. Mamy prezcujowśą ławkę.
@okiemtypera_lucaxx95 W LM wyglądamy zupełnie innaczej. więć nie pieprz głupot. Niby dlsaczego ma być kompromitacja, czyli np. 4-0 nsn łeb w LM. Na ten moment te porażki to kpina, ale nadal mistrzostwo do zdobycia, a wtedy nikt nie będzie pamiętać tych meczy. Oczywiście nie bronie tych wyników.
@okiemtypera_lucaxx95 W cholerę dostał tych ciekawych piłek. Lewy tylko tak solidnie spieiprzył podanie Balde. Dwa razy san stworzył sobie sytuacje O Yamalu to nie wspomniesz,, a dwie sytacje też zmarnował.
Jednak Smerfiki jadą dalej. No cóż, może będę walka o mistrzostwo pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea. Dla mnie scenariusz bardzo spoko. Trochę świeżości. Ogólnie fajnie patrzeć jak Chelsea się ogarnia. Kapitalna praca Enzo.
Oby wbili do LM! Chętnie bym powrócił do pojedynków pomiędzy Barcą, a Chelsea. Cudowne strzały Iniesty i Ronaldinho. ;) To zestawienie w LM, to chyba nasze największe klasyki.
@Herato Na ten moment The Reds mają ogromną szansę na mistrzostwo. Wątpię, że Chelsea nie będzie mieć gorszego momentu, Arsenal jeszcze bardziej może sfrajerzyć, z resztą już to robią. City zaraz -12.
Co do porównywania Niemca i Holendra, to nie ma sensu, City wtedy było potworem, teraz kopią się po czole.
0
@Coutinho007 Przesadzasz. ;) My praktycznie straciliśmy 6 pkt przewagi. Wielokrotnie ktoś tracił taką przewagę na tym etapie ligi. Poza tym skąd wiesz, że mistrzostwo oddamy przez te porażki z leszczami? Równie dobrze możemy np. za 10 kolejek mieć przewagę i oddać mistrzostwo w dajmy 35 kolejce przegrywając z Betisen.
0
@Gaz Przecież głupoty piszesz. :D Yamal nie zagra tylko z Attletico i ewentualnie w kolejnej kolejce, Yamal wyleciał ma miesiąc a po meczu z nimi jest miesiąc przerwy. Rodri wyleciał na cały sezon. Jak ty chcesz to porównywać?
1
@betonito Ale równie dobrze np. w lutym (po meczu z Atletico jest miesiąc odpoczynku) może wrócić to z początku sezonu, bo dlaczego nie? Mecz aż tak katastrofalny nie był, skuteczność zawiodła, katastrofalny to był z Sociedad.
0
@Coutinho007 Nie no np. Dortmund, dużo było przypadków, że na finiszu ktoś oddawał. Poza tym nic nie oddaliśmy. Te -6 na etapie połowy ligi to nie jest zamknięty temat. A jak zremisujemy z Atletico i Real np. zremisuje, któryś dwóch meczy, to możemy tracić tylko dwa pkt.
0
@Xxxbarca4ever Mają 38 jak wygrają z nami 41, a mają jeszcze jeden mecz zaległy czyli mogą mieć 44.
0
@SenoX Śmieszny jest mój komentarz, bo nie zakładam, żze nie wygramy. W takim meczu nie mają znaczenia jak wyglądały ost mecze, Jak najbardziej można wygrać. Twój jest zabawny, już teraz zakładanie, że przejadą się po nas hah, już czekam na 0-4, 0-5. Jestem ciekaw co powiesz jak wygramy.
0
@davidek1997 Zgadzam się z tym. Też mnie to wkur..
3
@Criss18Barca No tak przy schematach Xaviego wygralibyśmy z Realem i Bayernem ładując cztery gole.
1
1. Atletico Madryt - 44 pkt.
2. Real Madryt 43 pkt.
3. FC Barcelona - 38 pkt.
Masakra, że tabela może tak wyglądać..
0
@sokot Napiszę bo się uduszę.
0
@Szmulek Nie podkręca, bo gadasz głupoty, że nie daję ludzią ponarzekać. Krytykowanie, zwalanie na jednego piłkarza itd dalej ok, ale co jak fatalny moment to wypierd* frajerzy, już wszystko przegramy, a jak lepszym moment to radość i jest cacy, za miesiąc znów nędza i wypierd* frajerzy.
0
@robsesh Po sezonie ligi hah, przy takim układzie Real 43 Atletico (wygrany zaległy mecz) 42, Barcelona 39. 189 kolejek i 4 pkt straty, wygrana z Realem już daj,ę minusów tylko jeden. Nie znasz futbolu?
0
@SenoX To postaw na Atletico spory hajs, taki handicap Atletico -3. Śmieszny jesteś, jak wgramy to bceędziesz się cieszyć i chwalić.
0
Zobaczymy jak to gdzie wyglądać po meczu Barcy i Atletico i tych zaległych, jeśli rzeczywiście Atletico odejdzie na 6 i spadniemy na 3 miejsce to mnie szlak trafi. No ale zobaczy za tydzień, bo nie koniecznie musimy przegrać. Oby wygrali ten me cz, potem jest przerwa, wtedy praktycznie zaczniemy wszystko od nowa przy większej świeżości.
Jestem ciekaw jak będziemy wyglądać w tym lutym, bo to będzie kluczem sezonu, jeśli sytuacja się nie poprawi, to będzie mega zawód. Ogólnie na ten na prawdę nie skreślajmy niczego.
0
@tbas Wszyscy są zdrowi, to rozmywanie prawdy, od 2/3 ostatnich spotkań tak jest. Przez wszystkie te ostatnie mecze musieli ciąglę grać Martinez i Cubarsi, kto miał grać za niech`? Jedynie był przeciętniak Garcia. Tak samo kto miał zagrać na DP zamiast Casado? Gdy w ataku grają Raphinha, Lewy i Yamal to na ławce jest tylko Torres i Pau, to jest żałosne. Do tego na jednym obrony nie mamy bardzo dobrej opcji a na drugiej jest tylko Kounde. To nie jest kadra do wygrywania mistrzostwa bez większych problemów.
11
Jeśli uważacie, że ten sezon jest już stracony a z pracy Flicka nic nie będzie to po cholerę chcecie dalej oglądać? Ja wiem, że to mega spierdolili, ale czy Wy choć w małym stopniu nie potraficie być ze swoim klubem w fatalnym momencie? Najlepiej napisać frajerzy wypier** i już widzieć kolejne przegrane mecze czy kompromitacje. Teraz większość już wie, że Atletico nam wpieprzy, i co jak wygramy to będziecie nagle się cieszyć i wszystko wychwalać.. Takie kibicowanie to coś dziecinnego i mega żałosnego.
2
@natanvip Chyba zwariowałeś. :D My mieliśmy mecze za Xviego gdzie graliśmy mecz z dwiema dogodnumi sytuacjami.
0
@Marcelinho132 No bo rzeczywiście jest ciągle podobnie :D LM to gówbno.
0
Komentarz usunięty
0
@F3DO Co ty pieprzysz Flick out? Puknij się w głowę. Połowa sezonu świetna stacja w LM, a nawet po takich wtopach w lidze możemy tracić 3 punkty. Mamy prezcujowśą ławkę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 W LM wyglądamy zupełnie innaczej. więć nie pieprz głupot. Niby dlsaczego ma być kompromitacja, czyli np. 4-0 nsn łeb w LM. Na ten moment te porażki to kpina, ale nadal mistrzostwo do zdobycia, a wtedy nikt nie będzie pamiętać tych meczy. Oczywiście nie bronie tych wyników.
0
@okiemtypera_lucaxx95 W cholerę dostał tych ciekawych piłek. Lewy tylko tak solidnie spieiprzył podanie Balde. Dwa razy san stworzył sobie sytuacje O Yamalu to nie wspomniesz,, a dwie sytacje też zmarnował.
0
Leganes 0 żółtych kartek. Serio kurwa?
0
Jednak Smerfiki jadą dalej. No cóż, może będę walka o mistrzostwo pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea. Dla mnie scenariusz bardzo spoko. Trochę świeżości. Ogólnie fajnie patrzeć jak Chelsea się ogarnia. Kapitalna praca Enzo.
Oby wbili do LM! Chętnie bym powrócił do pojedynków pomiędzy Barcą, a Chelsea. Cudowne strzały Iniesty i Ronaldinho. ;) To zestawienie w LM, to chyba nasze największe klasyki.
0
@Herato Na ten moment The Reds mają ogromną szansę na mistrzostwo. Wątpię, że Chelsea nie będzie mieć gorszego momentu, Arsenal jeszcze bardziej może sfrajerzyć, z resztą już to robią. City zaraz -12.
Co do porównywania Niemca i Holendra, to nie ma sensu, City wtedy było potworem, teraz kopią się po czole.
1
Jeszcze tylko wygrana Barcy i remis Smerfów i będzie zajebisty weekend. Barca i Liverpool liderzy swoich ligi. Oby tak do końca.
0
Nie lubię ich, a super wynik dla The Reds. Mogły by jeszcze smerfy zremisiować. Przynajmniej nad City może być +12.
2
@bartas97 A nie pomagają?
0
Gdzie ten mental.
0
Nie pytam ile doliczy, ale takn obiektywnie ile powinien?