Dobrze, ale chyba nie można ryzykować życiem dla samego sportu. Tak cztery mecze w osiem dni? Nie ma szans na taki układ. Naprawdę wierzysz w to? W czasie przerwy LM w tygodniu można znaleźć wolny termin czyli np. mecz w sobotę środę i następnie niedziele.
Ależ nam rośnie znakomity rozgrywający w kadrze. Oby Lewandowski dostał piękne asysty od Zielińskiego. Dawno nie mieliśmy takiego zawodnika z takim potencjałem na tej pozycji!
Ja bardzo chcę żeby został. Według mnie jest świetnym trenerem. Zdobycie w pierwszym roku tak wiele, to pokazuje. Nie każdy znakomity szkoleniowiec potrafiłby osiągnąć tyle sukcesów po tak genialnej erze Guardioli.
Jeśli było zagrożenie dla ludzi i piłkarzy, to nie można ryzykować. Jeśli mimo to Real chciał grać ze względu tylko na to, że Celta wyjdzie rezerwowym składem, pokazuje ich poziom mentalności tego klubiku. Zagrożenie życia jest. ważniejsze nić sport.
Widać, że dla Realu, Celta jest chyba koszmarem, oby Celestes ich pokonali!
Dzięki, że o mnie wspomniałeś. Twoja praca wygląda bardzo dobrze co najważniejsze jest estetyczna.
Grafiką się zajmujesz, czy to tylko zabawa?
Jakby miał ochotę może byśmy spróbowali zrobić jakiś collab np. tapetę dla kibiców nasze wspaniałej Barcy. :)
Mi się wydaję, że Ronaldinho odszedł w dobrym momencie. Wtedy gdy odchodził pamiętam jak właśnie tutaj czytałem tą wiadomość ze łzami w oczach, teraz mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja
Wielka szkoda, że nie utrzymał poziomu przez więcej lat, np. jak Messi, ale wiadomo wielu brazylijczyków ma inny temperament.
Bez wątpienia Ronaldinho znacznie przyczynił się do odrodzenia wielkiej Barcelony. Właśnie od jego czasów pokochałem Barcelonę i nigdy go nie zapomnę,! Wniósł wiele radości i magii nie tylko do Barcelony ale także do całego futbolu. Absolutna legenda.
Szkoda, że nie można zobaczy na boisku trio: Ronaldinho-Suarez-Messi.
Moim zdanie właśnie potrafimy. Na pewno nasza ekipa potrafi grać dobre zawody, nie pamiętam żeby Barca z klasowym przeciwnikiem grała straszny piach. Nam obecnie brakuję koncentracji z tymi słabszymi, przykładem może być mecze z Alaves, Betis.
Chyba już dawno w lidze hiszpańskiej nie było anglika. Obecnie z Anglii chciałbym w Barcelonie zobaczyć Dele Alliego, ale raczej nie jest to obecnie realne.
Patrząc na grę Realu można liczyć na wpadki z Celtą, Villarreal cz Valencią, ale my musimy nie tracić. Cóż trzeba mieć nadzieje. Ale nie powiem ten mecz z Sociedad mnie wkurzył.
0
Chciałbym przeżyć ten serial od nowa. Chyba zobaze po raz trzeci!
1
Nie ma opcji, żeby zagrać cztery w osiem dni!
0
Dobrze, ale chyba nie można ryzykować życiem dla samego sportu. Tak cztery mecze w osiem dni? Nie ma szans na taki układ. Naprawdę wierzysz w to? W czasie przerwy LM w tygodniu można znaleźć wolny termin czyli np. mecz w sobotę środę i następnie niedziele.
3
Ależ nam rośnie znakomity rozgrywający w kadrze. Oby Lewandowski dostał piękne asysty od Zielińskiego. Dawno nie mieliśmy takiego zawodnika z takim potencjałem na tej pozycji!
0
Rana wygląda okropnie,
1
Pięknie to wygląda. Ale gdy się pomyśli o zaległych meczach nie robi się kolorowo. Oby przynajmniej były te cztery straty.
0
Wątpię żeby przełożono mecz na sam koniec ligi. Nie spotkałem się takim przypadkiem.
0
Ja bardzo chcę żeby został. Według mnie jest świetnym trenerem. Zdobycie w pierwszym roku tak wiele, to pokazuje. Nie każdy znakomity szkoleniowiec potrafiłby osiągnąć tyle sukcesów po tak genialnej erze Guardioli.
4
Jeśli było zagrożenie dla ludzi i piłkarzy, to nie można ryzykować. Jeśli mimo to Real chciał grać ze względu tylko na to, że Celta wyjdzie rezerwowym składem, pokazuje ich poziom mentalności tego klubiku. Zagrożenie życia jest. ważniejsze nić sport.
Widać, że dla Realu, Celta jest chyba koszmarem, oby Celestes ich pokonali!
14
Sam się sprzedaj. :D
0
Mnie wręcz przeciwnie. Jeśli Barca strzeli gola będzie kasa. Tylko niech Schalke wytrzyma.
0
Dzięki, że o mnie wspomniałeś. Twoja praca wygląda bardzo dobrze co najważniejsze jest estetyczna.
Grafiką się zajmujesz, czy to tylko zabawa?
Jakby miał ochotę może byśmy spróbowali zrobić jakiś collab np. tapetę dla kibiców nasze wspaniałej Barcy. :)
0
Mi się wydaję, że Ronaldinho odszedł w dobrym momencie. Wtedy gdy odchodził pamiętam jak właśnie tutaj czytałem tą wiadomość ze łzami w oczach, teraz mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja
Wielka szkoda, że nie utrzymał poziomu przez więcej lat, np. jak Messi, ale wiadomo wielu brazylijczyków ma inny temperament.
Bez wątpienia Ronaldinho znacznie przyczynił się do odrodzenia wielkiej Barcelony. Właśnie od jego czasów pokochałem Barcelonę i nigdy go nie zapomnę,! Wniósł wiele radości i magii nie tylko do Barcelony ale także do całego futbolu. Absolutna legenda.
Szkoda, że nie można zobaczy na boisku trio: Ronaldinho-Suarez-Messi.
0
Nie jest zły. Ale ja jakoś bym go nie chciał.
0
Nigdy nie zapomnę cieszynki! Eric był jednym z moich ulubionych zawodników Barcy.
0
Miło że się podoba. ;)
35
Także postanowiłem stworzyć kalendarz, może ktoś skorzysta. ;) Jeśli komuś rozdziałka niech piszę na pw. Dajcie znać gdyby był gdzieś błąd.
Wersja (Luis Suárez, Denis Suárez)
16x9
http://i.imgur.com/RzcaMIB.jpg
16:10
http://i.imgur.com/ciL7MwJ.jpg
4:3
http://i.imgur.com/4kyrHIz.jpg
Wersja 2 (Messi, Suárez, Neymar)
16x9
http://i.imgur.com/PbIUhng.jpg
16:10
http://i.imgur.com/wX4rEfx.jpg
0
Rakitic?
0
Moim zdanie właśnie potrafimy. Na pewno nasza ekipa potrafi grać dobre zawody, nie pamiętam żeby Barca z klasowym przeciwnikiem grała straszny piach. Nam obecnie brakuję koncentracji z tymi słabszymi, przykładem może być mecze z Alaves, Betis.
0
Chyba już dawno w lidze hiszpańskiej nie było anglika. Obecnie z Anglii chciałbym w Barcelonie zobaczyć Dele Alliego, ale raczej nie jest to obecnie realne.
0
Kiedy Real gra zaległy mecz z Nietoperzami?
0
No ale Barca już zdobyła tryplet a poza tym nadal gramy na trzech frontach.
1
Tak jak ktoś wspomniał 2 remisy Realu i wracamy do gry.
27
Jedynym pocieszeniem obecnie jest to, że Real może pomarzyć o tryplecie. :D
0
Patrząc na grę Realu można liczyć na wpadki z Celtą, Villarreal cz Valencią, ale my musimy nie tracić. Cóż trzeba mieć nadzieje. Ale nie powiem ten mecz z Sociedad mnie wkurzył.
13
Teraz tylko pozostaje liczyć na wtopę Realu z Celta i Valencia. Eh okropny weekend.
0
Może być toerytycznie 7pkt . Nie wygląda to kolorowo. ;/
0
Danilo w pierwszym składzie!
0
O Bojanek zmienia klimaty na niemieckie.
1
Dla poprawy humoru