0

Liczy się kartki do finału?

1

https://thepiratebay.org/ do tego uTorrent i git majonez. ;)

2

Nani w Valencii, fajny transfer Nietoperzy, oby ich nowy sezon wyglądał lepiej.

2

Brakuje mi Ciebie.. Prawdziwy kapitan z krwi i kości!

0

Trochę obawiam się tego transferu (jeśli w ogóle dojdzie do niego) ale mogliby zaryzykować

0

Mam nadzieje, że zostanie stoperem Barcy na lata. Bardzo wierze w niego.

0

Nie bądź taki pewny, ataku Niemcy nie mają zbytnio dobrego, jedynie obrona i Kroos mogą być problemem dla Francji poza tym Francuzi mogą spokojnie powalczyć o finał.

2

Jeśli ktoś myślał, że Islandia wygra musiał być bardzo naiwny.

0

Byłem pewny Francji.

0

Tego się spodziewałem. Anglia była słabo przygotowana, oczywiście Islandii należy się szacunek.

0

Tak jest Les Bleus! Do finału!

7

Oby ten tydzień szybko minął, mam już dosyć oglądania meczy, gdzie jest na odwrót moich myśli. Teraz czekam tylko na powrót Barcelony!

Kto Euro wygra mam już na to wyjebanę, jedynie triumf Portugalii może mnie wkurzyć, Niemców jeszcze zdzierże.

Ogólnie te Euro zapamiętam głównie dzięki naszym wspaniałym Orłom, poza tym ni wzbudzało we mnie większych emocji, wiele spotkał było słabych i nudnych. Niestety jedno z najgorszy Mistrzostw Europy..

Niech to już się skończy, ja chcę Barcę :(

2

Trzymam kciuki za Buffona!

1

Liczę na popis Buffona w karnych, ale lepiej żeby Włosi zakończyli to w dogrywce.

Forza Azzurri! Forza Gigi!!

0

Czuję w kościach finał z Portugalią Oby Walia dała radę. Pewnie i tak wygrają Włochy lub Niemcy.

1

Wolę futbol "gwiazdeczek"

1

Właśnie zastawiam się czemu on gra. Czyżby nie mieli lepszego lewego obrońcy.

7

Jak dla mnie Belgia gra w tym Euro najbardziej radosny futbol. Uwielbiam tak ofensywny styl. Jedynie ich obrona jest słabsza, ale to normalne przy tak ofensywnej grze Oby przeszli Walię i pokazali Portugalię gdzie ich miejsce.

Bardzo lubię Carrasco, szkoda, że raczej nigdy nie zobaczę go w Barcelonie, choć kto wie. Ma predyspozycje na genialnego piłkarza.

Liczę na finał Belgia - Włochy lub Francja. Pozostałych ekip nie znoszę, poza Islandią, która nie sprzeda łatwo skóry Francuzom.

1

W półinale Belgija/Walia

3

Jedne z lepszych wyjazdowych, te żółte, pomarańczowe były przeciętne.

0

Ja jeakoś jestem spokojny i czuję zmianę decyzji Messiego.

0

Wolałbym już żeby kupili Bellerina zamiast Gomeza, pozycja prawego obrońcy wygląda gorzej.

0

Błąd popełnił trener, nie wystawianie Koke i nie powołane np. Torresa.

1

przecież Ogbonna jest, tylko na ławie.

3

Bjarnason to jest bestia. Finał Polska - Islandia!!

6

Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.

Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.

Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.

0

Bo jest słaby.

1

Obstawiamy gdzie Loew wsadzi łapę?

0

Jest dobry, ale jeśli za Pogbę 120 to za Iniestę 240.

0

AS: Manchester United wysunął się na prowadzenie w wyścigu o podpis Paula Pogby! Czerwone Diabły mają zaoferować Juventusowi aż 120 milionów euro.



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?