Wiadomo, że kontuzja dla piłkarze to najgorsza sytuacja i lepiej żeby Messiego unikały, ale ta kontuzja w pewnym sensie pomogła, trochę odpoczął i nabrał świeżości,
Leo jest w obecnie w świetnej formie, oby w finale również pokazał swoją wspaniałą jakość i wrócił do Barcy w takiej formie
Martino bardzo dobrze sobie radzi jako trener Albicelestes, jest naprawdę świetnym fachowcem , jak widać jest najlepiej pasuje do filozofii piłki latynoskiej. Według mnie może długo prowadzić tą reprezentacje.
W Barcelonie nie zrobił zbyt wiele ale każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym.
Liczę na finał Argentyna - Chille ponieważ będzie ciekawiej z Kolumbią byłoby chyba łatwiej, a lepie żeby finał trzymał wyższy poziom. Ważny jest sukces końcowy!
Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.
2
Masz racje. Trener jest bardzo dobrym/
0
Kurczę ale facet ma cholernego pecha, przez taką głupią kontuzję nie będzie mieć okazji zagrać w finale.
4
Dokładnie, wystarczy spojrzeć na genialne podania.
0
Wiadomo, że kontuzja dla piłkarze to najgorsza sytuacja i lepiej żeby Messiego unikały, ale ta kontuzja w pewnym sensie pomogła, trochę odpoczął i nabrał świeżości,
Leo jest w obecnie w świetnej formie, oby w finale również pokazał swoją wspaniałą jakość i wrócił do Barcy w takiej formie
Martino bardzo dobrze sobie radzi jako trener Albicelestes, jest naprawdę świetnym fachowcem , jak widać jest najlepiej pasuje do filozofii piłki latynoskiej. Według mnie może długo prowadzić tą reprezentacje.
W Barcelonie nie zrobił zbyt wiele ale każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym.
Liczę na finał Argentyna - Chille ponieważ będzie ciekawiej z Kolumbią byłoby chyba łatwiej, a lepie żeby finał trzymał wyższy poziom. Ważny jest sukces końcowy!
Vamos Messi! Albicelestes!
0
Niestety w śmiesznej hierarchi del Bosque, Koke zjada ich na śniadanie.
0
Jeśli Hiszpania przegra z Włochami i odpadnie, zbytnio się tym nie przejmę, jedynie Andresa szkoda.
0
Niech zagra to zobaczymy,
0
Jak można dać strzelać karnego Ramosowi?
1
Magiczna zagrywka kolejny raz mogła uratować Hiszpanie. Iniesta jesteś magikiem futbolu.
0
Chciałbym wreszcie w środku zobaczyć: Iniesta-Busquets-Koke, Fabregas to nieporozumienia..
0
Też tak uważam, najepiej ktoś starszy.
0
eh, nie widzisz, że gramy zupełnie innym składem niż z Niemcami i Irlandią..
0
Nie dziwie mnie jeśli przejdzie nie do Barcelony, może po prostu szukać klubu gdzie będzie mieć szansę na pierwszy skład.
Barca mogłaby pomyśleć Bakambu
6
przed meczowa przekąska ;)
http://img.uefa.com/UploadedMedia/1/3342/F101/607129179_LG_0581_4FDA5AC8E0CA0051E4BABCAD7002F053_3342.JPG
2
Bardzo dobrze, czym szersza ławka tym lepiej, tego zabrakło w minionym sezonie.
4
Pedro zachował się jak idiota. Żeby gadać na konferencji swoje żale, moim zdaniem Pedro nie powinien zostać powołany.
1
Za 5-6 może to się udać. Jeśli Messi będzie chciał zakończyć karierę w ojczyźnie, nie będę mieć tego za złe.
1
Tak wyglądał finał u mnie w FM :)
http://i.imgur.com/zhCdLxc.png
1
Znacznie lepiej byłoby kupić kogoś ogranego w La Ligo Bakambu, Nolito, Vietto, Gameiro.
2
Ale przypał, chyba zmęczenie robi swoje. Czas na kolejną kawę! Wybaczcie. :D
0
Pewnie sie uda, ale najważniejsze jest trofeum.
0
Ronaldinho to geniusz futbolu, ale nie sądzę żeby miał większy talent niż Messi, choć bardziej czarował. Leo ma na pewno lepiej poukładane w głowie.
0
Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.
4
Mnie cieszy awans Osasuny.
27
Już nie mogę się doczekać komplikacji występów Iniesty z tego Euro. Będzie to magiczne a zarazem bardzo smaczne.
0
Mogą mieć problem. A kiedyś mieli Maldini, Nesta, Cannavaro.
1
http://static.fangol.pl/content/b/0/f/b0f4fb90a67c28d990f9b3669704fc74-554.jpg
1
Ależ Atletico robi świetne ruchy transferowe. Barca i Real mogą się uczyć.
1
Muszę przyznać bardzo brakuje mi Guardioli. Szkoda, że za czasów Pepa nie było jeszcze Suareza.
0
Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.