2

Masz racje. Trener jest bardzo dobrym/

0

Kurczę ale facet ma cholernego pecha, przez taką głupią kontuzję nie będzie mieć okazji zagrać w finale.

4

Dokładnie, wystarczy spojrzeć na genialne podania.

0

Wiadomo, że kontuzja dla piłkarze to najgorsza sytuacja i lepiej żeby Messiego unikały, ale ta kontuzja w pewnym sensie pomogła, trochę odpoczął i nabrał świeżości,

Leo jest w obecnie w świetnej formie, oby w finale również pokazał swoją wspaniałą jakość i wrócił do Barcy w takiej formie

Martino bardzo dobrze sobie radzi jako trener Albicelestes, jest naprawdę świetnym fachowcem , jak widać jest najlepiej pasuje do filozofii piłki latynoskiej. Według mnie może długo prowadzić tą reprezentacje.

W Barcelonie nie zrobił zbyt wiele ale każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym.

Liczę na finał Argentyna - Chille ponieważ będzie ciekawiej z Kolumbią byłoby chyba łatwiej, a lepie żeby finał trzymał wyższy poziom. Ważny jest sukces końcowy!

Vamos Messi! Albicelestes!

0

Niestety w śmiesznej hierarchi del Bosque, Koke zjada ich na śniadanie.

0

Jeśli Hiszpania przegra z Włochami i odpadnie, zbytnio się tym nie przejmę, jedynie Andresa szkoda.

0

Niech zagra to zobaczymy,

0

Jak można dać strzelać karnego Ramosowi?

1

Magiczna zagrywka kolejny raz mogła uratować Hiszpanie. Iniesta jesteś magikiem futbolu.

0

Chciałbym wreszcie w środku zobaczyć: Iniesta-Busquets-Koke, Fabregas to nieporozumienia..

0

Też tak uważam, najepiej ktoś starszy.

0

eh, nie widzisz, że gramy zupełnie innym składem niż z Niemcami i Irlandią..

0

Nie dziwie mnie jeśli przejdzie nie do Barcelony, może po prostu szukać klubu gdzie będzie mieć szansę na pierwszy skład.

Barca mogłaby pomyśleć Bakambu

2

Bardzo dobrze, czym szersza ławka tym lepiej, tego zabrakło w minionym sezonie.

4

Pedro zachował się jak idiota. Żeby gadać na konferencji swoje żale, moim zdaniem Pedro nie powinien zostać powołany.

1

Za 5-6 może to się udać. Jeśli Messi będzie chciał zakończyć karierę w ojczyźnie, nie będę mieć tego za złe.

1

Tak wyglądał finał u mnie w FM :)

http://i.imgur.com/zhCdLxc.png

1

Znacznie lepiej byłoby kupić kogoś ogranego w La Ligo Bakambu, Nolito, Vietto, Gameiro.

2

Ale przypał, chyba zmęczenie robi swoje. Czas na kolejną kawę! Wybaczcie. :D

0

Pewnie sie uda, ale najważniejsze jest trofeum.

0

Ronaldinho to geniusz futbolu, ale nie sądzę żeby miał większy talent niż Messi, choć bardziej czarował. Leo ma na pewno lepiej poukładane w głowie.

0

Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.

4

Mnie cieszy awans Osasuny.

27

Już nie mogę się doczekać komplikacji występów Iniesty z tego Euro. Będzie to magiczne a zarazem bardzo smaczne.

0

Mogą mieć problem. A kiedyś mieli Maldini, Nesta, Cannavaro.

1

Ależ Atletico robi świetne ruchy transferowe. Barca i Real mogą się uczyć.

1

Muszę przyznać bardzo brakuje mi Guardioli. Szkoda, że za czasów Pepa nie było jeszcze Suareza.

0

Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?