Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
Jeśli Portugalia jakimś cudem przejdzie do finału ich rywal będzie bardzo blisko pucharu. Portugalia gra mocno przeciętni a Ronaldo to istna parodia futbolu.
1
O stary marze o nim.
3
http://static.fangol.pl/content/8/4/6/84662ecb1f5faba12b6245d17163e3de-554.jpg
Śmieszy mnie czepianie się tego. Większość życia spędzili we Francji przecież wiadomo, że naglę nie wrócą do Afryki.
0
Szkoda, że Griezmann nie wygrał LM mógłby powalczyć o Złotą Piłkę.
7
Ciekawy artykuł. Redakcja ja zwykle trzyma poziom.
2
Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
0
N’Golo Kanté prawie jak Makélélé.
1
Bardzo lubię Neymara, ale bardziej wolałbym Griezmanna!
6
Neuer może czyścić rękawice Buffonowi!
0
Może Loew znajdzie pomysł w jajach lub dupie?
0
Kilka razy ładnie rozpoczął akcje. Samuel na pewno ma potencjał.
0
Przed strzałem już miałem wiedzieć?
0
Będzie gol!.,.,
0
Francji ładniejszy a Włoski najpiękniejszy.
0
Właśnie dlatego Portugalia dostanie wpierdol.
3
Koguty do finału!
Griezmann jest świetny, uwielbiam tego zawodnika.
0
Nie ma sensu oceniać po jednym meczu.
0
/Niech chłopak pokaże klasę.
0
Nie widziałem go w akcji, ale bez wątpienia jest potrzebny zmiennik dla Alby najlepiej młody.
2
Mamy już Samuela. Niech siedzi w Paryżu.
9
Bardzo go brakuje..
3
Według mnie Barcelona to za wysokie progi dla Sandro. .Jedynie co pamiętam to gol z Villarreal. Malaga to idealne miejsce dla niego. Powodzenia
0
Byłoby pięknie!
0
A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
1
Brawo Lech Poznań!
4
W sumie porażka Portugalii w finale będzie lepiej smakować
0
oby Niemcy im dopieprzyli
2
Półfinał kuźwa..
0
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pieprze takie Euro..
32
Żenujący poziom półfinału. Niech już kończy się ten turniej, jak ja tęsknie za ukochaną Barceloną..
12
Jeśli Portugalia jakimś cudem przejdzie do finału ich rywal będzie bardzo blisko pucharu. Portugalia gra mocno przeciętni a Ronaldo to istna parodia futbolu.
Smoki do boju!