Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.
Wreszcie dobry terminarz. Jedynie lepiej jakby grali pierwszy mecz z Realem był na wyjeździe.
Nie mogę się już doczekać nowego sezonu, wreszcie powróci piękny futbol, niestety Euro mnie wynudziło a nie zachwyciło, jedynie mecze naszych Orłów wzbudzały emocje. Ciężko będzie wytrzymać ten miesiąc.
Dla mnie to jest świetny ruch, wreszcie Alba będzie mieć kogoś mocniejszego na plecach. Według mnie ostatni sezon wykonaniu Jordiego był tylko dobry, często słabo spisywał się w obronie. Digne na pewno zdaje sobie ze swojej roli w Barcelonie. Lucho pewnie wie co robi. Choć przyznam wolałbym prawego obrońce.
Wreszcie transfery z myślą o przyszłości. Teraz jeszcze zmiennik do ataku, najlepiej również jakiś młody, jakoś nie widzi mi się Gameiro.
Na prawego obrońce raczej funduszy zabraknie. Liczę, że po lepszym zgraniu od początku sezonu Vidal jak i Turan pokażą swoją klasę, bez wątpienia są świetnymi piłkarzami.
Trochę dziwne, że nikt nie wspomina o medalu olimpijskim Messiego. Śmieszy mnie argument wyższości Ronald ponieważ zdobył coś z kadrą. Każdy normalny kibic powinien widzieć większy geniusz Messiego na boisku.
1
Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.
0
Nie ma takiej opcji. Musi zostać z nami, nie możemy zostać z trzema obrońcami.
0
Kolor dobry, ale wzór kiepski.
2
Piękne te nowe koszulki. Oby transfer Samuela nam wyszedł na dobre. Trzymam kciuki!
0
Mogliby powalczyć o Carrasco.
0
Oby utrzymał poziom jak w Villarreal. Ciekawe czy Enrique będzie wystawiać Denisa czasami na skrzydle.
7
Oby Juve również powalczył w LM. Skład mogą mieć mega mocny.
http://static.fangol.pl/content/0/1/6/016ec35fe541577ca378b4704a3c53be-554.jpg
0
Na to czekałem.
0
Na cholerę zmienili, poprzedni by znacznie lepszy..
0
Wreszcie mamy bestię w obronie. Ale nie zapeszajmy.
0
Może być podwójne picie. :D
0
Wreszcie dobry terminarz. Jedynie lepiej jakby grali pierwszy mecz z Realem był na wyjeździe.
Nie mogę się już doczekać nowego sezonu, wreszcie powróci piękny futbol, niestety Euro mnie wynudziło a nie zachwyciło, jedynie mecze naszych Orłów wzbudzały emocje. Ciężko będzie wytrzymać ten miesiąc.
18
Mimo wszystko ja w niego wierze. Może odpalić jak Roberto.
44
Lewa strona wygląda znakomicie, natomiast prawa trochę mnie martwi, oby Vidal zaczął grać jak w Sevilli,
0
Ale araby ich załatwili. Żeby taki klub miał takiego słabego sponsora.
0
Ten transfer jest wielką zagadką, po cholere go kupili?
0
Zdaję sobie z tego sprawę.
2
przykład jak wygląda debil
0
Jest potrzebny i to bardzo.. Wolę żeby zabezpieczyli formacje ataku przed sezonem, wtedy nowy zawodnik będzie lepiej zgrany z drużyną.
0
Dla mnie to jest świetny ruch, wreszcie Alba będzie mieć kogoś mocniejszego na plecach. Według mnie ostatni sezon wykonaniu Jordiego był tylko dobry, często słabo spisywał się w obronie. Digne na pewno zdaje sobie ze swojej roli w Barcelonie. Lucho pewnie wie co robi. Choć przyznam wolałbym prawego obrońce.
0
0
Na pewno lepsza opcja niż Gameiro. Ja nadal mam nadzieje na Carrasco.
0
Wreszcie transfery z myślą o przyszłości. Teraz jeszcze zmiennik do ataku, najlepiej również jakiś młody, jakoś nie widzi mi się Gameiro.
Na prawego obrońce raczej funduszy zabraknie. Liczę, że po lepszym zgraniu od początku sezonu Vidal jak i Turan pokażą swoją klasę, bez wątpienia są świetnymi piłkarzami.
0
Jak by Carrasco jeszcze kupili byłoby świetnie, ale nie napalam się na ten transfer.
10
Kolejna młoda Francuzka krew w Barcelonie. Podoba mi się to, odmładzanie składu.
0
Ja nie byłem pod wrażeniem.
0
Wiadomo, ale to też sukces. Jeśli będziemy patrzeć nad zawodnika pod kątem sukcesów, wątpie aby ktoś pobił Pele.
0
Trochę dziwne, że nikt nie wspomina o medalu olimpijskim Messiego. Śmieszy mnie argument wyższości Ronald ponieważ zdobył coś z kadrą. Każdy normalny kibic powinien widzieć większy geniusz Messiego na boisku.
0
Trudno się mówi. Ronaldo będzie lepszy od Messiego ;)
0
Dla mnie może wygrać Ronaldo, nie mam nic do tego. Messi jest i będzie najlepszy