0

Niech sobie czeka i czeka w Paryżu .

0



Jeszcze niecała godzina. Do boju Orły!

2

6

Brawo Słowacja! Duda dawaj na 3-0 Putinowi.

0

Prędzej kupimy lewego obrońce niż prawego, chciałbym aby kupili obu, ale niestety nie wystarczy kasy..

0

Z tym Ronaldo to jakiś żart? Prędzej widziałbym Milika.

0

Lepiej nie, co najwyżej za darmo. Pedro niezbyt pasuje do angielskiego futbolu, mógłby wrócić do Hiszpanii np. Valencia czy Sevilla.

0

Elegancko! Czekam na oficjalny podpis!

3

Dziwne uczucie widząc Messiego wchodzącego z ławki. Całkiem nieźle wygląda z brodą. Oby udało się Argentynie wygrać,

0

Dolał oliwy do ognia i tak to nic nie zmienni.

1

Jeden z lepszych pojedynków tego Euro! Szkoda, ze Carrasco nie ma.

0

Mogliby wyciągnąć z osiem mln.

8

Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.

0

Akcja od Barcelonki.

0

Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.

0

Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?

0

No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.

Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)

0

Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.

1

Banda debili.. Niestety zawsze się znajdą.

2

Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.

Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.

0

Lubię tą drużne, mogliby awansować. Oby tylko Girona nie awansowała, bo byśmy mieli kolejne dwa żenujące spotkania.

1

Życzę Messiemu aby wreszcie wygrał Copa America w tej edycji Argentyna ma duże szansę, według mnie jedynie Chille lub Kolumba mogą ich zatrzymać.

0

Właśnie gram drugi sezon Arsenalem w FM, potrzebuję ofensywnego młodego pomocnika żeby był zmiennikiem Ozila, może ktoś kogoś poleci? :)

0

Wiadomo nigdny nic nie wiadomo, ale można w to wątpić.

0

Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..

0

Jestem jak najbardziej za, oby włożyli koszulki Barcy!

0

Tylko że nie było tak jak z Rafinha. Bardzo liczę na Suareza, idealny zawodnik aby wejść z ławki i rozbujać grę. Trzymam kciuki!

3

Ploteczki, ale jeśli dla Neymara liczą się większe zarobki, niech sobie odchodzi droga wolna, raczej i tak w to nie wierze.

1

Świetne, wpada w ucho.

Fajnie widzieć jak piłkarze Barcy i Realu są zjednoczeni. ;)

1

Poziomu Iniesty nie dorówna, nigdy nie będzie takiego zawodnika jak Andres. choć trzeba przyznać Pogba ma potencjał na wybitnego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?