0

Po strzeleniu gola Ronaldo, ile przewagi ma Suarez?

0

Vamos Barça!!!!

0

Niestety czuję, że jutro zobaczymy brzydki futbol. Biorę 3 pkt w ciemno nawet 1-0 po bramce samobójczej. Vamos!

0

Zawsze miałem wielki szacunek do Raula. Powinien zakończyć karierę w Realu.

32

Moim zdaniem powinen dostać jeszcze szanse w nowym sezonie, wtedy będzie można oceniać. Wątpię aby Enrique chciał sprzedać turka.

0

Maniche?..........

4

Mam nadzieje, że zostanie! Uwielbiam Mascherano! Jest jednym z tych zawodników, którzy zostawiają serce na boisku. Spokojnie mógłby być trzecią opcją z stoperów.

4

Mógłby zagrać jeszcze gdzieś w Europe. Tylko żeby Chiny go nie kupili...

0

Najlepszym wyjściem byłoby wypożyczenie np. do Celty czy innej ekipy La Liga. On teraz potrzebuję regularnej gry. Jeszcze nie skreślam Munira, chłopak ma talent. Oby odpalił jak Roberto!

4

Chyba kebab robili :D

0

Niestety ciężko znaleźć młodego zawodnika który zechcę siedzieć na ławie, na dodatek wiedząc, że ma tak świetnych konkurentów na swojej pozycji. Mimo wszystko też mam nadzieje, że uda się sprowadzić młodą krew. Przecież gra w Barcelonie to marzenie, więc może ktoś się znajdzie.

0

Oby to były tylko plotki. Ben-Arfa jest niezłym zawodnikiem, wiadomo więcej dałby niż Munir, ale nie widzę go w Barcelonie..

35

Taki mecz jak Liverpoolu powinien być półfinałem LM, a nie padaka City..

Mimo wszystko chcę aby Liverpool wygrał LE wtedy zobaczę ich w LM, to jest jedyna ekipa angielska do której mam duży sentyment, poza tym uwielbiam Kloppa jako trenera. Jedyny będzie mi szkoda Denisa Suareza no i Krychowiaka..

1

Szczerz mam trochę wyjebane na ten finał, ale na pewno jestem za Atletico. Oby Atletico zagrało jak z Barcą bo jeśli zagrają jak z Bayernem kiepsko to widzę. Cholera, że na finał trzeba jeszcze tylre czekać.

Najgorsze, że jak śmietnki wygrają będzie wielka podnieta..

Ja i tak będę szczęśliwy jeśli Barca zgarnie dublecik, choć wiadomo stracona szansa obrony LM pozostawia gorzki smak

0

Najlepszy trener na świecie? No raczej nie..

0

Brawo Manuel! To jest już kurwa kpina walka o finał a sędzie odpieprza taki cyrk.. Mówcie co chcecie, ale powtórki są niezbędne w futbolu. Oby inicjatywa Infantino została spełniona.

0

Ciekaw jest czy Leicester w LM pokaże się z dobre strony i jak będzie wyglądać ich nowy sezon.

4

Przed odpadnięciem LM też tak myślałeś? Ja jestem niemal pewny pozostania Enrique, a zaangażowanie zawodników nie spadło. Według mnie zabrakło rotacji w składzie.

0

Słowa Enrique pomogły, w drugiej połowie grali lepiej.

0

Oby za kilka lat zastąpił Suareza!

4

Drugie miejsce osiągnie bez problemu. Zapowiada się wspaniała czwórka Xavi, Iniesta, Messi oraz Puyol!

0

Całe szczęście, że na ławce mam klasowego zmiennika. Niech Bravo szybko wraca do zdrowia. Oby Marc nie popepłnił tylko głupiego błędu, ale ja jestem raczej spokojny.

0

Szkoda, że nie wykorzystał setki od Messiego. Jednak Suarez powinien zdobyć złotego buta, ma dużą szanse.

1

Wyszło na to że Adan nam pomógł odbierając 2pkt Realowi. Jeśli dobrze pamiętam w meczu z Realem zagrał świetne spotkanie.

0

Piękny szczurek Messiego!

0

Uff mały kamyk spadł mi z serce, oby spadły jeszcze z dwa..

1

Lepiej aby Lucho nie kombinował.

0

Lepiej żeby w tak ważnym meczu zagrał Alves lub Roberto. Jak na razie mnie nie przekonuje, jeszcze przyjdzie na niego czas ale raczej już w nowym sezonie.

0

Kolejna smutna wiadomość. Po filmie widać, że Barcelonę miał głęboka w sercu. Pewnie ciężko będzie zastąpić tak wspaniały głos.

3

Ja mimo wszystko wierzę w Munira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?