1

Total war.
Nowe dlc już mozna pobierać. Z ceną w sumie pojechali ale na to nie poradzę nic. Przynajmniej dobra gra i będzie w co grać w przerwach od Baldura.


0

0

Mi losowanie wyszło tak:

https://ibb.co/rMcPh6x

Raczej nie za ciekawe grupy.

2

@chlip1 " PiS i Konfa odpadaja, po prostu przez przyzwoitosc, tego im brakuje." Chyba mi nie chcesz powiedzieć że PO czy PSL jest przyzwoite? A może SLD o tak ci to są dopiero przyzwoici że ho ho. W polityce nie chodzi o przyzwoitość tylko o interesy kraju.

A jak pokazało ostatnie 30 lat pis po sld czy psl o to nie dbają może nie potrafią a może nie chcą. Czy kofederacja jest w stanie? Nie wiem. Wiem tylko że jako jedyni proponują coś innego. Czy to się może udać? Nie wiem. Ale wiem że jak się w Polsce nic nie zmieni to będzie tylko gorzej.

0

Kogo jak kogo ale Fatiego bym na wypożyczenie nie wysyłał. Tylko transfer za kasę (o ile w ogóle) i podać sobie ręce. Chłopak ma potencjał ale też niestety jest szklany. Ile razy już miał rozwalone więzadła? 2 czy 3? Jak na ten wiek to masakra. Pójdzie gdzieś na wypożyczenie i powiedzmy w na koniec sezonu znów się rozwala. Co nam to daje? Chłopa sezon nie ma. Nikt go nie kupi i wróci (a w zasadzie) wypada na kilka miesięcy. To już lepiej żeby tu był bo coś jednak ostatnio lepiej gra (albo takie wrażenie). A ktoś na ławce też być musi.

Wiem że to mega czarny scenariusz ale takie rzeczy trzeba zakładać. To nie jest chłop brz szans na grę żeby go wysyłać niech się ogrywa albo do odbudowania.

1

@FcPortoFan1999 No nie wiem. Krótka ławka strasznie. Na razie w miarę idzie ale jest początek sezonu nie ma kartek czy kontuzji. Im dalej w las tym obawiam się gorzej będzie.

0

@FcPortoFan1999 W Cracovii to raczej ciężko będzie.

0

Jak go mają wypożyczać to lepiej nie. Sprzedać za minimum 100 milionów albo wypad (może i dużo ale teraz za byle kogo dają kluby z PL chorą kasę). Przestańmy się dawać robić w c... Bo się robi słabo. Piłkarze nami dyrygują jak im pasuję. Kluby tak samo każdy bierze co chce i jak chce.

2

Cracovia.


2

@MesQueUnClub_87 Na oko? To taki sam % zwolenników przyjmowania "uchodźców" zaprosiłby ich do swoich domów do domów. Czyli jakieś 0.

1

@Dari0G O matko. Myślałem że oznaczyłem kolegę @kamyk_23 bo to zdaję się jego "twit". Niedopatrzenie.

3

@Rust_Cohle Dobro to znaczy kto? Tuski złodzieje co zamykali stocznie i kopalnie a lot chcieli sprzedać szkopom? Czy może chlopaki z psl co z ruskimi podpisywali kontrakty na gaz chyba najbardziej niekorzystne w Europie? Czy naprawdę "dobro" to są ludzie bez poglądów którzy są jak chorągiewki? Najpierw brać "uchodźców z Białorusi" teraz " nie brać nikogo PiS bierze za dużo" najpierw "nie ma kasy i nie będzie na 500+" teraz " dawać 800 natychmiast". Druga sprawa że dziady od kaczora nigdzie nie będą uciekać i tylko ktoś naiwny może myśleć inaczej. W Polsce od "upadku" komuny jest jedna święta zasada " wy nie ruszacie naszych a my nie ruszamy waszych". Chłopaki się wycofają na z góry upatrzone pozycję i luz. Inne świnki teraz jedzą przy korytku a świnki co jadły ostatnio teraz czekają i co najwyżej"hrum hrum jak mi źle".

0

@esem91 Aż strach pomyśleć co by było gdyby Leo się przykładał do roboty haha.

4

@Ptasior Bo nie mówi się na pogrzebie wisielca o wytwórcy sznura.

2

Nie wiem czy było ale. Sprawa bramkarza Puszczy Niepołomice. Ktoś tu ściemnia.



A tu artykuł.

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-bojka-z-udzialem-bramkarza-puszczy-niepolomice-poszlo-o-dzie,nId,6990652

1

@adi7adi8 Ale co tu akurat źle powiedział? Bo słucham i zgadzam się z nim w większości filmów jakie widziałem.

0

@swiergol2 Czyli pokazali że mogą po prostu im się nie chce.

0

@ChampionLW Giertych to ten prawnik co jak dostał pozew to się wyp.....?

0

@siuuu Bo ostatni sukces był 50 lat temu to i przyrostu nie ma.

0

@MichuZ44 Co to jest SBC Fodder?

0

@blaugrana900 Jak to wpisałem w google to wychodzi OneRepublic - Run albo Capo - Run run run.

0

@koksik2700 Taktyczny.

0

@Cule1234 Może oni nie znają zasad? Przecież tego jest za dużo jak na przypadek.

0

@Striker Czyli można powiedzieć "dotknięty palcem Boga".

1

@kamyk_23 Kupuję. Ostatnio przyszło 5 następnych czekają na swoją kolej.

0

Napastnik za 55 baniek....

0

Rozumiem że napastnik ale ludzie.... Podaj 5 i po sprawie.

0

Dobrze że ten młody szarpie. Bo ciężko się na to patrzy mimo wszystko.

1

Brawo. Ferran jeden z niewielu ogarniętych w tym sezonie póki co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?