0

Ale wsadził bramę....

0

@JordiAlbion Po co? Przecież ze wzoru Hajty jak przegrasz na wyjeździe nawet 7:0 a u siebie wygrasz 1:0 to jest dogrywka.

0

@Firestone Właśnie dlatego xd

1

@Zoker W sumie ciekawe co by było gdyby wprowadzić jakiś system że do władzy mogą startować tylko ludzie którzy mają np firmy które przez x lat mają zysk. Albo naukowcy którzy coś osiągnęli (i nie chodzi mi tu o pieprzenie na uczelni tego samego wykładu przez 20 lat). Wiem że to jest nie realne bo wtedy pewnie z 90% obecnej kadry by musiało przestać pasożytować na kraju.

Ale naprawdę przydał by się wzrost poziomu tych ludzi no bo sorry ale taka Jahira czy jak jej tam to jest wstyd a dostała się tam bo system jest jaki jest.

2

@MesQueUnClub_87 Kiedyś człowiek miał tylko canal + i oglądał wszystko. Teraz zapłać dodatkowo za polsat eleven czy viaplay (co często ma jakość jak sprzed 15 lat gorszą niż stream z internetu).

2

Ręka bo chłop ma technikę jaką ma. Ale varu nie ma i fart.

1

@Deviler Zależy od kogo. Za Baldura od Larian dałem chyba 250 i nie żałuję szczerze to mógł bym dać i 350 bo jest powiedziane że gra nie ma zaplanowanych dlc czy dodatków. I po DoS (obu) mają moje zaufanie.

Z drugiej strony nie dam 200 za fife co roku bo ta gra po pierwsze szybko mnie nudzi a po drugie graficznie się dużo nie zmienia (z roku na rok) więc płace za update składów.

To samo się tyczy assassin's Creed mechanika stoi w miejscu różnią się tylko okresy historyczne. I kupowanie każdej części według mnie mija się z celem.

Ostatnio chciałem zagrać w Hadesa ale jestem "żyd" i nie dam 100 za grę której nie znam od nie znanego mi studia. Mimo że to nie są duże pieniądze.

Czyli widzisz w moim przypadku to raczej kwestia zaufania do dewelopera a nie ceny bo wiadomo że ceny będą rosły (wszystkiego rosną to gier też będą cudów nie ma). A ciekawostka ostatnio coś mi minęło że patrząc na ceny gier teraz a np w 2000 roku uwzględniając zmiany wartości pieniądza cena wzrosła o bodaj 5 dolarow.

0

@gumaz Fakt faktem że Ferrana szkoda. Dobry pre sezon a siedzi na ławce podczas gdy powiedzmy sobie szczerze Lewy się kopie po czole od dłuższego czasu.

0

@michaleu Teraz czekamy na ruch la ligii w sprawie tego co sędziował nasz mecz. Ciekawe co mu zrobią? Obstawiam że dostanie podwyżkę hehe....

0

@Aragorn33 A varowcy ślepi....

1

@Filu02 Tak tylko że tam żeby cię dopuścili musisz wydać określoną kwotę haha.

15

@tristan87 Znowu liczy że ludzie są tępi i nikt nie pamięta jak jego środowisko latało na Białoruś "za potrzebą". Masakra jak się ktoś na niego nabiera.

0

@Encore To oni się nie zwijają? Była kiedyś taka informacja.

0

@michaleu Masakra 55 baniek.... Trzyma chłopa od mundialu i może się okazać że za taką kasę dostaliśmy pół sezonu dobrej gry.

3

No szkoda że po jego strzale jak bramkarz obronił i odbiło się od obrońcy piłka nie wpadła. Bo inaczej by to wyglądało. Głupie zachowanie bo to była nasza akcja a do tego miał już żółtą. Ale go rozumiem bo tamci non stop nas atakowali a sędzia ślepy to w końcu chłopa przegrzało.

0

Czyli "grali" 25 minut dłużej niż zakładany czas a i tak nie zagrali tyle co w PL (z tego co pamiętam to w PL średnia była coś 64 minuty). Masakra gdyby nie te +25 to ile by było czasu gry? 50 minut? Przecież to jest połowa meczu..... Ludzie odpowiedzialni za piłkę są totalnymi idiotami skoro nie chcą z tym nic zrobić.

5

Zmienił bym Lewego (o ile mamy jeszcze zmiany) Torres grał dobry presezon.

1

Młodzi im wsadzą spokojnie.

1

No nie ma nikogo....

0

Tak jak mówiłem długo nie było 11 na 10.

1

@AmigoBlancos Łokieć ewident. Tamci kopią ale nie powinien decydować się na tak głupie zachowanie.

0

No nic wmulić jedną. Szanse jakieś są. A poza tym nie wydaje mi się żeby długo było 11 na 10.

0

No debilne zachowanie.

0

Sędzia się obudził....

0

Ale nie fart....

0

Brawo ktoś strzelił za 16.

0

Lewego trzyma od mundialu.

0

@Encore Chciał wyjść z cienia Messiego. Po latach pewnie żałuję bo pieniądze i tak w Barcelonie by zarobił i tak samo był by ustawiony a piłkarsko w PSG nic wielkiego nie zdziałał.

0

@MesQueUnClub96 Do jutra.

5

@Wojtah Przyjaciół poznaje się w biedzie hehe Pep swój chłop.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?