0

Baldur's Gate III



Kto grał we wczesnym dostępie pamiętajcie żeby usunąć WSZYSTKO i dopiero ściągać.

Edit: 125.84 Gb wymagane miejsce.

2

@MesQueUnClub_87 W pokera gracie? Jak eak to gdzie i o co.

0

@etobzyk No nie wiadomo niby Francuz ale dawno go we Francji nie było. Czy jeszcze coś pamięta? Czy tylko słynne "żar pan żur"?

0

"Jak informuje Andrés Onrubia, Dembélé wylądował już w Paryżu i dziś podpisze pięcioletni kontrakt". Czyli stawiamy - Czy Dembele w czasie pobytu w Paryżu opuści więcej meczów niż w Barcelonie?

0

@marcin62 Godzina i do boju mam nadzieję że się to dziś ściągnie.

1

@adi7adi8 Do kiedy? I czy na cały czas?

1

@GeneralXavi Myślę tak samo. O ile oczywiście nie winię Dembele za całe zło że się tak wyrażę to od tego transferu się zaczęło. Pomyśleć jaka była sytuacja przed Dembele (a bardziej prezesem b.) to się robi żal. Co do samego Dembele to oby przeszedł testy medyczne i już się tu nie pokazał zamknąć ten rozdział i wyciągnąć z tego lekcję.

1

@AFA90 Otwarcie okna to jeszcze nie klima xD

1

Czyżby w końcu ktoś zaczął czegoś wymagać i leń smutny? Masakra.

1

@kejdzi No nie wiem czy "nie zarabia tyle żeby się ustawić". Ktoś pisał że Lenglet bierze 16 milionów na sezon. To niech reszta bierze nawet pół z tego. Niech mają kontrakty po dwa lata to mało żeby się ustawić? Potem i tak coś znajdzie. I zadowolony.

8

@galix22 Powiedz szczerze czy będąc na ich miejscu z dobrą pensją w super mieście fajnym kraju chciałbyś to zmienić na gorsze? Tym bardziej że większość z nich może równie dobrze nawet nic nie robić a kasa leci. Idę sobie na trening dwa razy dziennie i tyle granie mi nie grozi za bardzo więc nawet na treningu pewnie nie wymagają nie wiadomo czego.

0

@SkilledHydra16 A tak w ogóle to ile on bierze wypłaty? Gdzie można takie rzeczy znaleźć?

0

@tristan87 Dawać z 60 milionów.

0

@barcelonaLM Czyli poznamy odpowiedź na pytanie czy jeden dobry da radę ciągnąć całą drużynę szrotu? Czy jednak nikt nie robi ekipy z ekstraklasy haha?

0

@Crystal37 O czyli jednak moja opinia o nim nie jest taka odosobniona skoro nawet Pan Stoichkov powiedział podobnie hehe.

0

@Barcaa12 Broń sama nie zabija. Ktoś jej pomaga (chociaż nie wiem czy słusznie wyczuwam w Twoim komentarzu coś na kształt sarkazmu).

1

@barcanawieki Gdyby trafił do nas i to się stało forum by spłonęło haha.

1

Tu jeszcze będzie jakiś cyrk z nim.

12

Powinien być zapamiętany jako przestroga. Nigdy więcej nie powinno być wydane fortuny na gościa co zagrał jeden dobry sezon. A do tego jest wstanie wymuszać transfer. Dodatkowo powinniśmy się szanować bo jesteśmy Barcelona i jakieś leszcze nie powinni nam dyktować kontraktów jakie chcą bo potem są absurdalne zapisy.

3

Kolega @mmaciass w jednym z wątków dotyczących Dembele radził mi wkleić komentarz na główną więc wklejam.

Moim zdaniem przy ostatnim przedłużeniu kontraktu była sytuacja (z perspektywy Barcelony) że nie można było tego wygrać całkowicie.

a) Z tego co pamiętam jemu skończył się kontrakt więc poszedł by w pi... za darmo a na to nie bardzo my chcieli pozwolić.

b) Więc trzeba było podpisać. Ale nie chcieli (lub nie mogli) mu dać kasy jaką on chciał więc powiedział " ok niech będzie mniej ale klauzula że % z transferu moje a do tego nie duża kwota klauzuli" bo bądźmy szczerzy dobrze wie że nikt go nie weźmie za gruby hajs. Przecież widzi że jest bez kontraktu a kolejki chętnych nie ma.

Więc myślę że jakaś kasa jest lepsza niż nic. Nie możemy naciskać na nową klauzulę. Przecież nikt za niego nie da 100 milionów a za rok pójdzie za free. Bo jakoś nie wyobrażam sobie żeby z nim kontrakt podpisali za rok (nawet gdyby tu został do końca umowy).

0

@sokot Jest polska wersja tak jak napisał kolega @marcin62 ale TYLKO napisy chociaż przy takiej ilości materiału to się nie dziwię. Podonno cutscenek / filmów jest więcej niż wszystkie sezony Gry o tron.

1

Tak się kończy jak się chce kogoś na siłę przedłużać. A już ostatnio mogli mu powiedzieć wypad. Wiadomo że teraz jest lepiej z perspektywy finansowej bo drobne to zawsze coś ale powinniśmy się szanować. Ludzie ten Klub ma ponad 120 lat a tu taki byle kto nas robi jak chce. Kim on jest co on osiągnął w Barcelonie żeby stawiał nam warunki?

Przecież jego nikt nie chciał nawet jak mu się skończył ostatnio kontrakt. Powinien podpisać byle co mu zaproponowali i jeszcze Laporte całować w pierścień że nie skończy w jakimś średniaku francuskiej ligi.
Bo jakoś PSG go nie chciało tym bardziej że mięli wtedy Neymara Messiego i Makembe.

Sportowo on nie daje dużo a jak pokazał ostatni sezon to i tak się wysypał w kluczowym momencie. Niech spie....

0

@sokot Steam teraz jest 249 zł. Więc nie opłaca się nowe konto z allegro. Nie namawiam bo każdy decyduje za swoje pieniądze. Ale z mojej perspektywy Larian to bodaj jedyny deweloper któremu bez żalu zapłacę takie pieniądze w dzień premiery. Jakość udowodnili DoS i DoS II.

0

W przerwie od Dembele coś przyjemniejszego.

Baldur's Gate III
Prawdopodobnie ostatni blog przed patchem premierowym we czwartek.
122 GB bez opcji pre-download. No trudno czwartek 17:00 i niech się pobiera.
Zapowiada się mocny kandydat do gry roku (a niektóre źródła mówią że i najlepszy rpg w historii) no zobaczymy.


2

@bari_94 Lepszy niż wszyscy co byli po nim.

1

@mmaciass Moim zdaniem przy ostatnim przedłużeniu kontraktu była sytuacja (z perspektywy Barcelony) że nie można było tego wygrać całkowicie.

a) Z tego co pamiętam jemu skończył się kontrakt więc poszedł by w pi... za darmo a na to nie bardzo my chcieli pozwolić.

b) Więc trzeba było podpisać. Ale nie chcieli (lub nie mogli) mu dać kasy jaką on chciał więc powiedział " ok niech będzie mniej ale klauzula że % z transferu moje a do tego nie duża kwota klauzuli" bo bądźmy szczerzy dobrze wie że nikt go nie weźmie za gruby hajs. Przecież widzi że jest bez kontraktu a kolejki chętnych nie ma.

Więc myślę że jakaś kasa jest lepsza niż nic. Nie możemy naciskać na nową klauzulę. Przecież nikt za niego nie da 100 milionów a za rok pójdzie za free. Bo jakoś nie wyobrażam sobie żeby z nim kontrakt podpisali za rok (nawet gdyby tu został do końca umowy).

0

@ClassicRock Nie wiem. Bo się na tym dużo nie interesowałem w ostatnim czasie. Wiem tylko że tyle ile się nawku.... z moją kartą teraz to już wystarczy. Ogólnie mnie AMD kupiło tym że PODOBNO AMD lepiej działa w programach niż np Intel. A do tego mi było to potrzebne dwa lata temu. Skoro brałem procesor od AMD to wziąłem płytę oraz kartę bo ponoć dobrze jest włączyć Smart Access Memory (chociaż u mnie czy to jest włączone czy nie wielkiej różnicy nie dostrzegam).

0

@ClassicRock Szczerze mówiąc nie brał bym rtx. Kupiłem z 2 lata temu 6900 i żałuję sterowniki są zje.... że szok ustawiam minimalne taktowanie zegara i karta nie słucha. Wcześniej często się wysypywały (ale to poprawili). Gdybym teraz składał PC to szedł bym w NVIDIA.

1

@tutajBagno Aha dzięki.

0

Jaka jest aktualizacja po dziesiątej? Bo mi wczytuje do 19:08.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?