0

@Tomo1989 Kilka lat później w Barcelonie pojawił się Messi.

0

@Deviler Dlatego? Dużo kanałów na YouTube często to reklamuje. Kupiłem tam ze dwa razy i działało dobrze.

0

Gdzie kupujecie gry w wersji cyfrowej?
Znam sklep Instant Gaming i g2a. Ktoś kojarzy coś więcej?

1

@escarabajo Jak dobrze pójdzie to w tym sezonie sprawa będzie zalatwiona. Ciekawostka ostatnio pierwszy raz strzelił gola w debiucie w klubie (w sumie dużo szans nie miał). Skubany przeszedł gre to teraz jedzie side questy.

3

Cwany plan. Przebrać się za wroga.

0

Pytanie do tych co się znają na rasach psów. Znalazłem to zdjęcie w jakimś artykule i mnie zastanawia jaka jest rasa tego małego (o ile to nie są takie same).

https://ibb.co/kc74Fmh

11

Laporta dziś w nocy planuje za klubowe wygrać miliardy w Vegas. Jak się uda 13 czerwone to ogłoszą że jest dobrze a jak nie trafi to ostatni gasi światło.

0

@dAvi_2 Obrona pomoc i atak nie przekonują że się tak wyrażę haha.

17

Jako były trener Atalanta United (grałem nimi w managerze) muszę powiedzieć że jest mi k.... wstyd. Za moich czasów takie coś się nie działo a już na pewno nie z najwiwkszymi badziewiarzami ligi. Messi Messim ale bez jaj..... KOMPROMITACJA.

3

@escarabajo Wyjaśniło się dlaczego ostatnio tylko ława. Po prostu nie było dobrej miniaturki a po pierwszym meczu już spoko. Wiadome było że wejdzie załaduje i miniatura będzie.

0

@Walker Na Load jest sporo fajnych piosenek. St. Anger też mi się parę podobało.

0

@RosjaninBut Niestety. Był wypadek i zginął Cliff ewentualnie mógł zginąć Kirk lub Lars (99% Kirk) (zakładając że skończyło by się tak samo). Kiedyś czytałem że o to który będzie gdzie spał w tym autobusie grali w karty. I Burton wygrał dlatego wybierał miejsce.

16

Po c.... w ogóle tu był sprowadzony? Masakra inny zarząd a praktyka taka sama.

1

@Walker Ciekawe jak by się ta historia potoczyła gdyby żył Cliff Burton.

1

@MesQueUnClub96 To jest po polsku czy po angielsku?

@SenseiFCB No nie wiem. Do psychiatry? Albo do leśniczego może się Tobą ktoś zaopiekuję zależy czy tolerancyjny haha ( wiem że żartujesz ale z drugiej strony może się ktoś faktycznie poczuję).

1

@masq Szczerze? Wal prosto z mostu. Rodzice często nie zdają sobie sprawy jak się dziecko zachowuje (nie chcą zauważyć) dopuki ktoś nie zwróci im uwagi. Skoro u kogoś tak robi to pewnie w domu też a przez to rodzic zapatrzony w dziecko uważa że to normalne bo przecież "to tylko dziecko a dziecko się bawi".

0

@4drian0 Z tego co czytałem to jeśli zapłaciłeś za grę to nie usuwają. Podobno są konta gdzie ludzie dostali np jedną grę za darmo (nie wiem czy to prawda bo mi za darmo nic nie dali... dziady) i tylko takie mogą być wywalone.

1

@escarabajo Atalanta gralem kiedyś w managera (19 lub 20) ten Martinez to był masakryczny chłop. Niestety po sezonie zachciało mu się iść do Newcastle. To mnie zawsze w tej grze denerwuje że praktycznie nie ma opcji go zatrzymać bo będzie non stop płacz. A czasem nawet zarząd sprzeda jak będzie "dobra" oferta.

5

Wiadomo że jak dotkniesz swój własny nos a dasz komuś w twarz to zupełnie inna sprawa i kara musi być adekwatna do czynu. Na szczęście jeden dostał zawieszenie a drugiemu dali spokój hahaha...

1

@Lukikiki Zależy od sytuacji. Jak mi umarł pies (miałem go od 13 roku życia przez ponad 17 lat) to płakałem non stop przez dwa tygodnie. Potem jeszcze długo jak siadałem przy jego grobie zdarzało mi się płakać. Ktoś może powiedzieć "tylko pies" ale to gówno prawda to był wierny przyjaciel i część mnie spora część umarła razem z nim. Teraz po ponad roku niby jest lepiej bo w jakimś stopniu się przyzwyczaiłem że go nie ma. No cóż nic się nie da z tym zrobić to jak stracić członka rodziny. Zawsze będzie bolało.

Natomiast facet nie powinien płakać z byle powodu. Bo coś nie poszło po mojej myśli albo coś mi się nie udało w robocie. A już na pewno nie powinien dostać histerii jak brakło kawy w restauracji (ostatnio byłem świadkiem takiej sytuacji).

2

@barcelonaLM Ach gdyby nasi umiłowani przywódcy mięli jaja...
Zaraz by go naprostowali.

0

@tomek8756 Serio pytanie czy dla jaj bo nudno się zrobiło na forum?

0

@tristan87 Ciekawe co to znaczy że nie pozwolił mu trenować. Bo raczej bym stawiał że powiedział mu coś w stylu "jesteś chuchro i masz robić na siłowni a nie z drużyną na boisku" albo coś takiego. Bo nie wierzę w to że było "nie bo nie".

0

@7black4 W sumie. Nie wyłapałem sarkazmu jak się nad tym zastanowić.

4

@FcPortoFan1999 Ja też ale po powtórce widać że się za linią odbiło. Tak że gol sezonu haha. Można się rozejść.

4

Ale zaje....


0

@Destroyer_of_Worlds Czytam i dalej nie widzę sensu w Twoim komentarzu. Skoro minimalna piłkarek to 16 tysięcy a piłkarzy 155 tysięcy. To znaczy że ktoś albo w górę albo w dół. Więc "Ja tam popieram zrównanie w Primera pensji minimalnych dla piłkarzy i piłkarek..." jest bez sensu.

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem zrównanie pensji to jest właśnie całkowite zaprzeczenie "pieniądze w sporcie nie są zrywane z drzewa, tylko muszą być wypracowane marką i poziomem sportowym." Z jakiejś przyczyny one zarabiają mniej. Z jakiej? A no właśnie takiej że mają mniejszy poziom i markę a co za tym idzie w tv mało kto to ogląda i sponsorzy nie płacą. Więc dlaczego one mają być równane w górę? Albo dlaczego piłkarze mają być równani w dół skoro więcej generują?

0

@MesQueUnClub96 Clint Eastwood

0

@Barcasub Spartakus (wszystkie części) albo Piraci trudno wybrać haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?