Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Niech się biorą za robotę a nie tylko klepią dlc albo praktycznie taśmowo jak Assassin's Creed. Tymczasem gram w Baldura już 20 godzin i nie żałuję ani złotówki.
0
@Barcasub Masz trochę racji ale w przeciwieństwie do niego Vermalen czy inni przynajmniej byli profesjonalni (przynajmniej nie wiadomo żeby było inaczej) to że miał pecha i kontuzję to no cóż pech. Albo że inni nie grali bo byli lepsi to takie życie. Dembele natomiast mógł tu dużo osiągnąć ale miał podejście jakie miał. Pecha też miał bo kontuzję łapał tylko czy jego zachowanie się do tego nie przyczyniło? Ostatnio trochę się zmienił (co mówił nawet Xavi) i zagrał dłużej bez urazu (a i tak wypadł na koniec sezonu).
4
@Lisek No właśnie "za 6 lat przebywania" idealne podsumowanie. Nie dość że nic nie dał to sprawiał problemy przez brak profesjonalizmu (przynajmniej przez pierwsze 4 lata (xd). Do tego agent który wkur..... każdego - wcale się nie dziwię.
20
No i dobra. Chłop powinien być przestrogą. Nigdy więcej kupowania za takie pieniądze ludzi którzy zagrali jeden dobry sezon a do tego robią wszystko żeby opuścić klub nawet dla Barcelony bo to jest nieprofesjonalne zachowanie.
0
@Sulimo Dlaczego szkoda? Jeśli faktycznie za darmo to co ryzykujemy? Tym bardziej że jakość skrzydłowych u nas pozistawia dużo do życzenia a do tego Dembele (raczej) odszedł.
3
@GeneralXavi @Szopenek @messiiiiik Dzięki Panowie za pomysły. Po kilku dniach grzebania doszedłem do tego co jest nie tak. Po serwisie w x-kom (wymiana chłodzenia procesora) w BIOS procesor był słabo ustawiony. Ustawiłem go tak jak ma być włączyłem mu dobre napięcia i teraz działa tak jak ma działać. Link z wynikiem w programie do testowania (3DMark).
https://ibb.co/YkgMd4Y
1
@Fenelon Nie widzę różnicy xd
0
@LaLigaPD Jakaś babka w ataku ma lepszy skill niż Norweg hahahaha.
0
@Szreko Będą na pewno (no chyba że się CA rozleci) bo w IE nie po to są na mapie żeby zostało puste tak samo Ind. Na razie też nie gram ale zawsze jak wychodzi dlc to coś włączę.
0
@Szreko Nie będzie nowej w najbliższym roku. Ostatnio były krasnoludy chaosu. I zostały zapowiedziane 3 dlc (a w zasadzie 4). To jest pierwsze potem na zimę 2023 Nurgle Imperium i bodaj Krasnoludy. I na wiosnę 2024 Slennesh ale nie wiadomo na kogo. A skoro jest zapowiedziane dlc dla 3 bogów to raczej Khorne też będzie miał swoje więc pewnie lato 2024. Dopiero potem jakiś Ind lub inni wężoludzie.
2
Total war Warhammer.
Już na koniec miesiąca wchodzi nowe DLC 3 lordów 2 legendarnych bohaterów nowe jednostki i patch 4.0.
Mi najbardziej podoba się smok z trailera (moim zadaniem model ludzki ma dużo fajniejszy niż Zhao Ming) chociaż Changeling może mieć ciekawą mechanikę rozgrywki.
0
@DaPidejpi Adriano mnie niemiłosiernie katował w którymś managerze. Bodaj w Sevilli razem z Kanoute była z nimi zawsze masakra.
1
@bartas97 On Alonso i Eric w obronie - Coś pięknego.
0
@BartqRKO Sorry za brak precyzji. Mi chodziło o to czy była sytuacja żeby ojciec i syn grali w jednej drużynie na poważnym poziomie bo to że są różnice wieku między piłkarzami to normalne.
0
@Emhyr W sumie mógł by być jego synem. Ciekawe czy w poważnej piłce była taka sytuacja.
0
Jeśli możliwa była by opcja jak ta opisana o 14:10 to nie było by źle bo jak mu się by chciało to nie mam wątpliwości że jest lepszy niż wszyscy nasi skrzydłowi. Tylko czy to jest możliwe? Nie wydaje mi się żeby Arabowie go kupili potem oddali i jeszcze mu cześć płacili.
1
@macio_944 Matko a tu dziś trzeba zagrać mecz.... Chyba się jednak nie wyrobimy kierowniku haha.
0
@macio_944 A niżej "lekarz" z papierami NFZ zadaje pytanie:
- Czy przyjął 17 dawkę szczepionki?
- Nie on nie szczepiony
- To nie mogę mu pomóc.
0
@GeneralXavi Na jakiej podstawie? Bo ja się nie znam. Czy gdyby było coś z zasilaczem to nie powinno się wcale nie włączyć gry ( bo rośnie obciążenie) albo ogólne PC (no bo zdycha i nie ma prądu)?
@Szopenek Z tego co rozumiem to jemu najbardziej pomogło przeinstalowanie sterowników i to nawet nie do grafiki. Muszę to sprawdzić bo może to wcale nie grafika zamula.
0
@Kazragore Mam taki problem z komputerem. Otóż gram sobie spokojnie w Diablo IV wszystko luz fps ogólnie 160+ (wyłączyłem ograniczenie) aż tu nagle z niczego fps spada do 15-20. I tak muli przez chwilę po czym wraca do normy i za chwilę znowu spada. Na chwilę pomaga zminimalizowanie gry alt-tab. Na początku myślałem że ok Diablo coś jest zje.... Ale ostatnio odpaliłem Baldura i jest dokładnie to samo.... Ciekawe jest to że w momencie jak spada fps stada taktowanie zegara na GPU i wentylator się uspokaja. Co może być tego przyczyną? Co mogę zrobić żeby to naprawić bo jeśli by to było w jednej grze to ok ale w dwóch to już nie przypadek. Mój PC.
GPU PowerColor RADEON RX 6900 XT 16GB GDDR6
CPU AMD Ryzen 9 5900X 12 core 3.7 GHz
RAM G.SKILL 32GB (4x16GB) 3600MHz CL16 TridentZ RGB Neo
Hard Drive Samsung 2TB M.2 PCIe NVMe 970 EVO Plus
Motherboard ASUS TUF GAMING X570-PLUS
0
Jest tu jakiś technik informatyk?
Pytanie w komentarzu bo nie będę spakował na forum (będzie dość długi post).
7
Odciąć ręce czy czym się przykleił jeden z drugim oszołom i jedziemy dalej.
0
@Culer_1906 Co by nie mówić to był w pre sezonie zdaje się nasz najskuteczniejszy napastnik.
0
@Barcasub I to od dwóch lat...
3
Chyba mu styki przepaliło jakieś zwarcie że takie bzdury piszę i jeszcze publikuje. Robię w City to działam dla City i tyle robię w PSG to działam żeby tam było dobrze (chociaż nie wiem czy pozyskanie akurat Dembele to jest ruch in plus hehe).
1
@KrychaFCB Czasem się zastanawiam czy to nie są jacyś ludzie Kaczyńskiego haha. No przecież co jeden w po wyskoczy to debil wiekszy niż poprzednio. Wnioski są dwa. Albo tam faktycznie są już rezerwy i biorą co jest no albo są podstawieni. Chociaż nie uważam kaczora za tak sprytnego żeby taką akcję zaplanować.
1
@Rl9k1nG Złodziej co zabrał kasę z OFE. Nieudacznik za którego czasów chcieli sprzedać szkopom LOT i pozamykali stocznie. Miał swój czas i nic nie pokazał. Potem został dobrze opłacanym kamerdynerem w UE ale że ma ego wy.... w kosmos to uważa się za nie wiadomo kogo. Nic dobrego dla Polaków nie zrobił i nie zrobi. Ale że do "wyboru" jest Kaczafi to no cóż mamy przeje...... bo on lepszy nie jest jedyna różnica taka że klęczy przed innymi.
Smutne to jest naród ma ponad 1000 lat historii a takiej "elity" jeszcze nie było. No ale cóż się spodziewać po przywiezionej na czołgach bandzie (lewica Czarzasty Kwachu Miller) i sprzedawczykach (cała okrągłostołowa elyta Tusk Michnik Wałęsa).
1
@Cotutajsiedzieje Ważne że go sfaulował w finale. Za to zawsze plus dla Dembele.
0
Ja bym go nie sprzedał jeśli mu pasuje rola rezerwowego. 11 milionów to trochę mało. A kasy raczej nie bierze dużej w skali całej kadry.
0
@DawidekFCB No fakt doba 24 godziny to mało hehe.