0

@Mroziu Niech pomagają za swoje.

0

@Survier Ale mówimy o roku 1453. Więc i wycinka na szeroką skalę była bardziej skomplikowana.

0

@Kgorecki2500 Mam lepszy pomysł. Zagłosuję ale z propozycji nie skorzystam.

1

@Joe_Pesci Zgadłeś kradnie ode mnie od Ciebie i od każdego uczciwie pracującego.

0

@Emhyr Duża to nie znaczy potężna. W sumie to co tam było? Sam las haha.

1

@VegetaPolska Słabo Ci wyszła ta zaczepka haha. Albo jesteś chory na głowę bo Total War jest mega dobry. Iron podobno też nie jest zły ale nie grałem.

0

@IronSanHybrid Czyżby słynna scena z niedźwiedziem za którą dostali bana na tiktoku (nie włączałem tego)? Z jednej strony jest to rpg i to chyba aż hardcore i dobrze że są wybory bo to jest to co w rpg doceniam bardzo mocno. Z drugiej to jakieś granice chyba by się przydały. Wiadomo że 99.9% tego w grze nie zobaczy bo 99.9% nie ma skłonności żeby ten wątek tak poprowadzić.

W każdym razie czekam bo ta gra się zapowiada jako rpg wszechczasów z tego co piszą ci co grali we wczesnym dostępie. Tylko nie wiem czy brać na premiere czy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakąś edycję kompletną.

0

@marcin62 Masakra w sumie. Żeby przez tyle lat nawet nie musieć zmieniać graficznego interfejsu ekwipunku... Z drugiej strony jak ludzie kupują co się im daje to kto by się postarał? To jest to samo co z fifą. Ludzie narzekają a i tak dają kasę na paczki i wszystko inne. Ale wracając do AC moim zdaniem te gry są za długie w nie dobrym tego słowa znaczeniu. Ostatnio grałem w Valhalla i tam to widać. Anglia podzielona jest na x regionów i w każdym schemat jest ten sam. Żeby chociaż postacie były ciekawe albo jakieś momenty godne zapamiętania a skończyłem grę nie dawno temu i nie pamiętam żadnej postaci czy momentu w historii. Ezio czy Altaïra mimo upływu lat dalej mam w pamięci. Teraz te gry są wypchane 50 różnymi znajdzkami milionem zadań pobocznych i są mniej ciekawe niż to co było prawie 20 lat temu.

1

Gdzwigaj chłopie i do przodu tylko bez głupich ruchów typu Ferran na 55 milionów bo z tego to jest nic. No chyba że ogpali (w sumie to Dembele dostał dużo więcej czasu i dalej odpala).

0

@Barca1922 Akurat ona się zmieniła strasznie. Ale też swoje przeżyła. Z tego co czytałem ktoś się włamał do domu i CHYBA została zgwałcona ale to czytałem x lat temu i nie wiem czy to prawda.

0

Baldur's Gate III
Wiewiórka rozwaliła system haha.


0

@IronSanHybrid "Co to jest Two-spirit" Otóż odpowiadam. Jest to osoba opanowana przez istotę z Osnowy. Ale że proces postępuje czasowo w ciele na początku istnieją dwie dusze. Najlepszym przykładem jest Argel Tal którego przemiana opisana jest w książce bodajże Pierwszy Heretyk (chociaż nie wiem na 100%).

Argel Tal był Kapitanem 7-mej Kompanii Niosących Słowo. Żył w czasach Wielkiej Krucjaty, oraz Herezji Horusa, zginął jednak w jej trakcie. Był za życia najbliższym człowiekiem swojego Prymarchy, a także jednym z pierwszych Opętanych Astartes, znanych jako Gal Vorbak. Od tego czasu znany był pod pseudonimem Karmazynowego Lorda. Jego imię po colchisiańsku oznacza ,,ostatni anioł".

Chociaż raczej wątpię żeby lgbtą o to chodziło haha ale oni kłamią bo prawda jest taka jak opisałem.

0

@bartas97 Właśnie w tym jest problem "oferty nie można nie przyjąć.." ale cóż taka nasza piłkarska rzeczywistość. Dlatego w pucharach na wiosnę gramy raz na x lat a Lech w ostatnim sezonie to był ewenement na który pewnie będziemy czekać 30 lat.

17

Kolejny plus Pepa.

0

@DLFCB Mnie zastanawia czy gdzieś są statystyki "asyst drugiego stopnia".

0

@barcelonaLM Szczerze to z upływem czasu coraz bardziej rozumiem że Leo nie chciał czekać. Zakładam że on lepiej był poinformowany w kwestii finansowej Klubu niż są kibice. A nam sprzedać będzie ciężko bo nasi mają kontrakty wysokie to nikt łatwo nie pójdźcie.

0

Nie panikujmy jeszcze nic nie wiadomo.

0

No to sprawdzam "chce za wszelkę cenę przedłużyć umowę" proponujemy 1 milion rocznie umowa na 5 lat.

1

@Blantozaur Dopóki serial miał książki na których w miarę się opierał było dobrze. A w wiedzminie mają książki ale im się nie podobają i jest jak jest.

10

@Kgorecki2500 Skoro "wysłał do twórców liczącą około 7000 słów rozprawkę, kwestionującą wiele elementów, które mu nie odpowiadały w kreacji jego postaci." to trzeba było zrezygnować z grania tej postaci a nie robić z niej karykatury. Naprawdę szkoda że za wiedźmina się nie zabrało HBO może byłoby coś wielkiego jak gra o tron... A tak mamy to co mamy czyli nazwę i w zasadzie tyle.

11

@Encore 3 z samej góry to całkowite pomyłki. Dwóch gości co się w sumie dublowali z Messim i chłop po sezonie we Francji i jednym w BVB za 135 baniek co odpala 6 rok. Śmiech na sali....

0

@arasz1819 Hieny były mega w Królu Lwie. Ale Edi był najlepszy.

3

Zmarła Pani Miriam Aleksandrowicz głos między innymi szefowych najemników w Diablo II z aktu I i III.


https://www.ppe.pl/news/322545/zmarla-miriam-aleksandrowicz-legenda-polskiego-dubbingu-odeszla-w-wieku-65-lat.html

0

@serj Jako gość dałem ostatnio 1000 bo tak mi mówili że się teraz daje. Poza tym wesele pewnie z 70 tysięcy teraz kosztuję więc mi się wydawało adekwatne.

1

@tristan87 A to na wakacjach nie ma neta żeby zeznawać? Skoro i tak będzie zdalnie. To niech mu wystrugają z b.... Sorry z pomarańczy....

0

@Emhyr Ameryki nie odkrył. Fakt że to co się tu dzieje to jest śmiech. Nawet nie można jakiegoś dziewiętnastolatka zarejestrować. Burdel po tym uju na b to będzie sprzątany latami. Ale spokojnie podniesiemy się. Nie raz było źle.

0

@Cule1234 Nie rozumiem tego. Poszedł Pique Alba Busi. Którzy podobnie zabierali dużą część limitu Umtiti chyba odszedł (coś tu napisali że zwolni 20 milionów) i my dalej nie możemy zarejestrować dziewietnastolatka? Raczej wątpię żeby chłop z City i Bilbao brali tyle samo co wyżej wymienieni razem wzięci.

0

@IronSanHybrid Co ten Kramer (czy jak mu tam) robi? Za takie zachowanie na miejscu trenera to był go wypi.... i już by nie zagrał. Rozumiem że zgłasza gola ale co dalej sędzia nie gwizda to gram dalej najwyższej po akcji może się rzucać a on? Stoi i nic. Dobre 10 sekund jest wyłączony z akcji (a w zasadzie sam się wyłącza bo stoi z rozłożonymi rekami cymbał).

2

@Eto'o9 R10 Podobno Stalin miał kiedyś w Moskwie 103 albo 112% i potem to tłumaczyli tak że ludzie z innych okręgów wyborczych aż nie mogli wytrzymać i jechali do Moskwy żeby oddać głos na Józefa.

1

@Kuba_1 Idąc tym tokiem rozumowania "Oczywiście że zasłużył na te pieniądze tylko niech potem nie gada tych pustych frazesów o miłości do klubu" to nikt nie kocha klubu bo wszyscy grają za pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?