0

@kamiVeB Ten mecz zabił u mnie radość z piłki na długo. Ale np ten "artwork" (nie pasuje mi tu żadne polskie słowo) gdzie młodszy Leo siedzi a starszy patrzy na niego z wyrazem twarzy "dopięliśmy swego" jest piękny.

2

@SelloutCrowd Źródło? Czy standardowe pie...?

1

@bartas97 Czy w Polsce po każdej zbrodni będzie nowa ustawa Lex Piotruś Lex Tomuś Lex Milenka? Gdy to co już jest nie działa to trzeba się zastanowić dlaczego a nie wprowadzać 30 nowych tak samo nie działających ustaw. Ewentualnie przywrócić karę śmierci bo może odstraszy efekt ostateczny.

0

@Michael24 Borek się nie spodziewał kontry i KO haha.

0

@MichuZ44 Czyli jednak nie te pseudo Simsy?

3

Klasyk już niedługo dostanie edycję odświeżoną.

Twierdza kto grał? Kto pamięta?

https://www.ppe.pl/news/323031/twierdza-powraca-w-blasku-chwaly-zapowiedziano-edycje-ostateczna.html

0

Mi on przypomina Liama McIntyre z serialu Spartakus.

3

@AlwaysBlaugrana Mnie dziwi że ponad 30 lat od domniemanego upadku komuny ludzie dalej wybierają rycerzy Kiszczaka co siedzieli z nim przy stole i oczekują że będzie lepiej. Ale cóż każdego dziwi co innego.

Zdrowie Pana Generała jak to mówił Adam Michnik a za nim Donald Tusk.

0

@tristan87 Szymon Jadczak na tropie....

0

@Emhyr A myślałem że ktoś nowy.

0

@Emhyr O kim to jest?

0

@Emhyr Nie nazwał bym tego więzieniem skoro podpisał kontrakt i birrze kasę to niech siedzi cicho. A nie kontrakt 5 lat a za 2 lata on stwierdzi że chcę iść w cholerę. Tym bardziej że teraz standard to jest premia za podpis.

3

@DonMatteo901 Za chwilę wyciagnie OverPower kartę "Męczennik Vini - niszczyciel wrogów" i będzie pozamiatane.

1

Microsoft - activision

https://www.ppe.pl/news/322886/microsoft-wygrywa-w-usa-xbox-moze-przejac-activision-blizzard.html

Chwała Przedwiecznym. Tytanom Smokom oraz wszystkiemu co się do tego przyczyniło. Microsoft wygrywa rozprawę i może przejąć acti-blizz. Jako fan gier Blizzarda który przez lata patrzył jak activision katuje moje ulubione marki (wystarczy wspomnieć Warcrafta reforge coraz słabszą kondycję WoW HoTS czy Diablo 3) kibicowałem temu przejęciu. Szczerze mówiąc nie obchodził mnie CoD czy acti jako takie ale właśnie Blizzard. Mam nadzieję że wyżej wymienione marki odżyją (a środki do tego Microsoft ma). Nie wiem jak będzie to wyglądało pod Microsoftem ale wiem co było pod activision i Bobym...

0

@partymaker Szczerze mówiąc to jestem na 99% pewny że nawet nie pamięta o tej rocznicy. Od x czasu zakłada tą wstążkę z automatu przed meczami to i dziś założyła bo zajmuje się meczem. Większość ludzi pewnie nawet nie zwróciło by uwagi na tę rocznicę gdyby o tym nie mówili w tv. Smutne ale prawdziwe człowiek idzie do roboty i nawet czasem nie wie jaki dzień a co dopiero żeby się zastanowić czy jest jakaś różnica tym bardziej że nie jest to wolny od pracy dzień.

1

@LM10GOAT Tymczasem Dembele zaczyna siódmy sezon 185 meczy 24 gole 43 asysty. A ludzie dalej się na niego nabierają.

0

@RosjaninBut I tak za łatwo się z nimi obeszli. Ja bym ich np zamurował w celi wielkości wystarczającej żeby kucać albo coś takiego.

0

@krol211 Masakra 8M signing bonus dla dziewiętnastolatka...

2

@Ptasior Ludzie myślą że wszędzie na świecie polityka zagraniczna jest tak nieudolna jak u nas. Że Turcy się patrzą na Putina czy Orbana haha. Coś dostali co było w ich interesie i tyle bo polityka to jest biznes zwłaszcza ta zagraniczna.

0

@Maurolkit Nie wiem nigdy w to nie grałem ale kojarzę koncepcję.

0

@Graves Może Empire Earth.

1

@Medium Spójrz na twarze tak jak mówi kolega @PatrychoO to przecież wygląda jak okładka Sims.

1

Widzieliście okładkę nowej "FIFY"?



Matko ale to biednie wygląda.... Kto to w ogóle zaakceptował?

Pirlo chyba nie wie gdzie jest.

0

@MesQueUnClub96 Prawda jest taka że to jest piłkarz mem. Chłop 7 rok u nas i co on nam dał? Zwłaszcza że cena było 135 milionów a pensję też miał fajną (czyli lekko licząc 200 my na niego dali a nie wiem czy nie więcej). Ilość kontuzji zmarnowanych sytuacji i ogólnie debilnych zachowań jest porażająca. Nie rozumiem ludzi którzy co sezon uważają że "to jest ten sezon teraz odpali".

0

@PatriBarca Nie mów. Co Cie przekonuje?

3

@zodiak_10 Piękny Monty Python...

1

@FcPortoFan1999 Szkoda że z Maltą zabiedzili bo jeden gol więcej i remis by wystarczył.

0

@Kluivert_P Pro tip: Kopiuj sobie co jakiś czas tekst. Wtedy jak zniknie to wklej i już część masz hehe.

5

@Pawel13sz Wiedziałem że to że wszyscy wciskają lód nie może być przypadkiem. Teraz już wiadomo to międzynarodowy spisek żeby ludzie chorowali.

Gdyby Szkoci uważali że lepsza jest z lodem to by taką robili.

1

@jedrek7000 Raczej ona się uważa za te 90%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?