0

@arsenallondyn0 Patrząc na DC to Aquaman jest nudny. Postać mocno średnia moce ma słabe. Chociaż to nie wyznacznik bo Batman bez mocy jest przynajmniej ciekawy.

2

@Arkon Każdego skreśla co innego. W moich oczach PiS PO PSL SLD skreśla to co pokazali będąc przy władzy. A komunistów wiadomo skreśla to że to są ultra socjalisci do tego różowi do pożygu.

0

@arsenallondyn0 Jesli chodzi ogóle to numer 1 Harley 2 WW 3 Mera (nawet nie wiem z czego ona jest).

Jeśli chodzi o zdjęcie wyżej to postać tak samo. WW w tym filmie mi się nie podoba nie wiem ale jakaś taka ni jaka.

Jeśli chodzi o aktorkę (patrząc tylko na to zdjęcie) to 1 WW potem Mera i HQ.

2

Błąd moim zdaniem. W tym aspekcie mam największy problem z Xavim. Nie daję szans młodym. Nawet jak wygrywamy 4:0 on wpuszcza 30+ "dziadka" non stop ci sami grają.

0

@Arkon Nawet nie 15 sekund zajęło znalezienie tej babki i wygląda że jest ogarnieta. Ale wiadomo poparcie idzie do góry to się trzeba przy.... o każdą możliwą rzecz.

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie F.G. Levin College of Law i Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu European Advocacy Academy w Brukseli, analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Dyrektor Centrum Wolności Religijnej. Doświadczenie zdobywała pracując warszawskich kancelariach prawnych, Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, w sądach okręgowych w Warszawie, w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz Observatory on Intolerance and Discrimination against Christians in Europe w Wiedniu.

Tylko dlatego że ma męża Bosaka nie powinna startować? Ludzie jak się chcecie przy... to znajdźcie lepszy powód bo żałośnie to wygląda.... Co innego gdyby miała wykształcenie podstawowe i puste CV. Nic wam to nie pomoże jedyne co może konfederacji zaszkodzić to jest ona sama. Płacz i zgrzytanie zębów ze strony bandy czworga nic nie da ale w sumie jest zabawny.

1

@FcPortoFan1999 Cracovia jak się utrzyma to będzie fart. To co się dzieje ostatnio w tym klubie to jest cyrk 8 miejsce to byłby cud.

0

@DLFCB Jeszcze się skończy na tym że go zamkną. W Polsce jest zdaję się coś jak "uszkodzenie ciała na okres powyżej 7 dni" zakładam że tam może być podobnie. Pójdzie siedzieć za idiotę.

3

@Faro Co nie jest stratą czasu? Każdy się czymś zajmuję nie widzę dużej różnicy między odpaleniem gry na dwie godziny a oglądaniem filmu przez dwie godziny. A powiem więcej jak by się zastanowić to granie jest ciekawsze bo coś robię mam na to wpływ a film tylko patrzę. Grając w np Baldura czy Elden Ring czytam tekst albo kombinuję co zrobić.

0

Tytuł newsa niedokładny bo nie "przez" ale mało ważne. Media pewnie o tym nie powiedzą bo wiadomo "gry są złe".

https://www.ppe.pl/news/323227/dziewczynka-zostala-uratowana-przez-nintendo-switcha-przestepca-spedzi-30-lat-w-wiezieniu.html

0

Pytanie do tych co grali w gry na przeglądarce.

Jak się nazywała gra w której grało się trzema łucznikami? Zadaniem było bronienie się przed falami wrogów ktorzy szli z bodaj prawej strony tak długo aż zbudowany został zamek. Z tego co pamiętam spacją się strzelało a strzałkami można było odesłać łucznika do budowy żeby było szybciej. Były 3 umiejętności (chyba płonący pal kamienie i olej).

Jak ktoś ma jakąś propozycję to śmiało bo brat się pytał a nie pamiętam nazwy.

0

@cchesterr43 31 stopni w lipcu a to pomaranczowe jakby było z 45. Jak dla mnie max żółte powinno być.

2

@IronSanHybrid Dla ciekawych tu chodzi o głosowanie nad "Issue 1" w Ohio.

What is Issue 1?
The Aug. 8 special election is being held only to vote on Issue 1, which Republicans have brought forward to make it harder for voters to amend the Ohio Constitution by raising the threshold from 50% to 60%. That means a simple majority, or 50% +1 vote, would no longer be considered a win for amending the Ohio Constitution.

Passing Issue 1 would impact voters' ability to successfully legalize abortion in the state, which is set to go before voters in November. Other initiatives that would be impacted include changing marijuana laws and and raising the minimum wage.

4

@barcelonaLM Warto też wspomnieć ile to tysięcy "uchodźców" nam chciał wcisnąć tusk ze swoimi akolitami parę lat temu. PiS PO jedno zło teraz jedni wciskają kit że nie biorą a drudzy że nie chcą.

0

@Emhyr Biznes to niestety był Griz Cou Dembele i jeszcze kilku...

0

@TR3YWAY Robisz pranie? Matko co za amator.... normalnie to się idzie do sklepu i kupuję nowe a brudne wywala.

1

@Gwyn Otóż najprostsza odpowiedź jest tą najlepszą. Czyli co jakiś czas ktoś włamywał Ci się do mieszkania (czy gdzie tam ten zegarek był) wymieniał baterię i odkładał zegarek tam gdzie go znalazłeś żebyś mógł w pewnym momencie go odnaleźć i zdziwić się że po 20 latach wciąż działa. Po co zadawać takie proste pytania? Wystarczy pomyśleć i wszystko staje się jasne.

0

@DonMatteo901 Dobrze kiedyś Pan Michalkiewicz załatwił Stokrotkę Olejnik kiedy mu przerywała. Powiedział "pani mnie zaprosiła do studia żeby posłuchać co mam do powiedzenia. Jeśli pani uważa że wie lepiej co powinienem powiedzieć to niech mnie pani nie zaprasza" czy coś w tym stylu (bo nie pamiętam dokładnie).

0

@draxidox Fakt Putin powinien dostać Nobla z medycyny - jednym strzałem rozwalił cały śmiertelny wirus przez który ciała walały się po ulicach że przejść nie można było.

0

@tristan87 Z jednej strony wiadomo tragedia bo zginęli ludzie. Z drugiej nie jest mi szkoda (zwłaszcza kierowcy) "lepiej" że zabili tylko siebie a nie kogoś przypadkowego kto miał pecha na nich trafić.

1

@Zieliniak Teraz te co go oskarżał powinny mu zapłacić kasę jaką by zarobił nie będąc oskarżonym bądź iść do paki na tyle ile jemu groziło.

0

@Luciano99 I tak niewiele raz w którymś Total War miałem króla co miał 201 jak kończyłem kampanię.

1

@MarcepanowyKsiaze Myślę zupełnie poważnie że w pewnym momencie odwiedzili go "smutni panowie" i było "Max wiecie rozumiecie".

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy czasem nie Kaczor powiedział kiedyś że biedronka to sklep dla biedoty.

0

Bo w Barcelonie nic nie dają za darmo.

0

@tristan87 Fakt faktem że w Barcelonie czy nawet w Europie by miał ciężko iść spokojnie do sklepu.

0

@GeneralXavi Matko jak się muszą tam czuć dziewczyny.... Szkoda słów co się stało ze światem a niech by się która odezwała to by ją zlinczowali. Gdzie ten koniec świata... MASAKRA.

0

@KrychaFCB Piękne to jest. Ustawy / prawa i kodeksy nie działają - wprowadźmy następną tym razem MUSI się udać!

1

@takisobiektos Ekstraklasa zrobi z niego barszcz.

1

@SelloutCrowd No ale źródła Twoich wizji dalej nie ma. Konkretnie mi chodzi o ten fragment "przyznał że w wojnie polsko-ruskiej opowiedziałby sie za rosją".

1

@antymadridista100 Jednak Leo bo w wielu meczach był ważny (najważniejszy?) Brazylia miała lepszą pakę chociaż muszę przyznać że cieszyłem się że szkopów rozwalił. Poza tym to był pierwszy mundial który pamiętam. Pamiętam jak dziś że mama słuchała w radio a my w tv oglądali i transmisja była spóźniona dlatego mama krzyknęła gol a u nas dopiero szła akcja na 2. No i oczywiście mundial był magiczny no bo wiadomo Edyta hehe.

Mbappe nie bo jednak mundial przegrany. A to też coś znaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?